Recenze karet Poznání

Poznej sebe a poznáš celý svět

Alena Orchea

učitelka ve školce

Mám velikou radost🌞, že mám tyto moudré,milující kartičky doma a mohu s nimi sdílet své pocity...jsou krásné,neváhejte...pokud se rozhodnete přinesou vám pravdu a lásku do života❤️❤️❤️ 

Děkuji za něžné a moudré kartičky, které jsou přímo vypiplané...již ve vlaku jsme se seznámily a mohu potvrdit, že jsou i velmi praktické...
Ze srdce děkuji a objímám vás v lásce a ve světle...Ála Orchea 

Markéta Iraway


Milá Tarako, dnes jsem si pro kartičky na poštu došla .Jsou krásné, něžné a živé....Poselství pro mě jsem si přečetla a vděčnost cítím....Zkusmo první kartičku vytáhla a juj:) Tvorba... A tak to vše do sebe zapadá, a já jsem nadšena, že se takto mohu se Svojí duší a s Tebou dráhá Tarako spojovat, prostřednictvím Kartiček Poznání.
Děkuji a žehnám Naší Tvorbě..
Iraway

Hanka Machálková

tvůrkyně svíček a kraniosakrální terapeutka

Mila Tarako, karty dorazily, moc dekuji, uz se tesim az si s nima sednu. Moje 2,5leta vnucka prisla a rika, "ty jsou krasne"

Milá a milovaná Tarako, karty už jsou tři dny doma a já si konečně našla čas v klidu a sama se sebou si je užít.
Jsou krásné a moudré 💖
Úplně přesně mi ukázaly co právě potřebuji, co nevidím, čemu nevěnuji pozornost 😍😇🙏
Děkuji z celého srdce


Gabriela Bartesa

lapače snů

Krásný den Tarako, děkuji moc za kartičky, jsou úžasné!!!! Hned mi odpověděly.  Tyto nádherné kartičky přináší uvědomění si sama sebe, nádherně synchronizují s duší💗 Děkuji, Tarako

Petr Sagal

realitní makléř

Tak první zkušenost s kartami...... Dcera si se svojima hrála u snídaně a rozsypal se jí balíček a dvě karty vypadly pod moji židli. Jsou to opět ty stejné věci, které já pořád dokola řeším . Nic není náhoda, jak se píše někde v úvodu karet:)

Lucie Keltia

maminka na mateřské dovolené

Milovaná Tarako,

velice děkuji za Karty Poznání! Jsou kouzelné, něžné, voňavé, plné lásky a tolik důležitých informací. A hlavně - tyto jsou jen moje. :)

Děkuji za Tvou tvorbu, děkuji za všechno, co pro nás děláš. ♥

S láskou Keltia

Míša K.


Ráda bych napsala zpětnou vazbu k Tvým kartám. Moc se mi líbí a těším se na ně, co mi řeknou.

A jeden konkrétní, dnešní zážitek.

Chystám se do práce a nějak mi přišlo, že si karty vezmu, abych si v práci jednu vytáhla - až budu mít čas. A při vyklepávání z krabičky mi jedna poslední uvízla a nešla ven. V tom mi došlo, že je to ta moje dnešní - že si ji mám přečíst hned, bez ohledu na spěch. Byla to karta Zrcadlení. Karta pro můj dnešní den, pro moji poměrně náročnou schůzku. Až dnes jsem si uvědomila, co mě vlastně na kolegyni vadí. I když jsem nad tím přemýšlela i před tím, tak až teď mi to docvaklo - že mi toho vlastně tolik nevadí - jen jediná věc. A to je zároveň věc, kde mám na sobě opravdu pracovat i já sama. To další, co v našem fungování není v pohodě je pak opravdu spíše u ní. A tady i také pomohla kartička - to zjištění, že něco je prostě i na straně kolegyně. Že nemůžu se chtít donekonečna snažit přizpůsobit představě někoho druhého, aby ona konečně s tím byla v pohodě.

Karty vnímám jako takovou podporu - sama vím, že vše, co potřebuji mám u sebe, sama v sobě. Ale někdy je pro mě těžké si pro to nahlídnout, uvědomit si to. A právě třeba díky vytažené kartě se něco otevře...

Vidím, že jsem toho měla na srdci spoustu.  :o)

Jsem Ti velice vděčná! Děkuji.

Přeji Ti, ať Ti je krásně. Ať Tvoje tvořejí jde dál do světa.

Míša

Keyra


Milá Tarako,

Váš e-book Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu pro mě určitě byl přínosný. Vyplnila jsem do prvních dvou listů, co šlo. Příčinami své ne-moci jsem se zabývala už mnohokrát a z různých stran, ovšem při vyplňování listu jsem si uvědomila jednu novou zřejmou souvislost. Chci tedy zapracovat na změně toho konkrétního vzorce a třeba mě to zase posune. No, jestli to udělám dobře a důsledně, tak asi určitě, protože to je hlubší téma, nepřekvapivě.

Zrovna dnes jsem odkaz na Váš e-book poslala kamarádovi, kterému se zhoršuje astma. Ráda ho budu šířit dál.

Děkuji.

Keyra

RaTáa

hawaiistudio

Krása Vesmírná.....Děkuji *Objímám...Tančím...Miluji....:)

Hanka S.


Milá Tarako, doputovaly ke mně karty i s osobním vzkazem. Děkuji! Jsi laskavá , vnímavá a tvořivá.

Pavlína Gedeona

maminka, domácí učitelka

Nádherný den milovaná Tarako, karty dorazily a jsou úžasné, láskyplné a kouzelné:-) a jaké bylo moje překvapení, když jedna jediná kartička zůstala přilepená na spodku krabičky o zrcadlení asi moje aktuální téma:-) tak snad až tam nebude mít být tak se uvolní a půjde vyndat:-) Já ti děkuju z celého srdce jsi úžasná a já tě miluju.