Přihlašuji se na společnou roční cestu v 

Bráně Integrace

on-line klub pro ženy i muže

... čeká nás společně nádherná roční cesta s podporující skupinou mužů a žen ...


Součástí tohoto členství je:

  • nejvýhodnější roční členství v Bráně Integrace na 365 dní pro ty, kteří přišli včas,
  • možnost až tří splátek
  • techniky ke každodenní integraci, díky kterým si zamiluji a prohloubím můj život,
  • 1 rozhovor měsíčně se zajímavými známými inspirativními hosty, a jejich aktivací nebo meditací nebo praktickými tipy, které Ti pomohou směřovat Tvou cestu ještě více k sobě,
  • hluboké vhledy, aktivace, výklad karet k daným tématům, inspirace pro péči o tvůj vnitřní svět, tělo, mysl, duši,
  • přístup do facebookové skupiny, která Tě podpoří na Tvé cestě.
  • podporu průvodkyně a inspirátorky Taraky Solei ve facebookové skupině.
  • 4 online kruhy.
  • živé celodenní setkání,
  • slevy pouze pro BRÁNU INTEGRACE v hodnotě několika tisíc Kč. Například už díky tvému včasnému vstupu - sleva téměř 50 %, takže z částky 16001 Kč ušetříš 6003 Kč.

Jana Rosa

průvodkyně rituály

„Tarako, obdivuji tvou vnitřní harmonii, pohodu a klid. Sílu a zároveň jemnost. Pomáháš mi rozplétat příběhy, otevírat a čistit věci. Pomáháš mi vidět jasněji. Tvé silné stránky: životní optimismus, láska k lidem, vnitřní síla, schopnost vhledu, schopnost inspirovat. Jsi nádherná, srdečná, vědomá žena, která inspiruje ostatní na jejich cestě k sobě, ke své duši i tělu. Nebojácně provázíš ostatní i těžkými tématy s lehkostí a laskavostí sobě vlastní. Děkuji ti moc, drahá! Pomohla jsi posunout mě k otevření rodového pokladu. Miluji být ve tvé přítomnosti. Tolik radosti a lehkosti a lásky. ❤️"

Lenka Kovářová

lektorka kundaliny jógy, 

Jsi čistá láska. Jsem neskonale vděčná, že JSI a že díky Tvé čisté práci my JSME."

Lucka Pajerová Milatová

školička Letňany

„Tarako, ty jsi žena, která miluje život a vše v něm. Jsi ta, co umí inspirovat druhé skrze svou nekonečnou lásku, radost, lehkost a náruč plnou božského světla! Jsem šťastná,že hledáš nové a nové cesty a lidi se můžou dotýkat skrze tebe SAMI SEBE...Máš dar dávat a dělat lidem lásku, pohladit, poléčit nebo prostě jen být a ono se vše děje samo a to je to nejkrásnější!!!" 


Pavlína Gedeona Kratochvílová

maminka, domácí vzdělávání

Tarako, ty jsi sluníčko, které hřeje svými paprsky, žena, která miluje život na této úžasné planetě a která miluje vše kolem sebe, lidi, přírodu, vesmír a má láskyplnou náruč, jsi světýlko, které tu pro nás všechny září. Mám tě ráda a posílám obejmutí."

Lucie Heláya Linhartová

inspirující žena

„Tarako, ty jsi průvodkyně na cestě životem. Upřímná, milující a radující se bytost, která svým bytím a žitím dělá náš svět krásnějším. Děkuji Ti za to, že jsi, moje milovaná."

Potřebuješ pomoct? Napiš mi na taraka@cestypoznanizivota.cz              Jsem tu pro Tebe, ráda Ti pomůžu.