Taky Tě to zajímá?

02.03.2023

Dnes na vaši otázku odpovím rovnou článkem, protože vás bylo hodně, kdo se ptaly. 

Tak pokud Tě to taky zajímá, čti dál. Otázka zněla: 

 „Tarako, proč je důležité pracovat s pánevním dnem, když se mě žádný problém v této oblasti netýká?"

Má odpověď zní jednoduše.

Pánevní dno je plné kouzel. 

Nejen, že se nachází v oblasti první a druhé čakry (počítala bych tam i třetí - proč si povíme na kurzu), kde se setkáváme se svými kořeny, s hojností, vědomím lůna, s intimitou, sexualitou, tvořením skrze zebe, plodností, atd. atd., ale je také místem propojení s našimi rody a dary. 

Když je naše lůno zdravé, můžeme: 

♥️       nejen vesele žít, 

♥️       radovat se z maličkostí, 

♥️       cítit se naplněny energií 

♥️       a být pro sebe šťavnaté a živoucí. 

♥️       Můžeme se taky věnovat tomu, co nás naplňuje a baví, 

♥️       žijeme naplňující vztahy 

♥️       a náš život se stává oázou harmonie a klidu.

♥️       Neproměňují se nám nálady, 

♥️       naše energie je naše, neztrácíme ji 

♥️       a jednoduše se cítíme ve svém těle i životě skvěle. 


Když je ale v našem pánevním dnu něco v nepořádku, děje se pravý opak a my se ocitáme nevyrovnané v životě, který se nám příliš nelíbí. Nálada nám lítá nahoru dolů, jsme vyčerpané, vyprahlé, prázdné, bez radosti, cítíme se neživé, nemáme se rády, jsme otupělé, nechce se nám tvořit a z našeho života se postupně vytrácí barvy, až se nám jednoho dne zdá, že místo radosti žijeme každodenní šeď. Slovo sexualita nebo intimita se pro nás v ten okamžik stává sprostým slovem, nebo noční můrou a každá žena, která je divoká, vášnivá, plná energie a radosti, která žije sebe, ve zdravém vztahu a práce ji baví, se nám zdá maximálně podezřelá:)

Cítíme se lapeny v síti času. Roky přibývají a my chřadneme. Ale nemusí to tak být. 


Pánevní dno máme pro radost. 

  • Můžeme se o něj - o sebe opřít. 
  • Můžeme s ním být ve spojení. 
  • Můžeme mít zdravý vztah ke svému lůnu a všechno, co tam uvízlo (v podobě emocí, nezdravých vztahů s někým, nebo sami k sobě, nemocí, atd.) a způsobuje neplechu v našem životě, můžeme skrze speciální techniky zpracovat a nechat odejít z našeho těla. 
  • Už žádná životní nestabilita. Žádná šeď všedních dnů. Žádná nechuť na milování. Žádné potíže. 
  • Prostě jen zdravá radostná vyživená žena, která ví, co chce, kam jde a tvoří skrze sebe a pro sebe pro svou radost. 

Během dvou dnů se naučíme nejen:

♥️      cvičit pánevní dno, 

♥️      ale taky pracovat s emocemi ukrytými v pánvi, 

♥️      naučíme se pracovat s naší energií, abychom ji neustále neztrácely, 

♥️      naučíme se komunikovat sami se sebou i s lidmi v našem životě, 

♥️      uvolníme emoce, které uvízli v krku, 

♥️      podíváme se, jak si stojíme v životě a zda opravdu máme uzdraveny své kořeny.

♥️      Budeme přijímat svá břicha se všemi tématy, které se nám vyplaví. 

♥️      Projdeme se zahradou lůna. 

♥️      A bude nám jednoduše krásně. 


Pokud i ty cítíš, že se k nám chceš přidat, tak neváhej. Počet míst je opět omezen, protože miluji malé intimní skupiny. 

Pokud chcete projít programem se mnou, srdečně vás zvu do Újezdu u Brna, kde vás tímto tématem s láskou provedu už 25.-26.3.2023.

Na akci může přijít každá žena od 18ti let, chodí i celé rody. Budete se u mě cítit jako v bavlnce. Jsem fyzioterapeutka, magistra, žena, která miluje lůno a vše, co je s ním spojené, jsem máma dvou dětí, žena jednoho muže a taky ta, co miluje život. Ráda k této lásce inspiruji ostatní. 

Taraka, alias Mgr. Alena Orvos, Vaše fyzioterapeutka. 

Jako vždy vezmu na kurz i mé oblíbené podložky pro nožky, protože s nohama zde budeme taky pracovat a uzdravovat témata, jak si stojíme v životě a kam vedou naše kroky. :) Vezmu vám tentokrát tuto růženínovou krásku. Budete jako v bavlnce. 

Taraka

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>