Pavlína Jindrová v Bráně Integrace

02.03.2023

Tento rozhovor vznikl pro nový projekt Pavlíny Jindrové, a protože se nám tak líbil, rozhodly jsme se vložit vám ho i do Brány Integrace a Akademie Průvodkyň

S Pavlínou jsme si povídali o mé cestě, o tom, jak je důležité vidět poslání i v tom, co nás rozčiluje, o tom, jak následovat hlas své vize, nebát se odpočinku, prázdna, nic nedělání, které je důležité k integraci. Jak spojovat své dary do kompletní péče o člověka a spoustu dalšího. Povídali jsme si o tělesnosti, sázení semínka naší vize i o porodu vize do hmoty. 

Tak ať se tak i u vás děje. V rozhovoru se taky zabýváme tím, jak poznat své dary a co Vás možná překvapí, jaké dary to mohou být, i to, co už teď můžete vy sami sdílet. Co nám často brání žít svůj vlastní potenciál či jednoduchou radost ze života. 

Toto o mně napsala Pavlína: Taraku jsem měla možnost poznat v rámci její nové cesty AKADEMIE průvodkyň a již tímto druhým rozhovorem se společně otevřel krásný prostor pro sdílení tolika uvědomění, které Taraka přináší svými dary. V rozhovoru se dozvíte, jak tato krásná a úspěšná žena začínala a jaká cesta je za celým příběhem její multipotencionální, multidimenzionální tvorby. Její krásné projekty, knihy, karty, meditace najdete na jejím webu. 

A co bych vám řekla já o ní? Pavlína Jindrová je velká kreativka, žena s velkým srdcem a darem vědomí lůna. Dokáže vás provést na cestě, abyste porodili svou vizi. Aby vaše vize dostala jasný směr. Miluji její humor, souzním s její prací a ráda ji podpořím v tvoření, protože ho vnímám jako smysluplné. 

Děkujeme, že pro vás můžeme tvořit. Dělá nám to radost. 

Taraka

www.taraka.cz/brana

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>