Jsem vděčná za Tvůj  zájem o vyživení Tvého bohatého 

ženského lůna podle krásných 6ti tipů.

Než přijde e-mailový posel, je třeba projít dle zákona GDPR tyto tři kroky, které Tě dělí od otevření či stažení pdf. Pokud e-mail nedorazil, zkus se mrknout do složky hromadné nebo spam.

KROK 1

Do e-mailové schránky jsem Vám poslala potvrzovací e-mail.

KROK 2

Tento e-mail je třeba otevřít, seznámit se s podmínkami a pokud s nimi souhlasíte, tak je třeba e-mail také potvrdit kliknutím na uvedený odkaz. 

Krok 3

A pak už Vás nic nedělí od poslechu nahrávky ZDARMA, která Vám dorazí v samostatném e-mailu a vy si ji můžete uložit například do svého počítače, nebo se k ní opakovaně vracet přes e-mail.


Možná si říkáš, co dál?

Podpořit cestu ženy můžeš i díky příběhu v tištěné knize nebo e-knize TARA. 

Příběh je obohacen úspěšnými a silnými meditacemi (které jsou součástí třetího balíčku), které potěší každou ženu a následně díky tvé spokojenosti i každého muže a lidí, kteří se s tebou setkají.:)

Tara nemá zrovna na růžích ustláno, cítí se ve svém životě ztracena, dokud nepotká průvodkyni, která jí změní život. Naučí ji, proč je důležité vnímat Zemi, proč je důležité vnímat své cykly i cykly luny a taky jí ukáže cestu k rovnováze a k lásce k sobě samé. 

Její průvodkyně Jara, pomůže i tobě, aby si našla sebe. Stačí si projít bonusy ke knize. Užij si je. 


Pokud nejsi zrovna čtenářka a ráda bys šla rovnou k věci, 

přijmi mé pozvání na kurz Tajemství ženského pánevního dna I. a II., 

kde si prožiješ plné spojení se svou ženskou pánví, se svou cykličností i s Matkou Zemí a poprvé poznáš, kým jsi a kam kráčíš. Přijď, budeme se bavit. Pokud tě to zajímá, mrkni sem a přihlas se.

Miluji semináře pro ženy, a tak na vaši podporu a vyživení lůna vznikly i další krásné semináře například Hvězdná cesta sebevědomé ženy. Začínáme 8.8.2021 Přidej se k nám >>

  • Přečíst si články na některém z mých blogů tady>>, tady>> nebo tady>> :)
  • Stáhnout si e-book zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, díky kterému snadno a hravě přijdete na to, proč se Vám v životě opakují různé nemoci a dokážete tak s nimi i se sebou lépe pracovat.
  • Obohatit svůj život díky KARTÁM POZNÁNÍ ANEB POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT, které si můžete prohlédnout na mých stránkách a vnést tak do svého života stejně jako já 43 klíčů = principů, kterými se sama řídím ve svém životě a které mi mnohokrát pomohly v tom, abych žila přesně takový život, po kterém toužím. 
  • Přečíst si knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA, která je takovým otvírákem Vašich osobních zasutých životních příběhů a která Vám díky jednotlivým poselstvím za každým příběhem dokáže pomoci i na té Vaší osobní cestě.
  • Prožívat život v radosti a nechat se přitom provést dalším příběhem v tištěné knize i e-knize TRIŠA - když duše tančí, zasadit do přírody strom a spojit se sami se sebou, to je sen každé ženy.:) Mrkněte.
  • A spoustu dalšího. Celou nabídku najdete tady>>, tady>> a tady>>

Krásnou inspiraci pro život v radosti, lásce a vděčnosti, Vám přeje Taraka