21 tipů od Taraky: Co dělat během koronaviru v karanténě?

21.03.2020

1.) Přečíst si KNIHU >>. Jakoukoliv. Ale pokud máte doma TARU >> nebo TRIŠU >>, je to nyní značka ideál. Přečíst si je v klidu, znovu a zpracovat si k nim konečně pracovní listy, které jsou u mě na stránkách. Navíc v bonusech Triši najdete i meditaci srdcového dechu, která je na tuto dobu ideální.:), zasadíme za knihu strom a k Taře si můžete objednat i ženské meditace, které jsou podle čtenářek k nezaplacení. 

2.) Každý den si vytáhněte jednu kartu >> a zpracujte si s celou rodinou dané téma. Bude to léčivé pro všechny.

3.) Můžete si pročíst e-book zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, kde pochopíme a propojíte spoustu souvislostí. Je zdarma.

4.) Cvičte. (I kdybyste měli skákat přes švihadlo, protahovat se, nebo běhat na místě.)

5.) Propojte se se Zemí fyzicky - sázejte, ryjte, plejte, sbírejte kamínky.

6.) Pokud máte možnost, buďte co nejvíce na zahradě a čerpejte sluneční paprsky. Pokud ne, běžte do lesa. To se zatím smí. A posaďte se ke stromu, který si vás přitáhne svojí energií. Dýchejte s ním. Viz - meditace z rovnodennosti>> 

7.) Milujte se. (No jo, tam nejde dodržet dva metry.:) Ale pokud do toho nechcete jít naplno, tak se pomilujte tantricky skrze dech. Je to vzrušující.)

8.) Během menstruace se zaměřte na volnost - tedy choďte pravidelně každou hodinu upustit menstruační krev do toalety. Ano, jde to. A ušetříte spoustu vložek. (Tip, kdyby zavřeli i drogerie.:)) Pokud to nedáte, existují menstruační kalhotky, látkové vložky, kalíšky. (Pánové, kteří tu jsou, prominou:)

9.) Mějte režim. Je to zvláštní, ale režim nás udržuje v klidu. (Tedy pravidelně vstát, jíst, pracovat, cvičit, učit se s dětmi, hrát si, dělat psychohygienu.)

10.) Zpívejte. Je to úžasná technika uvolnění vnitřního stresu. (Pozor na to, co zpíváte.) Ráno s dětmi jsme cvičili a zpívali nám k tomu něco o piči 🥺 Pardon za ten výraz, přepla jsem to radši na mé oblíbené mantry. Taková mantra RA-Ma-Da-Sa je léčivá. Takže nejen zpíváte, ale ještě si zlepšíte zdraví.

11.) Komunikujte spolu. (Jeden partner je možná naštvaný, že vy se válíte doma a on musí do práce a obráceně.) Prostě, tak to je. Přijměte to. Najděte vtom radost. Sdílejte, dělte se o domácí práci, smějte se spolu.

12.) Udělejte si jarní úklid a sbalte vše, co jste rok nepoužili. To po karanténě darujete lidem, kterým to udělá radost. Ano, darujete, neprodáte, nevyhodíte...

13.) Vnímejte, co jíte a pijete. Ideálně čistou vodu, čaj. Zeleninu, ovoce, zelený ječmen, chlorelu. Budete tak mít dostatek vitamínů a minerálů na zvládnutí jakékoliv situace.

14.) Volejte si s blízkými. Zajímejte se o ně a o to, jak vše nyní prožívají upřímně a opravdově. Nejste v tom sami. Podpořte je.

15.) Věřte ve vyšší princip. Je o nás postaráno. Dobře to dopadne. Nepanikařte.

(Napadlo vás možná: To se ti to kecá, co když umřu já?" No, tak přišel váš čas. Tak to je. Naše duše ví nejlépe, co se máme prožít. Důvěřujte jejímu vedení. A pokud máte strachy, přijďte po karanténě na kurz ZNOVUZROZENÍ A SMRT >>)

16.) Cvičte pánevní dno >> 

17.) Pokud nevíte, jak dál. Nabízím konzultace přes skype - kineziologické odbolky. Ano, jde to. Pracuji s nacítěním.

18.) Usmívejte se, až vás budou bolet tváře.

19.) Tancujte, až se budou vaše boky vlnit, kyčle a celé nohy odlehčovat a vaše duše začne zářit.

20.) Bilancujte. Co se vám povedlo? Nepovedlo? Děláte to, co opravdu chcete, co vás baví? Nebo je pro vás práce jen zdrojem příjmů? Jak se věnujete rodině, dětem. 

21.) Meditujte, dýchejte, malujte, věnujte se rodině a dětem. I těm cizím, pokud vlastní nemáte.

Cítíte to taky? Je to požehnaný čas. Otevře se mu.

Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>