Tvoření mě baví aneb jak vznikla kniha Cesty poznání - poselství života

19.03.2018

Jak už asi víte, miluji psání. Nejde o to, jestli právě píši pro Vás vhled, karty nebo naši domácí rodovou kroniku. Vše má pro mě hluboký význam a je pro mě velikým darem.

O to větší je má radost, když svým psaním dokáži obohatit i Vás.

A tak se stalo, že jsem jednoho dne po kineziologickém odbloku, prožila silné nutkání vzít opět papír do ruky a psát a psát a psát. Hlava už mi padala únavou, oči se zavíraly, ale ruka stále psala příběh o Kováři a komtese, který jsem potom zařadila jako první v mé nové knize CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA.


Je krásné nechat se vést, plynout s informacemi, které přicházejí 

a vzít si z nich to dobré do svého života. 


Cítila jsem velikou radost i rozechvění a čekala, co na tento příběh řeknou lidé, kterým ho budu předčítat. Byli dojatí - muži i ženy, protože pocítili hloubku tohoto příběhu na svém životě. Otevřeli se jim jejich osobní příběhy, ať už s rodiči, z partnerských vztahů atd., které potřebovali uzdravit, přijmout, pročistit.

Pocítila jsem velikou radost a psala dál a dál a nikdy nepřestala. Do knihy jsem však vložila pouze 6 z napsaných příběhů. Pochopila jsem, že i když je každý příběh úplně jiný, každý si v něm najde tu svoji pravdu. Část svého života, která se jako mávnutím kouzelného proutku sama vyřeší, protože je na ni po přečtení příběhů jinak nahlíženo.

Když mi zavolal dodavatel, že se blíží zásilka k nám domů, málem jsem omdlela. Nebyla jsem totiž doma. Naštěstí sousedům pár palet v domě nepřidělávalo žádnou starost.:) Jsou to miláčci.

Po příjezdu jsem se nemohla dočkat, až je poprvé uvidím, ucítím, až si knihu poprvé prolistuji a přečtu. Dýchl na mě čas dálek. Doba, kdy lidé naslouchali více svým pocitům, protože nebylo nic, co by je od nich odvádělo. Žádná televize, internet, telefon - NIC. Jen oni ve své okouzlující jedinečnosti a kráse.

Kniha se na mě "usmívala" a zářila a já pocítila velikou vděčnost za to, že jsem tyto příběhy mohla sepsat pro Vás pro všechny a přinést Vám tak do života trošku světla, nových úhlů pohledu, nového poznání a především několik příběhů, které Vám dokáží předat hlubokou moudrost věků, pokud se jim otevřete.

Nemám na mých stránkách počitadlo, ale vím, že se již prodalo velké množství výtisků a toužím Vám za to poděkovat. Děkuji Vám taky za Vaše zprávy, ve kterých mi píšete, co konkrétně Vám který příběh otevřel a pomohl poznat.

Přeji Vám radostné čtení.

S láskou Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>