Jak vystoupit z davu, energeticky neklesnout a navýšit své vibrace

15.01.2023

Možná jste si všimli toho, že v Česku probíhají volby. (Článek je o životě, ne o volbách, tak nezavírej, ale čti dál:) Opět se ukazuje charakter lidí. Každý útočí na každého a spousta lidí nejde vůbec volit s tím, že volí sebe. Nechci tady polemizovat o tom, co je dobře a co není, protože vám jdu ukázat, jak vystoupit z davu.

 1. krokem je: NECHAT OSTATNÍM JEJICH VOLBU a respektovat ji. Nemusíte s lidmi souhlasit a oni nemusí souhlasit s vámi. Je to v pořádku. Nikdy neměli a nebudou mít lidé stejný názor na jednu věc a je to v pořádku. Díky tomu, se jako lidstvo posouváme a proměňujeme. Ale není jedno, jakým směrem a jakým způsobem. Proto
 2. Krokem je: NEHODNOTIT A NESOUDIT. Vše, co volíme, je naše volba. Pokud si v životě nevolíme - a to nemyslím jenom ve volbách - necháváme se vláčet osudem. Je tedy potřeba vědět, co od života chcete, kam směřují vaše kroky a jít si za tím. Pokud to nevíte, ostatní si s vámi budou dělat, co chtějí. Jeden vás potáhne doleva, druhý doprava a tak nikdy nepůjdete středem = svojí cestou. Je v pořádku nevědět, i tak je třeba zkoumat, zkoušet, měnit a nakonec volit to, co vyhovuje právě Tobě. Pokud jen hodnotíme volbu ostatních, soudíme ji, odsuzujeme, žijeme příběh jiných lidí a ztrácíme ze zřetele svůj vlastní příběh. Proto:
 3. krokem je: ŽIJI SEBE A SKRZE SVŮJ ŽIVOT INSPIRUJI OSTATNÍ. Hodnocením, souzením, posuzováním, se nic nezmění. Když je vězeň odsouzen, často vyjde z vězení a dělá dál to, co před tím. Proč? Protože byl nad ním vynesen soud, ale nebylo mu ukázáno, jak žít jinak. Měl sice ve vazbě čas na rozjímání, ale ve vazbě plné stejně smýšlejících lidí. Takže se u něj nemohlo nic změnit. Abychom Ty, které hodnotíme, soudíme, odsuzujeme změnili, potřebujeme začít u sebe. Jak tedy energeticky neklesnout a nepadnout skrze hodnocení a souzení na úroveň těch, které hodnotíme a soudíme? Tím, že je začneme inspirovat skrze osobní příběh. Dohadováním svůj názor nikdy nikdo nezměnil. Takže:
 4. krokem je: JDU SVOU CESTOU, NAVYŠUJI SVÉ VIBRACE, ROSTU. Tím, že jdu svou cestou, navyšuji své vibrace, rostu a proměňuji své okolí do lásky. Nemám potřebu nikoho měnit, jen jsem a skrze to, jak žiji svůj život inspiruji ostatní. Nejde o to, že se o to snažím. Právě naopak. Nepotřebuji nikomu nic vnucovat, mám jasno. Děje se to samo.

Jak tedy můžete navýšit své vibrace?

 • Obrátíte svou pozornost na to, co milujete, co vás naplňuje, baví, čím obohacujete nejen svůj život, ale taky životy ostatních lidí. Kam zaměřujete svou pozornost, tam to roste. (Je jedno, jestli ji zaměříte pozitivním nebo negativním směrem - roste to. (Takže máte-li jasno v tom, co chcete, myslete na to, co chcete, ne na to, co nechcete...) 
 • Vyhledáváte ve svém životě každý den ticho, které se časem stane projevem Vašeho nitra. V tom tichu nejlépe slyšíte sebe. Spatříte tak, zda jdete svojí cestou, nebo cestou jiného člověka. Zda děláte, co milujete nebo děláte jen to, co se po vás chce.
 • Otevíráte své srdce lásce - skrze pravidelnou meditaci, čas pro sebe, zpěv manter, uzdravení vztahu k sobě, odpuštění, projevování vděčnosti, přijetí sebe, atd., atd. Díky tomu přestáváte hodnotit a soudit a z vašeho nitra vyzařuje jasné světlo, které nejen vám, ale i lidem ve vaší blízkosti ukazuje cestu.
 • Věnujete se tomu, co jíte. Nepouštíte si u jídla televizi, rádio, jen jste plně přítomni v přípravě jídla, v jeho jezení i v množství toho, kolik jídla sníte. A také ve vděčnosti za to, že toto jídlo pro vás někdo vypěstoval apod.
 • Pečujete o své tělo pravidelnými procházkami nebo pobytem v přírodě. Příroda uvolňuje z našeho těla vše tíživé a dává nám možnost vytvořit ve svém životě prostor pro to nové, co přichází a skrze chůzi venku, můžeme nechat za sebou to, co nám již dosloužilo.
 • Přijímáte odpovědnost za svůj život, za svou volbu. Neházíte odpovědnost za svůj život na jiné, protože oni neví, jak vy potřebujete žít, ani kudy vede vaše cesta. Dovolujete si tedy ve svém životě změnit cokoliv, co se vám nelíbí. Tak kráčíte svou cestou, na které jste plně přítomni v okamžiku tady a teď. Nepodléháte názorům ostatních, ale máte vlastní úsudek a vlastní volbu. I když se v daný okamžik nerozhodnete, je to volba. Čím lépe nasloucháme svému nitru, tím lépe si volíme na každém životním rozcestí to, co opravdu potřebujeme pro svůj život. Naše rozhodování se pro nás i pro naše okolí stává jasnější a čitelnější. Žijeme v pravdě a pravda nás osvobozuje.
 • Navýší se tím naše vibrace a skrze navýšení naší vibrace, se proměňuje vibrace každé bytosti, se kterou se setkáváme. Ne, nemusíme danou osobu o ničem přesvědčovat. Můžeme jen vedle sebe mlčet. Zázraky se dějí na pozadí.
 • Tedy žijte sebe, jak nejlépe dovedete, protože tím měníte vše.

Staří mudrci žijící na této Zemi v tomto čase praví, že máme letošní rok na to, abychom se pozvedli, jinak se bude zvyšovat množství přírodních katastrof i válek. Víte, každý člověk se počítá. Nemyslete si, že sami nezmůžete nic. Sami zmůžete mnohé. Mými programi prošlo již tisíce žen i mužů a každá tato bytost pozvedla sebe, svůj rod, svůj pracovní kolektiv, své děti. Tedy, každá bytost je důležitá. Každá. Proto, žijte prosím sebe. Buďte těmi průkopníky, ne těmi, kteří jsou vláčení. I když samozřejmě máte na výběr. Vím, že to druhé se jeví zpočátku jednodušší, ale to první je efektivnější a mnohem mnohem stálejší a hlubší a povede vás cestou lásky, zázraků, svobody, tvoření, hojnosti, radosti, života v lásce.

Přeji nám všem láskyplný vzestup, láskyplnou cestu k sobě.

Taraka

Někdy stačí opravdu málo ke změně myšlení

Prožij si: RANÍČKO, OBĚDNÍČEK I VEČERNÍČEK ve své ÚŽASNOSTI

4 nahrávky pro tvoji každodennost v audio podobě ZDARMA

Tvá vnitřní žena se zaraduje a ty získáš sebevědomí den za dnem.

Pojďme do toho spolu

Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>