Juchů. Jsem vděčná za Tvůj zájem o vyživení Tvého bohatého ženského lůna podle 6-ti typů

Než přijde e-mailový posel, je třeba projít dle zákona GDPR tyto tři kroky, které Tě dělí od otevření či stažení pdf. Pokud e-mail nedorazil, zkus se mrknout do složky hromadné nebo spam.

KROK 1

Do e-mailové schránky jsem Vám poslala potvrzovací e-mail.

KROK 2

Tento e-mail je třeba otevřít, seznámit se s podmínkami a pokud s nimi souhlasíte, tak je třeba e-mail také potvrdit kliknutím na uvedený odkaz. 

Krok 3

A pak už Vás nic nedělí od poslechu nahrávky ZDARMA, která Vám dorazí v samostatném e-mailu a vy si ji můžete uložit například do svého počítače, nebo se k ní opakovaně vracet přes e-mail.


Jak můžeš ještě více podpořit svou ženskou cestu?

Podpořit cestu ženy můžeš i díky příběhu v tištěné knize nebo e-knize TARA. 

Příběh je obohacen úspěšnými a silnými meditacemi (které jsou součástí třetího balíčku), které potěší každou ženu a následně díky tvé spokojenosti i každého muže a lidí, kteří se s tebou setkají.:)

Tara, je žena, která nemá zrovna na růžích ustláno, cítí se ve svém životě ztracena, dokud nepotká průvodkyni, která jí změní život. Naučí ji, proč je důležité vnímat Zemi, proč je důležité vnímat své cykly i cykly luny a taky jí ukáže cestu k rovnováze a k lásce k sobě samé. 

Její průvodkyně Jara, pomůže i tobě, aby si našla sebe. Stačí si projít bonusy ke knize, které najdeš na mých stránkách. Užij si je. 


Pokud nejsi zrovna čtenářka a ráda bys šla rovnou k věci, 

přijmi mé pozvání na kurz Tajemství ženského pánevního dna I. a II., kde si prožiješ plné spojení se svou ženskou pánví, se svou cykličností i s Matkou Zemí a poprvé poznáš, kým jsi a kam kráčíš. Přijď, budeme se bavit. Pokud tě to zajímá, mrkni sem a přihlas se.


Miluji semináře pro ženy, a tak na vaši podporu a vyživení lůna, ženství, probuzení sexuality, otevření se proudu hojnosti, osobní vize, poslání, atd.  vznikly i další krásné programy: například Hvězdná cesta sebevědomé ženy. 

Začíná vždy na začátku roku. Neváhej a přidej se k nám >>


Kde ještě se můžeme vidět?

Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Jak se můžeme spojit?

Taraka Solei - žena, která miluje život