Máte neustále pocit, že vám něco chybí?

12.06.2019

Proč tomu tak je? Proč cítíme ve svém životě prázdnotu, i když máme na první pohled vše? Co je to, co potřebujeme, abychom žili naplněný život?

Vždy, když mi položíte tyto otázky, tak si vybavím malinké děti, které se vztekají, že jim rodiče nechtějí koupit vysněnou hračku a křičí: "Ale mami, já to fakt počebuju!"

Možná už vám díky tomuto krátkému příkladu dochází, že to, jak se cítíme, souvisí s našimi emočními vzorci - s jakousi naší emoční citlivostí, kterou získáváme již v dětství na základě našich vztahů s rodiči.

Proto je tolik důležité, aby nás naše vztahy už od malička naplňovaly. Jde o vztah mezi námi a rodiči, s přáteli, s učiteli, s příbuznými apod. A možná vás teď nepadá, že právě vy jste to tak neměli....

Nedostatek lásky nás často vede k pocitům méněcennosti, prázdnoty, neschopnosti, nevíry v sebe a neustálé potřebě něčeho, co nám tento nedostatek konečně dokáže naplnit. Ale pokud nevíme, co nám chybí, můžeme zkoušet zaplnit svoji prázdnotu novými šaty, novým autem, více penězi v práci, novou kabelkou, změnou partnera, ale nic nepomůže, nebo pomůže jen zdánlivě a na malou chvíli. Proč? Protože tuto díru prázdnoty nejde zalátat, je potřeba ji vyplnit.

Pokud tedy propadáte depresím, neustále trpíte strachem, pochybnostmi, cítíte se stále unavení, odmítnutí, máte vztek na všechno a na všechny, cítíte se zranění a pořád vám v životě něco chybí a nic vám nepřináší radost, je třeba s tím začít něco dělat.

Ne, neběžte se naládovat antidepresivy, ani jinými povzbuzovači nálady, jako je čokoláda, káva, alkohol, drogy apod. Pátrejte po příčině, kterou poté můžete změnit.

A co myslíte, že je tím kouzelným lékem na všechno?

Ano, opět jsme u toho - pouze a jedině bezpodmínečná láska. Nic materiálního vám ji nenahradí. Můžete celý život hledat svůj směr, svoji životní cestu, někoho, kdo vám tu prázdnotu v srdci zaplní, ale všechno co potřebujete, máte v sobě. Přijměte to.

Jak tedy na to?

Je třeba, obrátit svoji pozornost dovnitř sebe a ujasnit si, že LÁSKA je právě tou jedinečnou esencí - odpovědí na všechny naše otázky a pokud si uvědomíme naši Božskou podstatu a opět se propojíme se zdrojem této blažené nekonečné lásky, najdeme konečně to, co jsme hledali.

Napadají mě otázky, na které bych byla ráda, abyste si sami odpověděli:

Kým si myslíte, že jste? 

S čím se ztotožňujete?

Nejste svými pocity, emocemi, identitou, kterou jste si vytvořili, ani těmi tituly, či vystudovanými školami a dosaženými kariérami, nejste těmi, za které vás považují ostatní, uvědomte si to a zkuste si položit další otázky:

Co je to, co se ptá?

Co je to, čím vnímám svět?

Co je za tím vším co znám?


Je to jeden jedinečný zdroj světla - Božské vědomí, které je součástí každého z nás bez ohledu na tituly, vědomosti, charakter. Je všude a ve všem. Je. A to jediné mu stačí. BÝT TADY A TEĎ! Protože v tom se skrývá blaženost bytí na Zemi.


Proto máme vždy na výběr. Vždy můžeme vše změnit, stačí se rozhodnout a nenechat se přemoci opakovaným prožíváním nedostatku, traumat z dětství apod. Neukazovat na ostatní, že můžou za naše neštěstí, protože vše si způsobujeme na nějaké úrovni sami.

Řekněte dost! Stačilo! Jdu dál - a přitom co nejblíž sobě. Uzavřete se do svého niterního světa, do svého chrámu - alespoň na malou chvíli a načerpejte tam novou sílu rovnou od Zdroje, který nikdy nevyhasne. Ani po naší smrti ne. A žijte každodenní radost a naplnění z vlastní cesty.

Protože teprve tehdy, kdy přijmete, že pouze vy se můžete rozhodnout tuto prázdnotu vyléčit, stane se tak. A vaše staré vzorce se přestanou neustále objevovat ve vašem životě. Přestaňte se konečně utápět v bolesti z nedostatku čehokoliv. Bolest je pro nás jasným signálem k tomu, že se v našem nitru schovává něco, co touží po naší pozornosti. Bolest přináší další bolest. Rozhodněte se žít v radosti, protože ta násobí radost.


Otevřete své srdce lásce. (Není to sobectví, egoismus, ani závislost.) Ta láska, o které mluvím a ke které vás neustále vedu nemá začátek, ani konec. Je ukryta v našich srdcích a přesto je všude a ve všem kolem. Stačí se otevřít jejímu proudění, léčení, odpuštění, milosti a nechat se jí vyživit, posílit, zaplnit tu prázdnotu něčím, co tam vždy je, bylo a bude, ať už tomu věříme nebo nikoliv. Láska, o které mluvím je opojným nektarem, který je nevyčerpatelným zdrojem pro náš život. Je jí blaženost, návrat domů, k sobě, do ticha svého srdce, celého vesmíru, života jako takového.


Podívejte se na vše, co prožíváte nezúčasněte. 

Něco vám chybí? Co by si o tom mysleli lidi, kteří nemají střechu nad hlavou? Co by si o tom mysleli nemocní? Co by si o tom mysleli opravdu chudí? Pouze vy rozhodujete o tom, jak se cítíte.

Jak dlouho se dokážete radovat z dosažených cílů? Z věcí, které si koupíte? Z nového domu, po kterém jste tolik toužili?


V životě je třeba rovnováha a harmonie. Vneste ji do všech svých vztahů, do všeho, co děláte a buďte soudní. Co je to, co opravdu potřebujete?

Uvědomte si, že každého z nás utváří naše zkušenosti. Na základě těchto zkušeností se máme potom tendenci chovat určitým způsobem, ale co kdybychom všichni žili napojeni na svůj zdroj? Jaké by to pak bylo? Co by se změnilo?

Uvolněte veškeré své snahy a dovolte si plynout, prožívat každý den tu jedinečnou bezpodmínečkou lásku, která rozpustí veškeré bloky ve vašem životě a vy se tak opět plně propojíte se Zdrojem nekonečného bytí a nekonečné lásky. Jednoduše dělejte to, co miluje a milujte naplno to, co děláte. To je vaše cesta.


Každý z nás je dostatečně dobrý a hodný toho, aby si ho ostatní vážili a milovali ho takového, jaký je. Dovolte si to připustit, dovolte si to přijmout, obejměte své vnitřní dítě a dopřejte mu pocit lásky a bezpečí, které tolik postrádalo a vykoupejte ho v té zářivé zdrojové energii, která nezná nic než-li lásku. Osvoboďte se ze svých omezujících vzorců, které jsou pouze ve vaší hlavě. I vy můžete naplnit svůj život radostí, láskou, blažeností. Všichni můžeme. Ano, i vy, které rodiče nepřijali, nechtěli, odmítali, ponižovali a kdo ví, co ještě. TEĎ to můžete změnit. Krůček po krůčku.

Stačí plynout. Nezaplňovat svůj život věcmi, které nepotřebujeme a které nás na naší cestě spíše omezují než aby nás posouvali dopředu - a ani emocemi, které nám někdo od útlého dětství vtloukal do hlavy. No a co, že vás nechtěli. 


Jste tady a můžete se rozhodnout, co teď. Jak naložíte se svým životem právě teď? Nepotřebujete nic víc, než lásku.


A pokud nevíte, kde začít, můžete si vybrat jakýkoliv seminář z mé nabídky nebo jakoukoliv knihu, či karty, protože to vše nás vede k sobě. Tak potom poznáváte vše, co potřebujete k léčení vašeho fyzického, emočního i energetického těla i duše v harmonii se vším kolem.

Dejte lásce a radosti prostor ve Vašem životě.

Taraka


PS: Píšete mi, že nevíte, jak si vybrat, tak tady malý tip:

1.) Toužíte se spojit se sebou a se vším kolem?

Nabízím Vám seminář Vědomé bytí na Zemi, který zde během pár dnů zveřejním.

2.) Nedokážete přijmout stárnutí a smrt?

Přijďte na seminář Znovuzrození a smrt.

3.) Toužíte se propojit se svou vnitřní ženou, opečovat se, milovat se, poznat své cykly, propojit se s Lunou?

Kupte si knihu TARA nebo přijďte do kruhu žen na Ženu v prožitku nebo na semináře Tajemství ženského pánevního dna I. a II.

4.) Nevíte, kudy se dál vydat?

Objevte svoji VIZI a začněte ji tvořit na semináři TVOŘ svoji VIZI.

5.) Chybí vám v životě radost, naplnění, propojení, nevíte, jak dál?

Kupte si knihu TRIŠA nebo Cesty poznání poselství života, či Karty poznání a žijte život, po kterém toužíte.

6.) Trápí vás vaše zdraví?

Stáhněte si zdarma e-book Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu.

7.) Máte malé děti a toužíte je potěšit?

Nabízím vám e-knihu Když zazvoní zvon.


Nabízím knihy, karty, vhledy na dálku, osobní konzultace - kineziologii, osobní meditaci duše, fyzioterapii, sebe-rozvojové kurzy a kurzy Tajemství ženského pánevního dna, oslavy rovnodenností, slunovratové, předporodní a poporodní rituál aj.

Článek je možno libovolně šířit v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky https://www.taraka.cz Děkuji.

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>