Soukromý koncert Kevin James Carroll a Susan

28.04.2022

Srdce mi zvláštně bušilo a přesto jsem se vydala na cestu k Zuzce a Honzovi Noah, kteří uspořádali koncert Kevin James Music u sebe doma. 

Byla jsem jako vždy připravená na zázraky. 


S mými láskami se toho vždy tolik uděje. Setkala jsem se opět s rodinou duše, s mými blízkými, známými i neznámými a zažila požehnání, které přichází vždy, když jsme naladění na srdce, na lásku, sami na sebe. 

Kevin and Susan thank you. It was a beautiful and powerful experience for me. I feel very grateful to have been there. I love mantras. They are songs of the soul. 


Jak řekla Martina Siam Raya, dej si čokoládu, ta je na srdce, a tak jsem si nejednu dala spolu s milionem objetí, i když jsem byla zrovna na šťávách s BRAWO Life :) Hold, když musíš, tak musíš. :D


Opět jsem viděla mou milovanou sestru Eliska Vaea, s ní mohu jen tiše mlčet a rozpustile se chechtat uvnitř sebe. Je to takové kouzlo, které se děje, když jsi ve spojení. Připomíná mi to obrázek sedícího Budhy, který tiše sedí, ale působí na Tebe jako by se chechtal tak, až mu břicho poskakuje. :) A tak se nějak cítím, když jsem s Tebou, Eli. Mám Tě ráda. 


Pak taky Alička moja Alice Kirš, Zuzana Noah, Verunity, Lucie Harnošová, Martina Svadbikova, lásky, se kterými jsem nedávno prožila křest a znovuzrození, se kterými mi je vždycky tak krásně. Jsme naladěny na sebe a víme o sobě, i když nejsme ve spojení a tak miluji vždy ta kouzla, kdy na sebe myslíme v těch nejsilnějších chvílích. Děkuji, že vás mám. 

Na koncertě jsem potkala mou rodinu. Lidičky, kteří byli u mě na rituálu Vítej na Zemi se svými rodinami, dětičkami a od té doby jsou má velká rodina duše. Úplně mě to dojímalo. Díky, že vás mám Martina Siam Raya, Tomáš Suchomel a Pavlínka. Nesu si vás v srdci i s vašimi dětičkami. I love you. Stejně tak jako Petra Havlíková, Eritea Lomi Maia a další a další.


Poznala jsem taky další úžasné bytosti jako Chris Seraphie, Lucie Ratajská Ondřej Ratajský, Míša Maštalířová, Krystaly REON, Magdaléna Dvořáková a vím, že se ještě mnohokrát naše cesty protnou. Jsem vesmírně dojatá a vděčná. 


Mé srdce jede ve svém rytmu dál a já jsem nesmírně vděčná a šťastná. Bytostně si uvědomuji, že je můj život plný darů. Žiji s lidmi, které miluji, setkávám se s lidmi, které miluji, pracuji s lidmi, které miluji, žiji život, který miluji a to vše proto, že jsem se před lety rozhodla vydat na cestu. Do zákoutí stínů, do tmy, do míst, kam se někteří stále ještě bojí podívat, ale když se tam nepodíváme, žijeme povrchní život. Moc to nebolí, ale ani to moc netěší. 


Duchovní transformace se neděje jen na kurzech. Děje se v každodennosti, děje se tehdy, kdy s láskou žijeme svůj život. 


A tak Ti přeji, ať už jsi kdokoli, kdo dočetl mé vyznání až sem:


AŤ JE TVŮJ ŽIVOT PROTKÁN LÁSKOU. AŤ VŠE, CO DĚLÁŠ, DĚLÁŠ S LÁSKOU, S RADOSTÍ, S CHUTÍ, S VÁŠNÍ. AŤ NEBEREŠ SEBE ANI ŽIVOT PŘÍLIŠ VÁŽNĚ A Z KAŽDÉ PROHRY SI BEREŠ JEN TO NEJLEPŠÍ, CO TĚ POSUNE ZASE KE HVĚZDÁM. ŽIVOT JE TAK OBROVSKÝ DAR A TRVÁ TAKOVOU CHVÍLI. SPOJ SE SE SVÝM ŽIVOTEM A ŽIJ HO DO POSLEDNÍHO DECHU V LÁSCE A RADOSTI. 


A když přijdou slzy, dovol jim, ať kanou po tvé tváři. Když přijde žal, otevři mu dveře a pusť ho ven. Když přijde strach, vezmi ho za ruku a kráčej s ním tak dlouho, dokud nezmizí. 


PŘEDEVŠÍM VĚZ, ŽE JSI MILOVÁN/A.


VŽDY. 


Taraka Solei

FOTO: Matouš Vinš - děkuji Ti. Hlavně za tu fotku s čokoládou:) Objímám do dálky vás všechny. 

A na závěr foto i z mého soukromého alba s mými láskami. :)

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>