Recenze Poporodní rituál - Vítej na Zemi

Milena Karnaya


„Milovaná Tarako, děkuji Ti velmi za krásná slova. Moc si jich vážím a vím, že stále ještě nic nevím a jsem na začátku své Cesty. I kvůli našim krásným dcerám jsem se na ni rozhodla vykročit. Máme toho všichni v našich rodech tolik, co je třeba léčit a propojovat.Za zvuků noci a krásné písně posílám i já svůj veliký dík za tak speciální chvíle, které jsme díky Tobě a všem milým kolem mohli všichni prožít.

Rituály jsou tím, k čemu bychom se měli vracet, ať už budou pojaty jakkoliv individuálně, nově. Toto poselství bych moc ráda předala i svým milovným dcerám. Upevňují nás v našich přesvědčeních, v naší víře v život, který si přejeme žít a plně prožívat. V pospolitosti, vděčnosti.Tarako, vím, že naše setkání je "srdcovka" :). Že to tak prostě mělo a má být :). Mám velkou radost z toho, že jsem svou rodinu díky Tobě vzala velmi příjemnou formou do svého světa. Že se holky tak moc otevřely, až jsem se nestačila divit :). Že k Tobě cítily sympatie od prvního okamžiku, kdy jsem jim ukázala Tvou fotku :). Že se na rituál těšily a braly ho nakonec obě s takovou samozřejmostí a posvátností, až jsem byla sama překvapená. I oblečení si den předem připravovaly tak slavnostně jako ještě nikdy :). Jsem nesmírně vděčná i Alešovi za to, že velmi trpělivě a moudře překračoval své komfortní zóny (což jinak takhle kolektivně a vědomě "nesnáší") a že nás všechny svou mužskou láskyplnou energií podpořil.Kamenný kruh má nádhernou energii a těším se, že si ji časem prožiju ve větším klidu :). Všichni byli úžasní a byla s nimi velká spontánní pohoda. Prostě staří přátelé :). A příchod "strážců" v podobě muže a ženy, kteří během našich příprav na předávání jména Duše byli v kruhu s námi a s kameny vědomě pracovali, no tak to bylo jenom jedno z dalších "to nevymyslíš" :). Prostě vše do sebe zapadalo tak, jak mělo. A já za to moc děkuji :).

Jinak holky se svými jmény ihned ztotožnily a líbí se jim :). 

 
Zlatínko, končím své dlouhosáhlé psaní - ta krátká moc neumím :) - ještě jednou s velkým díkem a vděčností ve svém srdci. Věřím, že tento víkend je pro nás všechny nezapomenutelný.Děkuji za Tvé vedení, laskavost, citlivost, individuální péči. Děkuji, že žiješ své Poslání právě tímto způsobem a uvnitř cítím, že to jsou také teprve začátky :). Těším se na to, co přijde. Určitě to bude veliké a krásné :).Přeji Ti samé naplněné dny. Hodně sil, odvahy, moudrosti, lásky, radosti.
Přeji Ti něžná obejmutí a radost z tvorby i tvoření.S láskou vesmírnou objímám,
Karnaya

Pavlína K.


Nádherný večer milovaná Tarako,zdravíme tě a posíláme veliké obejmutí, ani nevíš jak rádi a s láskou vzpomínáme na včerejší den, bylo to úžasné, lásky-plné, nepopsatelné večer v posteli jsme si se synem o tom vyprávěli a byl tak štastný a jméno duše k němu už chtělo dlouho dobu sám to cítil a chtěl vědět jméno svoji duše a včera byl štastný že se ho dozvěděl, jsem za to tak ráda. 
Když jsme jeli na toto setkání tak jsem cítila že se má něco sepnout, docvaknout a já že se potkám s nádhernými lidmi, kterým něco předám a zároven jsem se těšila na tebe, toužila jsem tě poznat)) Děkuji ti za tvoji úžasnou láskyplnou práci kterou děláš pro nás všechny, jsi úžasná. 

Jsou to nádherné chvíle a nádherné situace, které nám chodí a to předávání je tak nádherné. Miluju děti, miluju všechny lidi na této planetě.

A včera to loučení bylo tak dojemné.

Děkuji ti za vše, úžasná, láskyplná ženo, andílku, bohyně, vílo. 

Miluju tě a děkuju za to že jsme se potkaly na tak nádherném místě a že jsi v mém životě.

S láskou, úctou a požehnáním a velikým obejmutím.Gedeona, Kertius a Solten

Zuzka Lužná


Ahoj Tarako,

chtěla bych Ti moc poděkovat za včerejšek.

Bylo to úžasný, my jsme si to obrovsky užili a byli jsme vděční, že jsme mohli být na tom místě tak dlouhou dobu se všemi těmi lidmi i  s Tebou. 

Zázraky - kruh krásně nazdobený...

Cítila jsem tam velikou touhu poděkovat rodičům, tak jsem jim koupila dárek a po příjezdu jsem k nim hned utíkala a poděkovala jim. Dlouze jsme se objali. Byla to nádhera.

Děkuji Ti za Tvé poselství. Proběhla spousta synchronicit s tím spojená, což bylo úžasný.


Nejmilovanejsi Tarako, nemam slov...dekuji dekuji dekuji... je to nadhera a ja citim jak se vse deje, opravdu velka vdecnost, obrovska....

Děkuji Ti za zprostředkování tohoto zážiku, cítím veliké vedení a těším se, co se bude dál dít.

Děkuji.

Velena


Milá Tarako,moc Ti děkuji za včerejší den. Nevěděla jsem, co od toho mohu očekávat a mám pocit, že jsem si odnesla vše a ještě více. Bylo to krásné, silné...I společnost, která se tam sešla, byla úžasná. A děti, jak spolu komunikovaly, to bylo něco teda. Prostě jedním slovem - nezapomenutelné. Bylo to hodně hluboké. Když jsem šla na penzion, nechala jsem to vše doznívat a bylo mi dobře.  Hodně věcí se ve mě teď odehrává a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Myslím, že to bude hodně zajímavé.
Děkuji moc za jméno Duše pro mne, Velenu i Zarena. 
Přeji Ti vše jen to nejlepší, bylo to s Tebou úžasné a těším se, až se potkáme na jednom z Tvých seminářů nebo na kineziologii, kterou bych taky chtěla podstoupit. A přála bych si to u Tebe.
S úctou a láskou Petra Velena a Čestmír Zaren

Radka Garena


Krasny den Tarako,
moc dekuji za uzasny den a pro nas i nadherny vikend...byl to svatek...diky za setkani. diky za provedeni. diky za kluky.
opatruj se a radost v kazde bunce, zeno krasna
Radka Garena

Lucie Š.


Milovaná Tarako,

Děkuji za možnost být součástí rituálu, bylo to neskutečné, nádherné místo, nové prožitky, krása.
Zážitky, no, řekla bych spíše zázraky, mě provázely i po cestě domů. 

Byla jsem šťastná. 
Vnitřně se cítím velmi dobře, klidně, dcera je hodňučká, chodí se za mnou tulit, to sice dělala vždycky, ale zase to vnímám trochu silněji a jsem za ni a za všechno vděčná.
Jsem moc ráda, že jsme to všichni spolu absolvovali. Děkuji. Nakonec i ten závěr se zvládl a třeba mi to mělo jen ukázat, že na to mám a že si mám víc věřit. Všechny překážky se zvládnou.
Děkuji za příležitost.
Mám tě moc ráda, Tarako Solei a děkuji za všechno, co jsi pro mě udělala. Je to hlavně tvá zásluha, že jsem se dostala na tuto cestu.
L.