Recenze semináře

Cesta vědomého bytí

Atanay

Brno

Krásný večer, milovaná Tarako, děkuji za tvoje řádky. Tvůj seminář byl opět nádherný. Prožitky a stavy během meditací byly neskutečně silné a krásné. Cítit a čerpat lásku, světlo, vnímat svoji duši to jsou nádherné pocity. Děkuji Tobě celým svým srdcem, že jsi mi to zprostředkovala a pomohla mi i všem ostatním zažít tyto tvoje nádherné meditace. Teď to ještě všechno umět přenést do reality. Někdy mi to jde lépe a někdy hůře. Ale nejsem dokonalá, učím se a jsem vděčná, že mohu. Cítím teď obrovskou vděčnost za každý okamžik mého života. 

Děkuji, že jsi mi pomohla se probudit, spojit se sama se sebou a udělat další krok na mé cestě. Jsi nádherná žena s nádhernou duší. Obdivuji tě, jak jsi to všechno dokázala. Jsi něžná, vnímavá, citlivá, cítím z tebe obrovskou pokoru a vděčnost, radost, veselost a lehkost bytí. Jsi skvěle propojená se zemí i s nebem. Tvé srdce je obrovské. Nádherně otevřené. Jsi obrovským darem pro druhé. Znovu posílám směrem vzhůru veliké poděkování za Tebe. Děkuji, že jsem tě potkala a poznala. Děkuji za tvoji pomoc.Těším se na tvůj další seminář...S láskou Atanay

Míša

Brno

Milá Tarako,

díky moc za Tvoji zpětnou vazbu.

Když sem si pročítala Tvoje řádky, říkala jsem si, že ta moje temnota nebyla zase tak temná. Tedy ne tak, jak jsem čekala. Než jsem šla na seminář, říkala jsem si, co bude, co se mi vynoří, jací démoni se objeví. Nevím čím to, ale nevnímala jsem se to tak. Možná to je tím, že meditace jsou jemně vedené, jako cesta do hloubi, ale zároveň klouže jemně a nejde o to se zarýt do nitra, vytáhnout nějakého démona za každou cenu.

Chtěla jsem Ti psát o tom, že se mi ty strachy a obavy ani tak nevynořily. Ale už ve chvíli, kdy jsem to začala, tak jsem si uvědomila, že se vynořily. Nenápadně - ve formě mých pochybností o sobě, o tom, co vnímám, o mé nedůvěře, o tom, že když poslechnu volání, že bude scestné, o tom, že to přece není možné jen tak. Moje váhání, obavy i strach tu jsou a jsou skutečné a pořád pracuje moje téma - důvěra.

Vlastně se mi oba semináře velmi propojily. Pracují současně. I obě témata našich skupinek - důvěra versus nepřijetí. Říkala jsem si, že to s Tebou posdílím. Teď opravdu vidím, že můj vision board prostě na svět dříve přijít nemohl. Je to jako když bylo řečeno "a" ale chybělo mu "b", jako když je den, tak stejně je potřeba i noc... A krásně se mi to propojuje. Víš jak to myslím? Jako, že jsem potřebovala tu rovnováhu - a tu mi udělal k prvnímu semináři až ten druhý.

Vše, co mi běží hlavou rezonuje s tím, co jsi mi napsala na kartičku - dovolit si, nechat plynout.

Moje vize nebo sdělení duše při prvním semináři bylo pro mě tak silné a odvážné, že si to pořád sama brzdím, vytvářím pochybnosti, které se ovšem tváří, že to je ta "realita", to je to "být nohama na zemi".

Jsem velmi šťastná za setkání s mým vnitřním dítětem. Bylo to opravdu poprvé, kdy to setkání bylo vřelé, krásné, vyrovnané, milé a přátelské. Moc mě těší, že u mě vidím takový posun - intenzivně se sebou pracuji už delší čas. A až teď jsem zažila, že nebudu tím Fénixem navždy. 

Vnímám, že potřebuji více času, abych zapracovala na tom svém Poznání z těchto dvou seminářů. Potvrzuje se mi, že to, co před sebou vleču už delší dobu, mám přestat odsouvat, ale mám začít tvořit. Pustit strachy a najít odvahu.

Jsem Ti velice vděčná! Děkuji.

Přeji Ti, ať Ti je krásně. Ať Tvoje tvořejí jde dál do světa.

Míša


Zuzka

UH

Ahoj Tarako,
konečně jsem se dopracovala k tomu, abych ti napsala zpětnou vazbu ke kurzu Cestou Poznání - Cestou duše. Kurz byl úžasný. Všechny meditace silné a přínosné.... ale i přesto jsem z kurzu odjížděla celá rozpolcená, naštvaná, unavená...... Musela jsem tomu dát čas, aby si všechno hezky sedlo a vybarvilo se. Zjistila jsem, že se mi v meditacích ukázaly mé stinné stránky a slabiny, které mi brání v mém rozletu a v mé cestě. A z toho pramenila má naštvanost. Prostě jsem neunesla to své zrcadlo. Dnes se ale má naštvanost proměnila v radost. Protože díky kurzu a mému zrcadlu, co dělám špatně, jsem si konečně zvědomila své chyby a můžu na nich pracovat a konečně se zase na své cestě posunout o kus dál! Ještě jednou díky moc! 

Tento kurz doporučuji všem, co se nebojí nahlédnout do svého zrcadla. Je to fakt síla, ale stojí to za to! Děkuji. Zuzka

Orchea

Brno

Moje milovaná,
děkuji ti za všechny dary,které mi předáváš...děkuji že jsi.
Domů jsem dojela dobře. Hřálo mě srdíčko. Všem vám děkuji za nádherné odpoledne, plné lásky, poznání a porozumění...krásně jsem si to užila.
S láskou tě objímám...Ála Orchea Petráňová

Iveta

Jihlava

Andelska Tarako,

Dojala jsi me k slzam, krasne. Moc dekuji za to,ze jsi prisla do meho zivota.

Nesmirne se tesim na jmeno me duse.jsem v ocekavani.

Dekuji Ti a tesim se, brzo navidenou.

Iveta

Salma

Brno

Na semináři jsem prožívala pocity očisty ve smyslu přípravy na svoje další těhotenství a přivedení "nové" duše na svět. Byť moje původní záměry takové nebyly. Všechno souvisí se vším.  Děkuji za další významný posun a uvědomění v mém životě. Salma

Féria - Monika Talpová

UH

Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit. Seminář se mi moc líbil, krásné meditace a hluboké prožitky, zase jsem se posunula o kus dál, moc ti za to děkuji, a budu se moc těšit, že si to ráda zopakuju znova, nebo se účastním třetího dílu, byla by to krása :) Moc tvé práci fandím a děkuji Ti za ni :) Cítím jak se vše hýbe, doma jsem to zpozorovala a hezky mě to překvapilo :) nádhera :)

Líbám a těším se na další setkání :)

Féria

Altaia

UH

Milá Tarako,

po semináři se cítím hezky...chce se mi moc tvořit, mám v sobě víc sebedůvěry a ujištění sama o sobě.. I doma bych si moc přála dotvořit hnízdo zútulňovat..

Děkuju za tvou tvorbu, za přispění světla a lásky k uzdravení Země.

Hezké chvíle sama se sebou i s rodinkou.

S láskou a objetím.

Altaia

Oseya

Jihlava

Milovaná Tarako, děkuji za zpětnou vazbu, krásně si to napsala, technika se mi líbí :) Včerejší seminář byl skvělý, cítím se klidnější, vyrovnanější, odhodlanější... Těším se na další :) Přeji ti a tvojí rodince krásnou neděli 😘💜😇
Peťa Oseya🌾

Aneta


Ahoj, Tarako
děkuji za zpětnou vazbu. Já jsem taky ráda za prožití semináře a vnímám ho jako přínosný a cítím, že se to bude ještě prohlubovat dále dle potřeby a mé cesty. Na trojku určitě také půjdu v Brně, až uděláš termíny. Dost možná bych se přidala i na ten slunovrat zimní, tak můžeš udělat událost, budu ráda. Moc za všechno děkuji a přeji krásné prožití každého přítomného okamžiku Tobě i rodince. Těším se na další setkání.
S pozdravem 

Horia

Jihlava

Děkuji za krásný den a za naše nejmenší děti.

Lenka

Jihlava

Milá Tarako,
děkuji Ti za zpětnou vazbu, krásně napsané. Jsi světlo, které mi ukazuje směr a jsem Ti za to velmi vděčná.
Těším se na pokračování semináře.
Lenka

Solemar ForLéa

Jihlava

Ahooooj,

tak jsem si uvědomila, že jsem ti ještě nenapsala. ☺
Mám se velice změnově. Cítím větší sílu. A hlavně mě to vede zpět do těla. Jako bych ho celou dobu někde nechala. A vlekla s sebou, protože se to tady na Zemi musí. ☺
Tak jsem do něho nachystaná se vrátit a naplno si ho a s ním to tady užít. 🌞
Těším se na příště
Objímám
Solemar ForLéa

💞

Petra

Jihlava

Děkuji za sebe i maminku. Krásné meditace, z nichž se mi nechtělo zpět. Petra

Lenka


Má cesta:

Začalo to 3. Června 2017 v Uherském Hradišti na Tvém nádherném kurzu Cestou poznání - Cestou duše. Téma bylo - Strach z odmítnutí. Jak důvtipné, když se dívám zpátky ☺

Byla jsem těhotná se svým synem Joachimem Jiřím a věděla jsem, že potřebuji najít v sobě ten zážeh, cítit podporu zvenčí a být spolu s lidmi, kteří jako já jdou cestou poznání, ale přesto ještě malé popostrčení zvenčí potřebují ☺ Vytáhla jsem si z kruhu nádherné karty Síla a Spolupráce. Cítila jsem vnitřní propojení se svým tehdy nenarozeným synem, se svou prvorozenou dcerou Karin, ale ani můj muž nebyl daleko. V meditacích jsem prožívala své vnitřní dítě, uvědomila jsem si, že má dcera není, a nebude nikdy já, že jsme každá jedinečná, a i když je jí 5let, že má, a bude mít svůj vlastní život. Že jsem její průvodkyní, která sebe miluje a pomáhá sama sobě. Ukázala se mi práce s dětmi.

V další meditaci jsem navštívila svůj chrám, cítila harmonii, a že to, jak se chovám já, se mi vrací. Láska bez podmínek. Přej a bude Ti přáno. Dokázala jsem spojit svého vnitřního muže se svou vnitřní ženou, a ten pocit celistvosti je úžasný. Jing-Jang, černá-bílá, mysl-duch, nebe-země. Pak na konci ke mně přišel papírek s názvem - Moudrost. Oproti tomu stálo - Dobro. Ano, když chceš něco řvát, udělej to. Po kurzu mi docházelo mnohé, že opravdu nejsem zodpovědná za ničí život, ale jen a jen za ten svůj. Že vše, co se mi v životě zrcadlí, jsou jen mé staré vzorce, mé staré strachy, můj smysl pro přežití. Ucítila jsem sílu svého Indiga, své výjimečnosti, ALE ještě to nebylo stále ono.

Během těhotenství ke mně přicházelo hodně poselství, vizí, intuice mě stále někam hnala, dávala hlavě nápady, ale má mysl, která vždy ráda analyzovala, pokaždé našla něco malého k tomu, abych zase couvla zpátky a "počkala" si na ten "lepší" okamžik. Hodně se mi ukazovalo, že mám žít tady a teď. Začala jsem na tom zdárně pracovat a fungovalo to. Můj muž se mi začal otvírat tak, jako nikdy, s mojí maminkou jsme začaly probírat, rozebírat jen to, co bylo opravdu důležité v ten moment řešit. Už jsme zbytečně nezabředávaly do debat minulosti, pokud to nebylo k danému prožívanému tématu a nebo nastavenému zrcadlu.


pokračování v recenzi předporodní rituál:)