Žena v prožitku


zažij neopakovatelné propojení se sebou samou a staň se CELISTVOU ŽENOU PLNOU a SCHOPNOU PROŽITKŮ

Transformační seminář pro ženy od 18 let, který Tě navede do nitra zázraků.


Milá ženo, přijď oslavit své ženství, ukončit svá trápení a nastolit ve svém životě harmonii.

Přijď společně s ostatními ženami sdílet, tvořit 

a užít si den pro sebe v prostoru plném lásky, smíchu, radosti. 


 • Dozvíš se mnohé o sobě i o svém ženství. 
 • Naučíš se lépe pracovat se svým tělem i se svými pocity, vnímat je, naslouchat jim, respektovat je.
 • Probudíš v sobě světlo, které ukážeš světu. Dovolíš si zazářit. 
 • Rozpustíš veškeré energetické vazby, které Tě připravují o Tvoji energii a staneš se tak sama sebou. 
 • Objevíš v sobě ženu Bohyni a dokážeš si tak lépe užít ženskou tvořivost, citlivost, sílu, sexualitu, hojnost a plnit si své sny s lehkostí a radostí.
 • Propojíš se s Lunou, s Matkou Zemí, se svou cykličností i s cykly Země. 
 • Naučíš se pečovat o sebe, o svůj vnitřní svět, o své vnitřní dítě, objevíš své kvality a dary.
 • Otevřeš se své tvořivosti, vyrovnanosti a síle. 
 • Naučíš se rozumět svým emocím, svému poslání, přestaneš se ponižovat i povyšovat, vykročíš na svou cestu ŽENY V PROŽITKU v radosti, hojnosti, tvořivosti a lásce.
 • Začneš být konečně OPRAVDOVĚ ŠŤASTNÁ.

Seminář je plný akce i relaxace, máš se opravdu na co těšit!

Kromě meditací jsem pro Tebe připravila bohatý program v podobě cvičení, tance, dýchání, rituálů a to proto, abys opět rozproudila energie ve svém těle. 

Pokud to tak pocítíš, bude Ti na místě předáno Jméno Tvé duše (za příplatek 500 Kč)


Co na seminář říkají ŽENY V PROŽITKU?

Harima: „Milované ŽENY ❣️Děkuji s láskou, pokorou a úctou k vám všem. Seminář byl pro mě neskutečně silný, úžasný, osvěžující. Nastalo u mě hodně uvědomění, sebelásky a porozumnění sebe sama.
Ráda dorazím v září na Tajemství pánevního dna ❤️
Děkuji Harima"

Zuzana MAISE: „Ženy, zúčastnila jsem se tohoto semináře a doporučuji všem!! :-) Bylo to velmi příjemné, relaxační, pečující, uvolňující,.... ale také velká práce na sobě a velký posun! Moc jsem si to užila a jsem dojatá! Komu to včera nevyšlo, tak se určitě objednejte do Brna, nebo kamkoliv jinde. Bylo to opravdu úžasné. :-) Už dlouho jsem si nic tak neužila."

Michaela: „Krásný večer, Tarako.  Moc ti děkuji, byl to nádherný den.  Děkuji Ti, že jsi mi po 10letech a asi i několika minulých životech pomohla rozplést vztah, ikdyž to bylo dost bolestivé."

HorteSzia: „Milá Tarako, jsem vděčná za seminář, vděčná, že jsem Tě potkala. Vděčná sobě, že jsem nic neodkládala a přišla. Neb seminář přišel v pravou chvíli, takřka ve dnech, kdy vyšlo napovrch řešení Ženy ve mně a především návratu k ní, k mé Bohyni, která se ztratila v mužských energiích.

Ideální počet Žen, magická sedmička, příjemné prostředí, nádherná Žena, která nás vedla a otevřela ve mně prožitky, které jsem již zapomněla. Děkuji za meditaci navracení energií osobě, kde jsem již žádné ztráty a nálezy neočekávala a kde ještě energetická pouta byla zapomenuta při řešení jiných pout. Děkuji a objímám, Eva HorteSzia"

Lucie: „Dovol mi ti především touto cestou poděkovat, z celého srdce a nesmírně upřímně, za to ŽE JSI A ŽE DĚLÁŠ PRO NÁS TO, CO DĚLÁŠ !! :-) Jsem součástí života Vendulky, Klárky i Verunky a po Ženě v prožitku se každá z nich NEUVĚŘITELNĚ otevřela a rozkvetla ... ANO, můžu říct, že u Vendulky a Verunky se staly docela zásadní věci a proběhl velký přetřesk ... ale cítím, jako by se opravdu konečně svobodně nadechly a udělaly vše, co měly či po čem tak dlouho toužily .... Ach, má milovaná Tarako, děkuji, děkuji strašně moc!!! Kdybys viděla Klárku, bohyně, září jako hvězda a žena z ní sálá na 100km daleko .... jsem přítomna, jak se na ní usmívají muži, jak jí věnují své pohledy a jak ona, KONEČNĚ, to s pokorou a láskou přijímá a neuvěřitelně si to užívá ! :-) No a co se týče mě.... myslím že taky zářím, našla jsem zase klid, pohodu a myslím i velkou ženskost ....Měj se moc krásně, užívej léta, rodiny a veškeré té energie, kterou ti každá z nás s láskou posíláme.Jsi ANDĚL! Líbám, navždy tvá Lucie"


Klára: „Ahoj Tarako, cítím, že se chci stále posouvat. Už po té Ženě v prožitku a kineziologii je to fičák :-). Obrovsky jsem se posunula, je to nádhera, jak si to člověk ani neuvědomuje, ale najednou to tam prostě je 😊

A zároveň jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky.

Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje! K.

A ještě novinka od Kláry, která měsíc po kurzu přijala žádost o ruku a je zasnoubená:)


Co Tě na semináři čeká a nemine?

Přivítání, seznámení, sdílení, protažení, cvičení, opečovávání, vědomé dýchání, duše v tanci, tón, tvoření, 

3 meditace, tanec, rituál odpoutání, podpora a síla kruhu žen.


Co Ti seminář přinese?

 • ujasníš si, že jsi žena a opět splyneš v jedno se svojí ženskou energií,
 • objevíš své strachy a obavy a naučíš se s nimi pracovat, začneš si věřit,
 • během meditací opustíš vše, co Ti již neslouží, spojíš se se svojí cykličností,  se svojí ženskou stránkou, se svým vnitřním dítětem a s esencí ženy, s Matkou Zemí i s Lunou,
 • naučíš se správně dýchat, pochopíš, proč je dýchání důležité pro život a vneseš tak nový dech do svého života,
 • pochopíš, proč je důležité, abys pro sebe byla na prvním místě a ne až na posledním,
 • poznáš na vlastním těle, jak je léčivý dotyk a pohyb a začneš o své tělo s láskou a radostí pečovat.
 • objevíš v sobě Bohyni, která Ti usnadní další kroky na Tvé životní pouti,
 • přijmeš zodpovědnost za svůj život,
 • zamiluješ se do sebe - do takové, jaká jsi,
 • objevíš svoji vnitřní sílu - sílu ženy,
 • uděláš první krok na cestě k radostnému životu, spokojenému partnerství, šťastnému bytí. 

Co seminář přinesl ostatním ženám, které jím prošly a prožily ho naplno se dozvíš tady>>


Jsi žena? Přijď na seminář ŽENA V PROŽITKU. Těším se na Tebe a na Tvé zázraky, prožitky, sny.

STAČÍ VYPLNIT DOLE NA STRÁNCE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

A TVŮJ ŽIVOT SE ZMĚNÍ V ZÁZRAK!


S láskou Taraka Solei


Sejdeme se:

Kdy a Kde: upřesníme

Cena celodenního semináře: 2666 Kč včetně DPH 


Termíny a místa konání se mění (Brno, Praha, Zlín, Uherské Hradiště, Jihlava) Přijedu tam, kam mě pozvete


Ještě stále váháš a nemůžeš se rozhodnout? Třeba Ti pomůže další recenze ženy, která seminářem prošla před Tebou:

„Milá Tarako :), konečně a s radostí jsem se dostala ke zpětné vazbě a "zastavení se". 

Sobotní seminář jsem neplánovala, však víš, a ani jsem neměla žádná očekávání. Naopak jsem byla velmi mile překvapená, kolik se toho uvolnilo 😊. V podstatě pořád cítím, že to stále doznívá. 

Seminář jsem s radostí přijala proto, že jsem chtěla být víc ženou. Vlastně jsem si uvědomila, že jsem partnerka, dcera, kolegyně v práci, kamarádka, sestra atd. Ale nejsem sama sebou, stále hraji nějaké role. Už jen to, že jsem si na seminář koupila červené šaty, jsem za ně moc ráda a těším se, až si je vezmu na sebe... Překvapilo mě, jak moc mě některé věci dojímaly a trápily a štvaly... je to zvláštní a je něco mezi nebem a zemí, co nechávám s radotí plynout, ale cítím se krásně uzemněná a ženská. Užívám si červené nehty a červenou rtěnku . A vlastně ani ten vnitřní pocit nedokážu popsat, rozlévá se postupně, pomalu, zklidňuje mě a povzbuzuje ženství a já si ho neskutečně užívám... a také jsem si jako nemalý dar odnesla krásný čakrový náramek, který každý den nosím do práce 😊A věřím, že mi dodává sílu a odvahu (a když ne teď tu fyzickou, tak zatím alespoň tu vnitřní).

S kartama jsem už začala pracovat - v pondělí se mi těžce vstávalo a moje nechuť jít do práce a cokoliv dělat byla veliká. Ptala jsem se karet, jak tento stav změnit a vytáhla jsem si kartičku: Výmluvy ) No, musela jsem se sama začít smát 

Měj se krásně, Tarako! Děkuji Ti, že jsi a jsem neskutečně vděčná za to, že jsme se mohly poznat a pracovat spolu! Jsi opravdu jeden z mých andělů, kteří mi ukazují tu správnou cestu a teď i krásu mě jako ženy!

Líbám Tě, Klára"

Nakonec mám pro Tebe malé shrnutí a pozvánku třeba i pro tvé přítelkyně:

Milé ženy, přítelkyně,

ráda bych vás touto cestou pozvala na Ženu v prožitku, kde se naplno propojíte se svou ženskou silou, se Zemí, s Lunou, s vodou i se svou cykličností. 

 Budete překvapeny, co všechno se o sobě dozvíte. Objevíte to, co na sobě milujete a procítíte každou buňku svého těla. 

Začnete vyzařovat to, co si opravdu v hloubi srdce přejete a o čem jste do teď pouze snily. 

Odpoutáte se od zbytečných pout nebo energetických vazeb, které vás brzdí na Vaší cestě a získáte mocný nástroj, jak takové odpoutání provádět případně i doma. 

Opět začnete prožívat hlubokou radost z bytí na této Zemi, z každého okamžiku a prožijete řadu emocí, které konečně bez obav pustíte na povrch a opět tak získáte zpět svoji lehkost, volnost, hravost, tvořivost. 

Zapojíte do svého života pohyb i tanec, protože na vlastní kůži i duši pocítíte, jak je tato forma léčivá, osvěžující, vyživující, živá. 

Prožijete spojení s jinými ženami, zažijete hlubokou podporu a načerpáte sílu kruhu žen, kterou si ponesete životem napořád. 

Probudíte čistou energii, která ve Vás doposud pouze spala a společně s ní zažijete hloubku prožitku.

Naučíte se lásku nejen přijímat, ale i darovat a projevovat ji v každém okamžiku.

Konečně se naplno přijmete jako ŽENA - vášnivá, radostná, blažená, milující, milovaná, svěží, živá, hojná, plodná, krásná, tvořivá, hravá.

Na všechny přihlášené ženy se moc těším a pokud se k nám toužíte přidat, stále je čas. Počet míst je opět omezen prostorem.


S radostí Vás provedu Vaší osobní proměnou, Taraka Solei

www.taraka.cz

www.cestypoznanizivota.cz


💖💞💖

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.