Meditace Otevření srdce lásce


Meditace: Otevření srdce lásce

💕

Meditace lásky k otevření srdce, propojení s Božstvím a nalezením vnitřního klidu 

🧘‍♀️

  • propojíš se se sebou,
  • s Vyšším záměrem,
  • otevřeš své srdce lásce,
  • přestaneš hledat, protože nalezneš.
  • uvědomíš si, jak jednoduše krásné je plnit své poslání s otevřeným srdcem.

Je určena pro všechny lidi, kteří toužíte otevřít své srdce lásce a pořád se vám to nedaří. Je vhodná pro muže i pro ženy v podobě mp3.

Další meditace budu přidávat vždy 11. v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕 S láskou spolu. 💕

Celou meditaci lze zakoupit za 350 Kč. 🙏

S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞


Vaše zprávy


Soňa Hermána

maminka na mateřské

„Děkuji Ti, drahá Tarako, za takovou nádheru, 🌷✨ před chvíli jsem doposlouchala meditaci lásky a nevím kde začít. Dala jsi doslov to, co cítím, ale ještě není mou každodenní součástí. ✨ plakala jsem dojetim, vděčností 🙏💗 a ty živly v prstech to je bomba 🤩. Teď když se kdykoliv na ně podívám, tak je tam uvidím 👏😃 . To je přesně to, co mnozí i já potřebujeme... žít to, vložit to do našich každodenních životů 🌞💗 Nechť je požehnáno 🙏💗 Dekuji❤️.“

Hanka K.

manažerka

„Ahojky, meditace je úžasná. Ta část, jak si máš vizualizovat své rodiče a odpustit jim a přijmout je. Odpustit jim, že to lépe neuměli... neskutečné. A vidět se jako malá spokojená šťastná culíkatá holčička.  
Děkuji moc. Ještě si ji určitě pustím. Hanka" 

Alena Chalupová

laborantka


„Ahoj Ali, poslechla jsem si Meditaci lásky k otevření srdce. Je moc krásná, moje vnitřní dítě, moje Žabička se přestěhovala z oblasti solaru do mého srdce. Poplakala jsem si a je mi krásně, užívám si to. Moc Ti děkuji. Přeji krásnou dobrou noc.Zdraví Tě Tvoje Alena Melodi“