Stanislava Sóham v Bráně Integrace

31.01.2023

Jů, a je hotovo. 

Nový rozhovor na téma: Kořeny lidských rodů, můžete vidět v Bráně Integrace. 

Vstup do on-line klubu na první měsíc je pro muže a ženy za pouhých 333 Kč. Užijte si to spolu s námi. 

Se Sóham jsme si povídali nejen o našich kořenech a rodech, ale taky o tom, proč je důležité naše rody přijmout. Jak se osvobodit od rodové zátěže, co můžeme udělat tady a teď k přijetí rodu, proč je důležité dostat se do těla nebo i z mysli do srdce a spoustu dalšího. Užili jsme si to moc a vím, že si naše povídání užijete taky. Na konci na vás čeká "technika" JAK SE OPŘÍT O SVŮJ ROD. 

Stanislava Sóham je spirituální průvodkyně na cestě k vnitřní svobodě a integritě mysli, těla a duše. Provází ty, kteří touží žít ve svobodě, hojnosti a pravdě, aby přestali soužit druhým a stali se autoritou sami sobě. Pomáhá lidem, aby se trvale spojili se svou duší a navázali spojení se světelnými průvodci. Provází ke svobodě na principu převzetí plné odpovědnosti za svůj život. Provází v individuální práci i skupinově na seminářích, ženských kruzích a rituálech pro Zemi i člověka. Jejím cílem je vaše záře a krása. 

Děkujeme, že jsme pro vás mohly spolu-tvořit a těšíme se na vše, co vám naše povídání přinese. A že toho je:) 

Vidíme se v Bráně Integrace >>

Přidej se. Taraka Solei

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.