Recenze Poporodní rituál - Vítej na Zemi

Pavlína K.


Nádherný večer milovaná Tarako,zdravíme tě a posíláme veliké obejmutí, ani nevíš jak rádi a s láskou vzpomínáme na včerejší den, bylo to úžasné, lásky-plné, nepopsatelné večer v posteli jsme si se synem o tom vyprávěli a byl tak štastný a jméno duše k němu už chtělo dlouho dobu sám to cítil a chtěl vědět jméno svoji duše a včera byl štastný že se ho dozvěděl, jsem za to tak ráda. 
Když jsme jeli na toto setkání tak jsem cítila že se má něco sepnout, docvaknout a já že se potkám s nádhernými lidmi, kterým něco předám a zároven jsem se těšila na tebe, toužila jsem tě poznat)) Děkuji ti za tvoji úžasnou láskyplnou práci kterou děláš pro nás všechny, jsi úžasná. 

Jsou to nádherné chvíle a nádherné situace, které nám chodí a to předávání je tak nádherné. Miluju děti, miluju všechny lidi na této planetě.

A včera to loučení bylo tak dojemné.

Děkuji ti za vše, úžasná, láskyplná ženo, andílku, bohyně, vílo. 

Miluju tě a děkuju za to že jsme se potkaly na tak nádherném místě a že jsi v mém životě.

S láskou, úctou a požehnáním a velikým obejmutím.Gedeona, Kertius a Solten

Zuzka L.


Ahoj Tarako,

chtěla bych Ti moc poděkovat za včerejšek.

Bylo to úžasný, my jsme si to obrovsky užili a byli jsme vděční, že jsme mohli být na tom místě tak dlouhou dobu se všemi těmi lidmi i  s Tebou. 

Zázraky - kruh krásně nazdobený...

Cítila jsem tam velikou touhu poděkovat rodičům, tak jsem jim koupila dárek a po příjezdu jsem k nim hned utíkala a poděkovala jim. Dlouze jsme se objali. Byla to nádhera.

Děkuji Ti za Tvé poselství. Proběhla spousta synchronicit s tím spojená, což bylo úžasný.


Nejmilovanejsi Tarako, nemam slov...dekuji dekuji dekuji... je to nadhera a ja citim jak se vse deje, opravdu velka vdecnost, obrovska....

Děkuji Ti za zprostředkování tohoto zážiku, cítím veliké vedení a těším se, co se bude dál dít.

Děkuji.

Lucie Š.


Milovaná Tarako,

Děkuji za možnost být součástí rituálu, bylo to neskutečné, nádherné místo, nové prožitky, krása.
Zážitky, no, řekla bych spíše zázraky, mě provázely i po cestě domů. 

Byla jsem šťastná. 
Vnitřně se cítím velmi dobře, klidně, dcera je hodňučká, chodí se za mnou tulit, to sice dělala vždycky, ale zase to vnímám trochu silněji a jsem za ni a za všechno vděčná.
Jsem moc ráda, že jsme to všichni spolu absolvovali. Děkuji. Nakonec i ten závěr se zvládl a třeba mi to mělo jen ukázat, že na to mám a že si mám víc věřit. Všechny překážky se zvládnou.
Děkuji za příležitost.
Mám tě moc ráda, Tarako Solei a děkuji za všechno, co jsi pro mě udělala. Je to hlavně tvá zásluha, že jsem se dostala na tuto cestu.
L.