Žena a ohnivý drak

Tvoje nahrávka je tady.


Úplňkovou meditaci si poslechni nebo jednoduše ulož do svého počítače nebo mobilu v audio verzi kliknutím na ikonu. Aktivační meditaci pro obnovení vnitřní síly a klidu 🧘‍♀️najdeš tady:

💕


Mrkni se, jak si můžeš udělat tuto meditaci výjimečnou a tuto chvíli posvátnou. 

Můžeš tak oslavit každý přicházející úplněk a zároveň se připojit do kouzelného kruhu žen, možná i mužů, kteří budou v tuto dobu meditovat s námi.

Úplněk je nejen dobou vhodnou pro ukončení a propouštění, ale svou plností vzývá také po pročištění k novým začátkům, k projevení vděčnosti, k oslavě a tvoření z čistoty duše. Je to skvělá příležitost vytvořit si pro sebe čas k očistě, aby k Tobě do života mohlo přijít to nové - to, co si ze srdce přeješ. 


Co si připravit před meditací:

Než usedneš k meditaci, vytvoř si pro sebe kouzelný prostor, kde nebudeš nikým a ničím rušen/a. 

Zapal si svíčku, připrav si vodu, pohodlně se posaď, nalaď se na svůj záměr nebo si třeba vytáhni kartu z oblíbeného balíčku a poté se pusť do meditace. 

Tuto meditaci si můžeš pustit tolikrát, kolikrát si Tě zavolá a to kdykoliv 2 dny před nebo po úplňku, včetně úplňkového večera. Užij si ji v lehkosti a lásce.

Po skončení meditace vodu vypij. Nejen, že Ti odplaví z těla vše, co je třeba, ale taky Tě podpoří ve Tvém záměru na Tvé nově započaté cestě. 


Napiš mi, jak sis meditaci užil/a na taraka@cestypoznanizivota.cz Udělá mi to radost.


Díky této meditaci v sobě:

  • objevíš svoji vnitřní sílu, otevřeš se jí, zbavíš se strachů a tíže, která se ve Tvém těle ukotvila a budeš moci jít v lehkosti dál.

  • odevzdáš vše, co Tě tíží ve Tvé hlavě, všechny myšlenky plné strachů a úzkostí a mnohem víc. 

  • Je čas vzlétnout a poznat sebe. 

 Tuto meditaci si můžeš pustit každý měsíc v době úplňku a propojit se tak se všemi meditujícími v kruhu. 

S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞


Zvu Tě na cestu

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO.


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Cesta ženy k bohatství

Prosperuj, žij svůj život, postav se na vlastní nohy a ukaž ostatním, co miluješ a co s tím dokážeš. Přidat se k nám můžeš kdykoliv, máme celoročně otevřeno.

Naše cesta začíná. Objev, kým opravdu jsi a kam to chceš posunout ve svém podnikání. Buď autentická. Buď svá. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 


Kalendář akcí najdeš tu: