Ramona Siringlen v Bráně Integrace

01.02.2023

Co je nového v Bráně Integrace? 

Mám obrovskou radost, že mé pozvání do Brány Integrace přijala má kamarádka Ramona Siringlen, která je skvělou inspirátorkou, průvodkyní duší a podporovatelkou osobních i spirituálních posunů. Umožňuje projevení vlastní tvořivé síly druhých. Z úrovně vědomí duchovního vhledu v širších souvislostech pomáhá otevírat a aktivovat dary duše a manifestovat vize v souladu s jedinečnou esencí duše. Je to její velká radost, poslání a životní vášeň. 

V rozhovoru pro Bránu Integrace jsme si povídaly o tom: 

 🙃 co způsobuje očekávání, 

 🪷 jak neztrácet svou energii a 

🌷 energeticky se nevyčerpat a proč mít nastavené hranice. Uvědomění, že i maličkosti mají energetickou hodnotu. 

🥰 Proč je důležité nastavit si své hranice i ve vztahu s dětmi. 

 🌸 probrali jsme také pojetí času jako takového 

🌅 Obrazy a příběhy, třeba i z Atlantidy 

🙏🏻 Proč se nepouštět za každou cenu do nahlížení na minulost. 

♥️ Dozvíte se, jakým způsobem Ramona pracuje a co vše tvoří.

♥️🙏🏻 🪷 Jak působí na naše tělo práce s éterem. 

 ☀️ Proč je důležité nebo dobré, mít kolem sebe lidi, kteří vám posvítí na cestu tam, kde si sami nevidíte. 

✨ Proč je důležitá sebereflexe. 

🪷 Jak vypadá být v síle? 

 ☀️ Dotkly jsme se taky tématu příčiny a následku. 

 ♥️ A toho, že pravdivost je základ. 


Jako překvapení na vás čeká spousta vtipných hlášek a humoru. 

♥️ Plánovaný příběh o Atlantidě ♥️ Tajná operace ♥️ Ramona a její drak ♥️ Šlupka od banánu😅 

Rozhovor je našlapaný informacemi o humorem nám vlastním. Máte se na co těšit. Najdete ho po přihlášení v Bráně Integrace >>

Proč vznikla Brána Integrace? 

Pro podporu mužů a žen na cestě, kteří nechtějí o změnách jen mluvit, ale kteří chtějí na vlastním těle, životě prožívat, že stojí za to žít a milovat život. Těším se na vaše zprávy o tom, co vám náš rozhovor s Ramonou přinesl do života za nové poznání, čím jste se inspirovali a co nyní ve svém životě změníte a proč. 

Taraka Solei

www.taraka.cz/brana

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.