r. 2020 v životě Taraky

18.12.2020

Rozloučení s rokem 2020

Pro mnohé byl tento rok bláznivý...Spousta lidí přišla o práci, spoustě jiných se do ní nechtělo a spoustě dalších se chtělo, ale nemohli.

Většina lidí ztratila víru a někteří i naději. Život jakoby se s námi přestal mazlit.


Kdo však víru neztratil, začal možná poprvé v životě žít.


Ani naše rodina nepatřila mezi požehnané, kterým by se situace v tomto roce vyhla.

Pokaždé jsem patřila mezi ty, kterým vláda zavřela provoz, muž byl bez práce a obě děti doma. I když to bylo po všech stránkách náročné. Nestěžovali jsme si. Nebyl na to čas. 

Tato doba nám totiž současně dala spoustu možností, jak být spolu. Užít si to, co zbylo, co máme. Uskromnili jsme se a místo toho, abychom se utápěli vtom všem, začali jsme hledat řešení. (Navíc jsem si díky tomu mohla konečně vyzkoušet domácí vzdělávání, zjistit, jestli by mě to bavilo, vyživovalo a co na to naše děti. :) 

Jednoho dne jsem pro muže zpracovala eknihu Jak objevit své poslání, kterou si od té doby pořídilo spoustu z vás a i můj muž tak opět našel smysl svého života a začal pracovat na projektu, který vyživil jeho duši a jak vždycky chtěl, pomáhá nyní tam, kde je to třeba skrze to, co ho baví a dává hlubší smysl nám všem. Jeho krásnou práci můžete omrknout tady >> 

(Jeho recenzi na e-knihu netrpělivě očekávám i já:) Věřím, že nám ji jednou pošle a vy tak objevíte třeba to, co si on s e-knihou prožil, prošel, uvědomil.)

Strávili jsme spoustu času v přírodě, s rodinou, sami se sebou i v sobě. S rodinou žijící na SR jsme se vídali alespoň on-line. Rozloučili jsme se s našimi blízkými, které nám letošní rok bral ve velkém, aby mohli vykročit na cestu ke světlu. (Ne, nebyl to covid.:) A zase jsme se posunuli o krůček blíž k sobě - do nitra.

Znovu se otevřely mé básnické vlohy, které jsem otiskla v nové knize Sarah a díky době, ve které jsme, jsem se odhodlala objevit kouzla on-line kruhů, seminářů apod. A tak se začal rodit on-line projekt pro ženy, na který u mě nejste zatím zvyklí, ale který nám všem mění život už od doby jeho tvoření. Nyní vše dávám do slov, videí a každý den postupně zpracovávám témata, která se neustále opakují u žen v rámci kineziologických odbloků. O tomto projektu vám povím více v Novém roce. Chci si jeho tvoření užít ještě pro sebe. 

Když bych to měla shrnout, i když byl pro naši rodinu letošní rok velmi těžký a plný nečekaných změn, vycházíme z něj silnější nejen jako jednotlivci, ale i jako rodina. Děkuji za všechny ty zkoušky, které nám ukázaly tolik nových cest. Děkuji, že jsme se nevzdali a šli dál k cíli. Děkuji, že mí blízcí mohli odejít v lásce a klidu. A děkuji i za to, že se opět setkáme. 

Teď už vím, že ať jsme, kde jsme, jen na nás je, jak se vše rozhodneme přijmout a proměnit v něco kouzelného.

Spoustu sil do r.2021, niterní víru v dobro a naslouchání duši,

vám přeje Taraka🔆

PS: Foto a videa z akcí, které se letos uskutečnily najdete níž. Děkuji, že jsem vás poznala, že jsem s vámi mohla prožívat okamžiky vašeho prozření a děkuji za přátelství, za to, že jsme a kráčíme cestou spolu. 

PS2: Akce v příštím roce >>Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.