Rituál očisty - odpuštění sobě - zpracování pýchy

Milovaní přátelé,

opět se v Poselství objevil nádherný rituál, který mi dovolila jedna krásná duše sdílet pro Vás pro všechny, kteří potřebujete očistit svůj život, odpustit především sami sobě, nebo si potřebujete zpracovat otázku pýchy.

Je třeba, abyste se spojili se silou moře, která je Vám všem jistě známá. Moře Vám pomůže smýt vše, co Vás tíží a není v souladu s Vaší cestou.

Vejděte do moře a s každou vlnou, která zaleje Vaše tělo, poproste za odpustění a poděkujte za něj. Zbavte se zde všech svých břemen, veškeré zátěže, křivdy, smutku, veškerého napětí, stresu, zármutku atd. 

Poté, až budete připraveni, naplňte si u studánky vodu do pěti litrového nádoby. Dejte si ji do batohu na záda a vystoupejte sami na vrchol hory. Zbavíte se tak své pýchy a na vrchol hory vystoupáte v pokoře a lásce. Jakmile vystoupáte na vrchol, osvěžte se touto vodou. Omyjte se jí, pijte ji a děkujte Bohu za to, že jste dokázali překonat sebe sama. Poté zvedněte ruce k obloze a poproste Boha o vyléčení všech svých neduhů. Čerpejte tuto nádhernou zářivou energii zdroje.

Poté se položte na záda a zavřete oči. Představte si svoji duši jako překrásnou zlato-bílou energii a uvěřte ve své schopnosti. Nyní již ne z hlediska pýchy, ale z pohledu lásky. Jste očištěni. Důvěřujte plynutí svého života a nechte se vést.

Děkuji, s láskou a vděčností Taraka Solei

16.3.2017