Rozplétání života, stínů i darů našich

05.08.2020

Rozplétáte-li svůj životní příběh, buďte k sobě laskaví, nespěchejte na sebe a pokud potřebujete, požádejte o pomoc.

Někdy prostě nedokážeme každý rozpletený vzorec zvládnout sami a proto pokud se objeví ve vašem životě nějaký stínový vzorec, který je silnější než vy, obraťte se na někoho, kdo vám s jeho zpracováním nebo pohledem na něj dokáže pomoci a rozšíří vaše obzory tam, kde vy sami v daný okamžik už nevidíte.

Mně vždy vyhovovalo pracovat na mých stínových vzorcích - programech postupně a nechat věci dosednout a proto vás k tomu také vedu třeba na Cestě Vědomého Bytí na Zemi nebo na jakémkoliv z mých kurzů.

Není kam spěchat.

To, že v krátkém čase odstraníte veškerá svá témata, veškeré své stínové vzorce, vám může více ublížit než pomoci. A co si budeme nalhávat, ani to nejde...

Důležité je, spatřit v sobě světlo dříve, než začnete své stíny rozplétat do hloubky. Uvidět to, na čem začnete stavět. Protože pokud se ponoříte rovnou do temnoty, možná dojdete na její dno, ale možná taky dlouho nebudete schopni vidět světlo ve svém životě.

Takže rozmotávejte svou životní nit postupně, nebojte se svých stínů, dovolte si posečkat - nechat doběhnout každý jeden proces transformace stupínek po stupínku, dovolte si ukotvit to nové poznání ve svém životě. Nebuďte na sebe příliš tvrdí a nebojte se obrátit na svého učitele, ať je to kdokoliv.

Současně však nepovyšujte své učitele nad sebe samé. Jen je tady zmiňuji proto, abyste vnímali, že pomoc je tady vždy pro každého jednoho z nás.

Buďte k sobě laskaví.

Rozkrývejte své stíny pouze tak, jak vnímáte, že je zvládnete - tedy počkejte na ukotvení projevených darů ze zpracovaných stínů.

Když to uděláte rychle, neznamená to, že se vám rychle uleví. Když budete připraveni, možná to bude trvat o něco déle, ale o to ve větším klidu a kráse se to stane a vy se otevřete naplno svým darům.

Užívejte si života a po každém stínu si nechte čas na vychutnání toho, co jste zde přišli tvořit. 

Na ničem nelpěte a radujte se z okamžiku, vždyť vy víte, Taraka

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.