Vztahy

Jaké jsou Vaše vztahy?

Radostné? Naplňující? Povzbuzující? Milostné?

Závislostní? Nespokojené? Nenaplněné? Demotivující?

Jaký vztah máte sami se sebou? Staráte se o svou duši, o svůj niterní svět i o svoji schránku - tedy tělo, ve kterém Vaše duše přebývá?

Jaký máte vztah sami k sobě? Dokážete o sebe pečovat s láskou, prožívat naplno své pocity bez ohledu na to, co si kdo pomyslí?

Dokážete mluvit, když to cítíte či být v tichu, když to Vaše duše potřebuje?

Každý vztah na Vaší cestě je tu pro Vaše dobro. Ať už je, jakkoliv krásný, či těžký. Čím dříve to pochopíte, procítíte, tím lépe se Vám bude dařit. Protože pokud jste tzv. na své vlně - tedy spojeni se svou duší, se svou citlivostí, s tichem v sobě, Vaše vztahy tuto vlnu dotváří a společně s ostatními poté dokážete vytvořit jeden krásný tvořivý proud.

Nebojte se klást si otázky. Nebojte se jiných lidí a jejich zrcadlení. Komunikujte. Vyjadřujte své pocity naplno. Projevujte své pocity naplno. Je to tak překrásné.

Uvědomte si, které vztahy Vám již neslouží, a o které naopak stojí za to s láskou pečovat. Především si však uvědomte, že i vztahy jako rostliny mají své cykly. Cykly, kdy kvetou a kdy naopak odkvétají. V době odkvětu stačí nechat přírodu odpočinout a po jejím odpočinku o ni zase začít pečovat s láskou a pozorností. Umět druhému naslouchat, umět druhého obejmout, podělit se s ním o své pocity i o své touhy, radosti atd. Neházet flintu do žita v době, kdy může rostlinka začít opět sílit a růst.

Jakýkoliv vztah můžeme přirovnat k semínku, které je třeba zalévat, aby z něj vyrostla krásná květina. I vztah člověka k sobě samému. Pečujte tedy o sebe s láskou, věnujte se svým pocitům, svému vnitřnímu světu. Pohlaďte se hezkým slovem, láskyplnou péčí, tvořte. Nezapomínejte občas odpočívat, protože i to Vaše tělo potřebuje. Meditujte, tancujte, radujte se, prožívejte a užívejte si každičký pocit, který přichází.

Dokážete tak ochutnat všemi svými smysli krásu světa.

Miluji život!

Taraka Solei

27.6.2017