Rozplétání života, stínů i darů našich

05.08.2020

Rozplétáte-li svůj životní příběh, buďte k sobě laskaví, nespěchejte na sebe a pokud potřebujete, požádejte o pomoc.

Někdy prostě nedokážeme každý rozpletený vzorec zvládnout sami a proto pokud se objeví ve vašem životě nějaký stínový vzorec, který je silnější než vy, obraťte se na někoho, kdo vám s jeho zpracováním nebo pohledem na něj dokáže pomoci a rozšíří vaše obzory tam, kde vy sami v daný okamžik už nevidíte.

Mně vždy vyhovovalo pracovat na mých stínových vzorcích - programech postupně a nechat věci dosednout a proto vás k tomu také vedu třeba na Cestě Vědomého Bytí na Zemi nebo na jakémkoliv z mých kurzů.

Není kam spěchat.

To, že v krátkém čase odstraníte veškerá svá témata, veškeré své stínové vzorce, vám může více ublížit než pomoci. A co si budeme nalhávat, ani to nejde...

Důležité je, spatřit v sobě světlo dříve, než začnete své stíny rozplétat do hloubky. Uvidět to, na čem začnete stavět. Protože pokud se ponoříte rovnou do temnoty, možná dojdete na její dno, ale možná taky dlouho nebudete schopni vidět světlo ve svém životě.

Takže rozmotávejte svou životní nit postupně, nebojte se svých stínů, dovolte si posečkat - nechat doběhnout každý jeden proces transformace stupínek po stupínku, dovolte si ukotvit to nové poznání ve svém životě. Nebuďte na sebe příliš tvrdí a nebojte se obrátit na svého učitele, ať je to kdokoliv.

Současně však nepovyšujte své učitele nad sebe samé. Jen je tady zmiňuji proto, abyste vnímali, že pomoc je tady vždy pro každého jednoho z nás.

Buďte k sobě laskaví.

Rozkrývejte své stíny pouze tak, jak vnímáte, že je zvládnete - tedy počkejte na ukotvení projevených darů ze zpracovaných stínů.

Když to uděláte rychle, neznamená to, že se vám rychle uleví. Když budete připraveni, možná to bude trvat o něco déale, ale o to ve větším klidu a kráse se to stane a vy se otevřete naplno svým darům.

Užívejte si života a po každém stínu si nechte čas na vychutnání toho, co jste zde přišli tvořit. 

Na ničem nelpěte a radujte se z okamžiku, vždyť vy víte, Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.