Zasaď strom

Samozřejmě můžeme zasadit místo stromu i semínko, květinu, ovocný keř. Dělejme ale vždy vše s láskyplným záměrem.

Zde bych uvedla například sázení podle Vladimíra Megreho a jeho knihy Anastasia, které mě oslovilo str.65-67:

"Před vysetím je třeba vzít nenamočené semínko, nebo několik semínek do úst a držet je nejméně 9 minut. Pak je položit mezi dlaně, podržet asi třicet vteřin a stát přitom bosýma nohama na pozemku, kde budu sázet. Potom otevřít dlaně a vydechnout na semena vzduch z plic. Tak semínko ohřáté dechem člověka, získá o něm veškeré informace. Dále je třeba držet dlaně otevřené 30 vteřin na slunci. Pak je třeba semínka zasadit do země. Vodou se zalévají až za 3 dny, aby neztratily informace obsažené v slinách. Sázíme dle lunárního kalendáře. Plevel kolem rostliny neplejeme všechen. Alespoň jeden druh necháme, protože chrání rostlinu před nemocí. Během růstu se rostliny dotýkáme, komunikujeme s ní. Takové plody, dle Anastasie, dokážou daného člověka vyléčit ze všech nemocí, přibrzdit stárnutí, zbavit zhoubných zvyků, zvětšit rozumové schopnosti, dát duševní klid. Plody jsou nejúčinnější do tří dnů po sklizení."

"Při vysazování sazenic by se ve vykopané jamce mělo vlastníma rukama a prsty bosých nohou udusat půdu a plivnout do jamky. Protože pocením nohou z člověka vycházejí látky (toxiny), obsahující informace o nemocích organismu. Existuje řada bylin, s jejichž pomocí je možné vyléčit absolutně všechny existující nemoci. Tyto rostliny jsou proto stvořené, jenže člověk ztratil nebo téměř ztratil schopnost je rozeznat."

"Existuje hlavní lékař - tvůj organizmus. Od začátku měl schopnost vědět, jakou bylinu je třeba použít a kdy. Jak se stravovat a dýchat. Je schopen odvrátit onemocnění, dříve než se objeví jeho vnější příznaky.. A nikdo jiný ho nemůže nahradit, jelikož je to osobní lékař, kterého ti dal Bůh. Vztahy navázané na tvém pozemku tě budou léčit a opatrovat. Samostatně ti určí diagnózu a připraví speciální léky, nejefektivnější právě pro tebe."

Děkuji, s radostí sdílím, sázím, sklízím. Taraka Solei