Healing festival: část 2.: Ať lůno ženy ožívá ...

15.08.2022

... a každá žena, ať se opět navrátí do své vnitřní síly a záře

Lůno ženy je posvátné. Dokáže o nás tolik vypovědět. Velmi často je také zraněné nebo neopečované, vyprahlé, nevyživené, a tak ženám chybí prožívání životní radosti, harmonie, zdravé sexuality i tvořivosti ženské duše.

Lůno ženy ožívá tehdy, kdy je žena v pohodě, kdy se cítí vyživena zevnitř i z venku, kdy je odpočatá, milovaná, spokojená a šťastná.., a přitom jí nic z toho nenaplňuje okolí, to ona sama je tou láskyplnou živoucí energií a silou lásky.

Ženské lůno nás propojuje s naším nitrem a tak není divu, že v momentě, kdy se propojíme v lásce s mužem, uzdravují se nejrůznější témata a to nejen ta naše, ale i ta jeho. 

A tak mám dnes na vás několik otázek: 


 • Kdy jste se naposled propojily se svým Lůnem?
 • Kdy jste se cítily ve svém životě naplněné, šťastné, odpočaté, milované, přijímané, spokojené?
 • Kdy jste si zpívaly jen tak?
 • Kdy jste jen tak tancovaly? Pobrukovaly si? Houpaly boky?
 • Kdy jste se milovaly z lásky? 
 • Kdy jste se naposledy cítily vyživeny? Uspokojeny? Naplněny?

Je-li odpověď: "DNESKA", gratuluji. 
Není-li tomu tak a odpověď zní "nikdy" nebo "za mlada" nebo "před dětmi" apod., pak je třeba to změnit a začít hezky od základů, doslova od kořene. A pokud je jenom jeden, nevadí, společně z něj uděláme pořádnou kořenovou sukni a hned váš život bude vypadat veseleji. 

I toto totiž sdílely ženy po přednášce na Healing festivalu, že se jejich kořeny, tvořeny původně z jednoho jediného provazu, rozrostly do obrovských rozměrů nádherné kořenové sukně. Děkuji za to. Děkuji za každou jednu ženu, která přišla, aby se propojila se svým lůnem a nechala lůno ožít.  

Z vašich zpráv:

Ahoj milovaná, ani nevíš, jak mi pomáháš. Kolikrát jsem si už pustila Tvé meditace na YouTube a kolikrát mě Tvůj hlas pohladil a přivedl mě k sobě. Děkuji Ti za to. Děkuji za Tvou jemnou a hluboce léčivou energii na healingu. Kde bychom se zas mohli potkat?

Šárka

Milá Tarako, já na tvých přednáškách miluju nejen témata a tvoje meditace, ale především to, že nás všechny přítomné dovedeš vždy k interakci s někým z přítomných, s kým se neznáme. Mě to vždy a znova tak dojímá a cítím, jak se mé srdce otevírá více a více lásce ke všem bytostem. Chci tedy poděkovat především za toto. 

VeronikaNaše lůno nás totiž propojuje nejen s našimi kořeny, s rody, s Matkou Zemí, s naší ženskou energií, živostí, hojností, atd., ale je taky nepostradatelnou základnou pro náš život. Skrze něj se můžeme nadechnout, vyživit i uzemnit. Skrze lůno ženy přicházíme na svět. Je temným tajemným vesmírem, ve kterém vzniká nový zářivý život. A tedy pokaždé:

 • když upřednostníme druhé před sebou, 
 • když se rozdáváme více než je třeba, 
 • kdy pro sebe neuděláme nic a pro jiné všechno, 
 • kdy si nedopřejeme odpočinek, 
 • kdy říkáme "ano" a cítíme "ne",
 • kdy bytostně toužíme říct "ano" a odmítneme,
 • kdy se neopečujeme s absolutní láskou a přítomností,
 • kdy máme prázdnou peněženku, nedostatek přátel, lásky, hojnosti v různých podobách, 
 • kdy utíkáme od svých vlastních problémů, aby nám neutekl svět venku...,

... tehdy ztrácíme kus ze své živosti, ze své uzdravující síly, ztrácíme chuť žít a zpívat, milovat se, radovat se, tancovat a být tady a teď, s nohama na Zemi, hlavou v oblacích a srdcem ve svém středu. 


Tehdy zapomínáme na své zrození, na svůj kouzelný život, plaveme ponořeny v temných hlubinách oceánu a poklad na nás přitom čeká všude kolem, jen už nezbývá energie ani na to, abychom natáhly ruku a řekly děkuji. 

A právě proto, aby se to změnilo, jsem ženy provázela prožitkovou přednáškou na Healing festivalu - aby opět nechaly lůno radostně žít, pustily všechny křivdy, bolesti a podívaly se na to, jak to naše nádherné ženské lůno aktuálně vypadá, co v něm po léta letoucí schovávaly, tutlaly, nechtěly spatřit. Zda v něm ještě zbyla nějaká energie, která by nás dokázala zazdrojovat pro naše TEĎ a TADY. A pokud není, tak jak se jí mohou opět otevřít.

Spousta žen se tak mohla poprvé ve svém životě propojit se zdrojem své ženské síly, se svou energií, s vášní pro život, s životem samým a nechat tak umřít to, co nechtěly dál nést. Jsem za to nesmírně vděčná, protože v těch okamžicích skrze mne promlouvá síla větší než cokoliv jiného, která nás všechny vede a kterou když následujeme, zázraky se okamžitě projeví. 

A tak se taky stalo a dodnes mi chodí další a další zprávy, kde mi píšete, jak vám tato hodina a půl změnila život. Jsem za to nesmírně vděčná. 

Na závěr přikládám básničku, která z mé poslední knihy Sarah, kterou jste si i fotily do svých mobilů. Tady je. Jmenuje se ONA: 


Děkuji.

Taraka

Pojď do toho se mnou

Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>