Rituál sázení (potřebujete čistotu, prosby, sazenici, pírko,kamínek)

Před tímto rituálem je ideální pročistit svůj život a vnést do svého života, vztahu s rodinou, svého zázemí, do své práce čistotu a pravdivost úmyslů. (viz článek Očista) Protože smyslem života je navyšování vibrací těla, aby se duše opět mohla sjednotit s Božským. Takže, když očistíte své tělo, svůj domov, vztahy, svoji duši, Vaše duše zazáří svojí oslnivou krásou a všechny stagnující situace se dají do pohybu. Vy jste tvůrci svého života, zvolte si takové kroky na své cestě, abyste z nich měli radost, abyste zažívali každodenní blaženost ze sebe, ze svých vztahů i své práce.

Zbavte se všech svých strachů a obav. Nedívej se do minulosti, ani do budoucnosti. Žijte TADY a TEĎ v kráse a harmonii se sebou i svým okolím. Odhoďte svoji masku a nebojte se projevit své city. Možná se Vám změní skupina přátel ve Vaší blízkosti, o to však budou tyto vztahy pevnější a trvalejší.

Časem zjistíte, že když budete zbavovat své okolí zbytečných nánosů, nesmírně se navýší Vaše vibrace, pročistí se Vaše mysl a Vaše duše volně poletí svojí cestou.

Když vše ve svém životě pročistíte, najděte si někde venku místo, které máte rádi. Zde vyhrabejte vlastníma rukama díru a vložte zde nějakou sazenici (či strom, květ), pírko - které najdete na své cestě a kamínek. (Do rostliny vyšlete své prosby. Pírko Vám připomene, že můžete roztáhnout křídla a letět. Kamínek Vám připomene, že jste si vybrali život ve hmotě, abyste mohli tvořit.)

Při vkládání do Země přidejte své prosby (stačí je vyslovit, nebo si je napište na papír a vložte je do díry) Poté hlínu kolem zatlačte rukama i bosýma nohama. Poděkujte. (Takto se můžete zbavit svých strachů či obav, anebo naopak vyslat svá přání.) Pečujte o svá přání a touhy. Pečujte o vše, co máte rádi s hlubokou láskou, pokorou a vděčností.

Krása! Děkuji za tento krásný rituál z Poselství jedné duše a hurá na něj. Myslím, že bude prospěšný pro všechny.

S láskou Taraka Solei

11.7.2016