Světlo v temnotě

22.12.2023

Krásný den, moji milí, 

děkuji ze srdce za to, kolik se nás včera sešlo v jeden okamžik.

Je to pro nás tak vzácný čas, skrze který můžeme vyslat silná poselství do celého světa. Poselství lásky, míru, světla. 


Proto vás chci i dnes poprosit, vnímejte, kam směřujete svou pozornost. Vracejte se k včerejší meditaci a právě v tomto čase probouzejte v sobě stále více a více světla. Je to tolik třeba. Už víte, že světlo neuhasne. Buďte tou ohnivou pochodní, která mění svět. Otevřete srdce lásce a vězte, že je jí dostatek pro nás pro všechny. Bez lásky se lidé velmi často uchylují k tragickým činům. Když však lásku začneme prožívat a šířit, otevře se nám úplně nová životní perspektiva. Život nám začne přihrávat nádherná setkání, zkušenosti a vy tak poznáte milost Zdroje. Neznamená to, že vás nepotká nic, na čem můžete růst, ale budete tyto situace zvládat úplně jinak. Budete v tom silnější. 

Pečujte tedy o sebe, dovolte i ostatním, aby vás hýčkali, učte se žádat o pomoc a dopřejte si vše, co přichází z této láskyplné milosti spatřit a být za to vděční. 


Půl hodiny před naším setkáním k oslavám Zimního Slunovratu  jsem seděla v ponoření a pustila mantru, která mě volala, a která nám poté hrála celou dobu našeho setkání v pozadí, aniž byste ji slyšeli. Byla to mantra AKAL od White Sun. Jak příhodné, viďte. 


Je to mantra, která se zpívá blízkým, když odchází na věčnost. Je to mantra, která nás propojuje s vnitřním světlem a umožňuje nám zazářit. 

Kal vyjadřuje čas

Akal bezčasovost, neohraničenost, nekonečnost. 

Tato mantra je vnitřní modtlitbou připomínající nám pomíjivost života a současně život věčný, nekonečnost duše. Pomáhá nám propouštět, uvolňovat a znovu se rodit, tvořit s vděčností.

Můžete ji zpívat nejen při odchodu blízkých duší, aby měli snadnější odchod do světla. Můžete skrze ni také poděkovat za to, kde se aktuálně ve svém životě nacházíte a ocenit své tady a teď. Poděkovat za svou minulost a to, jak vás formovala a současně poděkovat za to, že dokážete ve svém životě měnit nevyhovující situace. Vyjádřit skrze ni vděčnost přítomnému okamžiku, svému tělu, posvátnému chrámu svého srdce, intuici, moudrosti, lásce a vědomě tvořit budoucnost právě v tomto okamžiku tím, že začnete žít tak, jak jste si vždy přáli - v jednotě a lásce. Vede nás k vyjádření lásky sobě, dětem, rodině, Matce Zemi, Nebi. S touto mantrou necháváme jasně zářit světlo v nás. Skrze ni a v ní ukazujeme nejvyšší moudrost naší bytosti. Je výborvnou matrou pro odchody, ukončování, loučení před vstupem do nových začátků. Umožnuje nám rozpomenout se na naše dary, vize naší duše a vnést radost do života všem kolem nás i nám samým. 

Pokud jste tedy nyní rozstřelení tím, co se stalo a zaměřujete pozornost na nenávist, strach, informace, hodnocení, souzení, pak praktikujte tuto mantru denně alespoň 11 minut. Pomůže vám navrátit se k tomu, co je v životě opravdu důležité - a to je světlo v nás i v bytostech, které s námi zůstali, či odešli.

Po našem včerejším setkání se cítím ještě více prozářená, naplněna vnitřním světlem a jsem za to neskutečně vděčná. Opět při psaní tohoto článku poslouchám tuto mantru a děkuji za vás a za to, že jste si včera udělali čas. Jsem v tichu, naslouchám zprávám mé duše a těším se, až se zase setkáme. Cítím tolik lásky. Vidím tolik světla. Děkuji.


Děkuji za vaše nespočetné zprávy, které jste mi po meditaci poslali nebo sdíleli nahrávkou. Jsou pochodní světla pro všechny. Vyživte se jimi. Je to léčivé už jenom číst. A vám, kteří jste sdíleli rovnou po meditaci, děkuji za odvahu. Dali jste mnohým odpovědi na to, co sami v sobě nesli. Děkuji, děkuji, děkuji.

Děkuji

"Milá Tarako, moc děkuji za krásnou meditaci. Měla jsem celou řadu uvědomění. Moc děkuji. Tady ve tmě, jen ve světle svíčky, jsem se celá prozářila. Po skončení jsem se usmívala a nemohla přestat 😍" A.

Alžběta

"Děkuji za krásnou oslavu Slunovratu, bylo to nádherné. Hodně jsem si toho uvědomila. Děkuji ženám za sdílení. Bylo to pro mě cenné. Darovala jsem světlo sobě samé. Děkuji za všechno bylo to nádherné. Objímám, mějte se krásně." M.

Miri


Děkuji za krásnou meditaci, zase jsem se kousek přiblížila do svého nitra a rozsvítila světýlko. Všem přeji krásné svátky.

Petra


Ráda bych vám touto cestou popřála nádherné a klidné Vánoční svátky plné radosti, lásky a světla. Udělejte si během nich čas na naladění, na sebe a na rekapitulaci letošního r. 2023, který tak můžete uzavřít a propustit ze svého sevření. 

Do Nového roku 2024, tak můžete vstoupit s lehkostí a novou vizí. 

Nebojte se snít. Vaše duše nejlépe ví, jak Vaše sny naplnit. Oddejte se jí a proud hojnosti se Vám otevře na všech úrovních Vašeho bytí. 

Vejděte do Nového roku s radostí, láskou a znovuobjevenou vnitřní silou plamene nekonečné lásky. 

To Vám ze srdce přeji, Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>