Přišla jsi tvořit na Zemi!

19.10.2021

Krásný den, milé ženy.

Dnes jsem dostala dotaz od Eriky na téma: JAK SE UZEMNIT? a tak pro vás sdílím pár tipů. Na konci článku najdete, co se stane, až se uzemníte:) Takže, jdeme na to.

Článek jak se uzemnit si můžete přečíst tady: 

K uzemnění je taky skvělý kurz Tajemství ženského pánevního dna, dá se případně absolvovat i on-line. Další živá setkání se mnou se uskuteční až v příštím roce. 

Nebo můžu moc a moc doporučit podložky admo-care >> ,  které ve své práci každodenně k uzemnění používám. Najdete tam i zdarma pdf 6 tipů pro Tvá živá chodidla >>, které jsem pro admo care sepsala a které vám pomohou nejen k péči o nohy, ale samozřejmě i k uzemnění, které je nesmírně důležité pro naše kroky na Matce Zemi.

Proč je pro každou z nás uzemnění tak důležité? Protože:

Zde jsi přišla, abys projevila svou jedinečnou esenci duše. 

Kdybys měla lítat, zrodila by ses jako pták. 

Takže dosedni na zem, zakořeň se a žij na Matce Zemi své sny. 

Vydej se cestou své vize.

Měj se krásně. A děkuji za dotaz, milovaná Eriko.

Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>