Úplňkové rituály s vodou

1.) Rituál voda + bubínek

Vytvoř si přírodní bubínek jakýchkoliv rozměrů. Do nějaké (pro Tebe) cenné mísy nalij vodu a pomocí bubínku se snaž aktivovat její léčivou moc. Přenes do vody všechny pozitivní afirmace či mantry jako zdraví, láska, úcta k sobě samé, pokora, péče, chvála atd. - co Tě napadne. (Intenzivně na tato slova mysli a prožívej je.) Poté tuto vodu vypij během úplňku. Pročistíš tak vše staré a rozpomeneš se na vědění, které je Ti tak blízké a známé.

Děkuji za tento překrásný rituál.

2.) Jezerní rituál

Večer, v době úplňku zajdi k jezeru, které máš nejraději. (Pokud takové není v Tvé blízkosti, je dobrý alespoň venkovní bazén.) V tichu, pohroužená do sebe a s klidným dechem, vejdi do tohoto jezera (minimálně oděná) a popros Bohyně, aby Tě ochraňovaly. Nech se zahalit vodou, jakoby Tě objalo bílé léčivé světlo a zkus zde jen tak spočinout. Lehni si na záda, můžeš ponořit i hlavu, dívat se na měsíc, hvězdy a vnímej, jak bílé léčivé světlo hladí celé Tvé tělo, jak jej objímá, hýčká, hladí, chladí a otevírá každou buňku Tvého těla pro rozpomenutí se na to, že žiješ a že jsi pro sebe na 1. místě. S vděčností přijímej vše, co přichází, a všechny negativní myšlenky s vděčností přenechej vodě, která je pročistí a vlije do Tebe novou bílou očistnou energii. Nyní jsi zralá. Víš, kdo jsi a kam kráčíš. Víš, co již nepotřebuješ a co je třeba ještě vykonat.

Věř své krásné energii a hýčkej své vnitřní dítě. Začni tvořit.


3.) Rituál pro přijetí jména duše

Milovaní, vytvořte si nebo kupte pro sebe 6 vodních rituálních svící. (Vytvořte je v hlubokém tichu a v napojení na sebe sama.) Za příznivého počasí běžte k jezeru či rybníku. Každou svíci zapalte - pomalu - jednu po druhé a vždy si něco přejte a vždy za něco poděkujte.

Tedy: Zapálíte 1. svíci a vyslovíte své přání, týkající se Vaší osoby, poté projevíte vděčnost za jakýkoliv dar či dostatek na Vaší cestě. (Klidně si vše předem sepište na papír.) Takto posupujte s každou svící a poté ji jednu po druhé pošlete po vodě - položte na hladinu jezera.

Poté vstupte do jezera i VY (Ideálně vše konat za úplňku či letního slunovratu.), zhluboka se nadechněte a ponořte se pod hladinu - stačí na pár sekund. Když se vynoříte a vystoupíte z vody - budete znovuzrozeni. 

Jděte domů nebo zůstaňte v přírodě a tiše přemýšlejte nad vším, co přichází. Váš život nabere nový směr světla a lásky. Děkuji, že jste! 

Tímto rituálem probudíte svoji vnitřní sílu a bude požehnána Vaše cesta.


Uau, děkuji milé duše za tyto překrásné rituály. S láskou Taraka Solei

.