Pavlína Jindrová v Bráně Integrace

02.03.2023

Tento rozhovor vznikl pro nový projekt Pavlíny Jindrové, a protože se nám tak líbil, rozhodly jsme se vložit vám ho i do Brány Integrace a Akademie Průvodkyň

S Pavlínou jsme si povídali o mé cestě, o tom, jak je důležité vidět poslání i v tom, co nás rozčiluje, o tom, jak následovat hlas své vize, nebát se odpočinku, prázdna, nic nedělání, které je důležité k integraci. Jak spojovat své dary do kompletní péče o člověka a spoustu dalšího. Povídali jsme si o tělesnosti, sázení semínka naší vize i o porodu vize do hmoty. 

Tak ať se tak i u vás děje. V rozhovoru se taky zabýváme tím, jak poznat své dary a co Vás možná překvapí, jaké dary to mohou být, i to, co už teď můžete vy sami sdílet. Co nám často brání žít svůj vlastní potenciál či jednoduchou radost ze života. 

Toto o mně napsala Pavlína: Taraku jsem měla možnost poznat v rámci její nové cesty AKADEMIE průvodkyň a již tímto druhým rozhovorem se společně otevřel krásný prostor pro sdílení tolika uvědomění, které Taraka přináší svými dary. V rozhovoru se dozvíte, jak tato krásná a úspěšná žena začínala a jaká cesta je za celým příběhem její multipotencionální, multidimenzionální tvorby. Její krásné projekty, knihy, karty, meditace najdete na jejím webu. 

A co bych vám řekla já o ní? Pavlína Jindrová je velká kreativka, žena s velkým srdcem a darem vědomí lůna. Dokáže vás provést na cestě, abyste porodili svou vizi. Aby vaše vize dostala jasný směr. Miluji její humor, souzním s její prací a ráda ji podpořím v tvoření, protože ho vnímám jako smysluplné. 

Děkujeme, že pro vás můžeme tvořit. Dělá nám to radost. 

Taraka

www.taraka.cz/brana

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.