Přišla jsi tvořit na Zemi!

19.10.2021

Krásný den, milé ženy.

Dnes jsem dostala dotaz od Eriky na téma: JAK SE UZEMNIT? a tak pro vás sdílím pár tipů. Na konci článku najdete, co se stane, až se uzemníte:) Takže, jdeme na to.

Článek jak se uzemnit si můžete přečíst tady: 

K uzemnění je taky skvělý kurz Tajemství ženského pánevního dna, dá se případně absolvovat i on-line. Další živá setkání se mnou se uskuteční až v příštím roce. 

Nebo můžu moc a moc doporučit podložky admo-care >> ,  které ve své práci každodenně k uzemnění používám. Najdete tam i zdarma pdf 6 tipů pro Tvá živá chodidla >>, které jsem pro admo care sepsala a které vám pomohou nejen k péči o nohy, ale samozřejmě i k uzemnění, které je nesmírně důležité pro naše kroky na Matce Zemi.

Proč je pro každou z nás uzemnění tak důležité? Protože:

Zde jsi přišla, abys projevila svou jedinečnou esenci duše. 

Kdybys měla lítat, zrodila by ses jako pták. 

Takže dosedni na zem, zakořeň se a žij na Matce Zemi své sny. 

Vydej se cestou své vize.

Měj se krásně. A děkuji za dotaz, milovaná Eriko.

Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.