Recenze Předporodní rituál 

- průvodcovstí

Perseona

maminka

Dekujeme, s maminkou a malinkou to bylo Bozske. Presne tak, jak melo byt.  Kari se smala asi 20minut v kuse a je to nadherne.  Dekujeme, ze jsi byla s nami, vnimaly jsme Te a Tvuj smich byl take krasny.

Lenka mail 2:)

Následovalo období příchodu našeho syna na svět. Pořídila jsem si Tvůj předporodní rituál a velmi se těšila na vše, co mě čeká. Ten odstartoval také mnohé temné bubáky z mé hlavy. Rozkamarádila jsem se na jistý čas se svou nejlepší přítelkyní, ale teď vím, přesně tak to mělo být. Pochopila jsem hodně samu sebe, přijala spoustu svých temnot, svých strachů. A porod jsem měla upřímně vědomí, plný bolesti, fyzického selhání, ale radosti, harmonie a lásky. A stalo se to. Joachimek mi zbortil všechny mé dosavadní iluze o mém krásně světelném životě, který jsem si myslela, že už 5let žiji. Propojil mě fyzicky s mojí milovanou Gaiou, a já jsem doslova spadla na hubu :-D. 5týdnů po porodu - nebylo to žádné poporodní blues, nebo jak to všichni z oblibou zakrývají, byl to můj život, bylo to vše to hnusné, co ve mně stále zůstávalo a já stále jen zašlapávala láskou, světlem. Zašlapávala, neprožívala.

Ach, drahá Tarako, jak mě se jen ulevilo. Bylo to hnusné období, plné hněvu, nepochopení, zášti, strachu, ale bylo nádherné ☺ Já jsem za něj tak neskutečně vděčná ☺. Protože jenom díky tomuto, jenom díky přijímání svých temných stránek jsem mohla naleznout samu sebe, a dostat se až sem.