Uzdravení ženské duše

17.06.2020

Moji milí,

spousta z vás kráčí se mnou cestou duše nějaký ten pátek. Pro vás vše sdílím a píšu s velikou radostí a děkuji ze srdce za to, že mi tato cesta byla dána.

Už dávno se nebojím prohry, protože vím, že vždycky něco nového přinese.

A tento čas, kdy jsme byli omezeni v pohybu, kdy jsme byli nuceni nahlédnout pod lupou na své obavy a strachy, kdy jsme potřebovali být se svými rodinami, bližními anebo si říkali, co tady vlastně děláme právě s těmito lidmi nebo vůbec na té Matičce Zemi, byl ideální k tomu věci přehodnotit a postavit se na vlastní nohy. Být tu pro sebe a přitom žít více spolu.

Už dávno neplatí klasické učitel a žák. Většina mých žáků pokořila úspěšně hranici učitelů na své cestě a já jsem za to upřímně a ze srdce vděčná.

Žádali jste mě o setkání, o něco výjimečného, co jste nezažili, po čem toužíte, po čem vaše srdce touží.

A jak už to tak bývá, je nám přáno, je nám dáno.

V květnu se kvůli karanténě rušil pobyt na Cestě Vědomého Bytí na Zemi, což jsem přijala s důvěrou v proces a po tomto víkendu vím, proč se tak událo.

Cesta Vědomého Bytí na Zemi bude totiž tentokrát zaměřena na UZDRAVENÍ ŽENSKÉ DUŠE.

(Bude tedy nyní pouze o ženách a pro ženy, za což se vám pánové omlouvám, ale vím, že to vaše ženy velmi ocení a vy následně taky:).

Budeme se zabývat tématy, které ještě stále trápí mnohé z vás...

 • užijeme si přírodu, vodu, skvělé vegetariánské jídlo, skály, lesy, potok i jezírko a mnohem víc.

My totiž společně rozklíčujeme Tvá osobní témata, milá ženo:

 • mám vše a přesto se necítím šťastná, naplněná, milovaná apod.,
 • jsem na všechno sama, jsem nemilovaná, nepřijímaná,
 • neumím říkat NE, nejsem dost dobrá, nic si nezasloužím, nic neumím, v ničem nevynikám,
 • jsem objetí svého života, osudu apod.
 • nerespektují mě, nenaslouchají mi, nemůžu říct svůj názor,
 • jsem stroj na peníze, jsem více v mužské roli aneb kalhoty nosím u nás doma já:),
 • jsem už vyčerpaná, unavená, nedovyživená, nedosycená apod.
 • chci hýčkat, být doceněna, oceněna, dost dobrá pro jiné nebo aspoň pro sebe,
 • nechci pořád řvát, aby něco fungovalo...,
 • ubíjí mě, že pořád nevím, co chci nebo to vím a přesto mi to nedělá radost...
 • nebaví mě milování, nevzruším se, nelíbím se sama sobě...atd.

Na semináři ale probereme i ty nádherné věci. Takže pokud jste prošly nějakým mým kurzem a již kráčíte svou cestou a chcete se jen opečovat, vyživit nebo inspirovat ostatní ženy k práci na sobě, jste také ze srdce vítány.

Bude to jedna velká dámská jízda plná dobrodružství, propojování se Zemí, se sebou a uzdravením vnitřních témat, které ti doposud bránily růst a tvořit. Změníš své vnitřní nastavení a objevíš své dary. Začneš žít, nejen přežívat.

Na kurzu se naučíte techniky, které vám změní život. Přihlaste se včas. Počet míst je omezen. Akce je poprvé v létě na tomto krásném místě. Bude to jedinečné, výjimečné, změní ti to pohled na TEBE, TVŮJ ŽIVOT, TVŮJ SVĚT. Objevíš náplň svého života.

Přivítáme tě s otevřenou náručí. Ženy z kruhu.

Více o kurzu Cesta Vědomého Bytí na Zemi najdete tady >>


Taraka


PS: Je čas, propojit se ve velkém kruhu. 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.