Dovoluji si být viděna - konám

02.09.2023

Spatřit sebe samu v pravém světle, být v něm viděna ostatními a podle toho i vědomě konat, to jsou témata nelehká, ale otevírající nás projevení našich darů a našeho poslání. 

Jsou to témata dnešní doby, která nejsou malá … a přesto si je ženy přišly plně prožít a propojit se s vnitřní pravdou, čistotou a posvátností na Cestu Vědomého Bytí na Zemi.

A tak se stalo.

Každá žena se dotkla plnosti sebe. Místa, které bolelo do doby, dokud si nedovolily ho uvidět a pustit, skrze lásku proměnit.

Občas to bolelo, občas to některou něco stálo - od pádu ega, přes pád foťáku, až po pád těla, či sesuv skal nebo úplné vypnutí. Jindy to šlo však ruku v ruce s laskavostí, podporou, uzdravením, pozvednutím, spatřením se v pravém světle ve věčnosti.

Můžeme se neustále vymlouvat na nešikovnost, nedostatek času či energie, že nemáme brýle, čočky, partnera, podporující rodinu, atd.

Nebo si můžeme hrát na to, že vše zvládneme sami a už se nebudeme nikoho doprošovat a o nic škemrat.


Anebo se můžeme stát sebou, postavit se za své vítězství i své pády, za svá rozhodnutí i nerozhodnost, za svou prázdnotu i svou hloubku, za své konání i nekonání. A najednou máme jasno.

💗 Svůj život si utváříme my sami.

🌸 Pády si voláme, abychom konečně začali vidět, vnímat, cítit, respektovat sebe v těle, abychom konečně skrze bolest, strach, slzy atp. prozřely a řekly si: "UŽ STAČILO. Jdu žít sebe. Je čas. Přestanu se vymlouvat a začnu konat. Pomalu, rychle, jakkoliv. Budu přitom respektovat sebe a své vnitřní pocity, budu svá. Protože vím, že cokoliv, co nezkusím a chtěla jsem, časem olituji.

Teď žiji život. Teď je ten čas.

Beru si otěže svého života zpět a VÍM KAM SMĚŘUJE MÁ CESTA. Podle toho jedu.

Už nepotřebuji padat.

Už vím, cítím, jsem."

A to vám všem ženy přeju.

Taraka Solei☀️


PS: Za rok se opět shledáme 21.-23.8.2024. Už teď je seminář téměř zaplněn. Téma příštího ročníku: JÁ JSEM - ženy, které se již přihlásily ví a cítí, že tento kurz je každoročně posune do ještě větší opravdovosti sebe, do lásky. Tak cítíš-li volání i ty, přidej se včas. Pusa letí. 💗

Zprávy z letošního ročníku

Milé ženy, milá Tarako,
konečně jsem se dostala k vybalování věcí ze Slunečnice. Prohlížím si tu své obrázky a dojímám se. Nasávám energii Bohyně Karry od Eritei a je mi božsky. 😍
Vždycky, než jedu na Slunečnici, si říkám, že dva dny jsou málo. A když odtud odjíždím, tak mi připadá, že uběhl minimálně týden, kolik mám zážitků a prožitků.
Letos jsem si to užila na 1000 %
i díky počasí, kdy jsem si na chvíli mohla také užít kousek toho léta. Koupání v rybníce, opalování, procházku lesem, klid... A nezapomenutelné pobavení kachnami. 🤣🤣🤣
Byla to velká jízda. Opět velké uvědomění toho, kde jsem a kam kráčím. Ujištění, že jsem správně. Nezapomenutelný prožitek sesterství při večerním rituálu. Bylo krásné to dění pozorovat a nechat se vést. Tolik uzdravení a zázraků, co se kolem dělo. 🤩
Celý seminář se mi léčila krční čakra a lůno.
Poslední den jsem dostala migrénu jako trám. Vždy při ní zvracím. Tentokrát to ale bylo jiné. Taky mi bylo na zvracení. Ale nebylo to migrénou. Léčila se mi srdeční a krční čakra. Při závěrečném kruhu jsem myslela, že už to nevydržím a prosila jsem o pomoc. Ať už se mi uleví, nebo ať se jdu konečně vyzvracet. A v tu chvíli přišla Eritea s Bohyní Karrou a veškerá nevolnost byla pryč a zůstal jen pocit nekonečné vděčnosti a slzy štěstí. 🥰
Tarako, děkuji za úžasně sestavený vyživující program, geometrii i závěrečné přání. Ženy, vám děkuji za vaši přítomnost, upřímnost a sesterství. Mám vás všechny ráda. 🥰🥰 
Mějte se krásně.
Zuzka V. 

Zuzka Vykoukalová

sociální pracovnice

Ahoj lásko, 
děkuji za tu úžasnou jízdu na Cestě vědomého bytí na Zemi. Byla to opravdu jízda, za kterou jsem vděčná tobě, všem úžasným a nádherným ženám, láskám a taky sobě, že jsem si tuto jízdu dovolila a se strachem i odvahou šla po ní s vámi. Každá z vás se ve mě otiskla a často vzpomínám. Zuzance V. jsem vděčná za to, že mě pomohla uvolnit obruče, které mě svíraly , stále pociťuji lehkost ve svém těle, ale přeji si přejít do úplné lehkosti bytí a věřím, že se tak bude dít.  Občas tam trocha tíhy ještě je. Celá Cesta je pro mě velkým zážitkem, tolik lásky, krásných slov, podpory, slz, smíchu, koupání našich obnažených, krásných těl a radostných duší které se rozplývaly blahem....ach, prostě nádhera. Všechny vás mám ráda a moc ráda se s vámi za rok potkám na této nádherné Cestě znovu.
Tarako, děkuji za vše, co jsem díky tomu, co pro nás děláš mohla zažít. Děkuji Vám všem, krásným láskám..!!!

Ivana Cafourková

učitelka ve školce

Ahoj milovaná,
čas s tebou a ženami byl úžasný, však ty víš, i kdybych použila všechny slova, pořád by to bylo málo... ☺️
Nyní kráčím jistá sama sebou a naplňuji své potřeby. Otevírám se hlubšímu vnímání druhých - lidí, rostlin, zvířat, kamenů, země, nebe...Hodně vzkazů mě vede do mé síly, jistoty v sebe sama, věřit si a pevně a jistě stát sama za sebou i svými názory. Také do prožívání plnosti, vychutnávat si všemi smyly - jak jsi to ty nazvala - žití božství, tak to je pro mě velká výzva, jak to žít v běžných dnech. Respektive naučit se to, až se to stane mojí součástí. 😲 a Kundalini energie - tu cítím ještě teď 😍 Ochutnala jsem její sílu, teplo, proud a jaké to je tuto energii směřovat a vést s velikou vděčností až do hvězdy. Díky,Díky, Díky.
Mám spousty nádherných prožitků, ponoření se do obřího láskyplného pole jako strážce, společné koupání nahatých žen, společné bytí v přírodě u vody.... spousty dalších a zejména vzájemné sdílení nás samých! Děkuji Ti mockrát za to jak svítíš, za vše co tvoříš, za tvé velké a otevřené srdce které nehodnotí, přijímá a nechává jít, za lásku kterou jsi. Děkuji ti za tvé sdílení. 😙💗Jsem velmi vděčná za Tebe, za Ženy, za naše jedinečnosti a že si nasloucháme, vnímáme a inspirujeme.
Díky, Díky, Díky
S láskouSoňa

Soňa Štefanová

tvůrkyně bio zahrady a hýčkajících výrobků z ní

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>