VIZE

08.01.2018

Nový rok 2018 započal a my máme před sebou nových 365 dní roku. Jak s nimi naložíme je jen a pouze na nás. Nastal čas, položit si nové otázky:

Kam směřuji?

Čeho toužím dosáhnout?

Co toužím naplnit?

Pouze položením vhodných otázek získáte ve svém životě odpovědi. Nebojte se ptát sami sebe...

Buďte tvůrci a s láskou stvořte nástěnku svých vizí. Tvořte ji s láskou a radostí a pak? Až se vše na Vaší nástěnce splní, stvořte si nástěnku novou. :) Je to tak jednoduché.

Jdete do toho?

Já už svoji nástěnku vizí mám. A co vy?

Že nevíte, jak na to? Na semináři Poznání (Světlo Tvé duše) I. Vám ukáži, jak si takovou nástěnku vytvořit. Pokud však toužíte nástěnku tvořit sami doma, zde Vám sepíšu pár věcí, kterými se řídím já. Pokud si však toužíte zpracovat nástěnku vizí na samostatném semináři, pak neváhejte a přijďte. Termín i místo akce je již umístěno na webu v sekci: seminář vize.

Co budete potřebovat?

  1. Sepište si 101 svých přání. Možná zjistíte, že žádná přání nemáte. Jak poté toužíte růst a tvořit, když nevíte, po čem toužíte? Pokud nemáte cíle, neznáte směr, nevíte jak dál. Cítíte nespokojenost, ale nevíte, jak svoji situaci změnit. Máte tedy na výběr - buď lépe poznáte sebe a svoji cestu nebo změníte postoj k situaci, ve které se nacházíte. Jakmile znáte své cíle, je třeba vykročit k jejich naplnění. Protože, jak krásně napsal 

Paolo Coelho: „Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

  1. Během tvoření nástěnky vizí si můžete (ale nemusíte) stanovit, dokdy se má Vaše vize naplnit.
  2. Pak už přistoupíte k tvorbě NÁSTĚNKY VIZÍ na kterou potřebujete:
  • např. velký papír A3 nebo rámeček, či nástěnku a připínáčky, plachtu, plátěné prostěradlo či celou stěnu v místnosti) - naciťte se na své pocity a vyberte si to, co je pro Vás nejvhodnější.
  • lepidlo nebo připínáčky,
  • barevné pastelky nebo fixy,vaše fotografie nebo různé druhy časopisů kvůli obrázkům, nebo vytištěné obrázky z internetu.
  • nůžky.

Nástěnka vizí tak bude obsahovat vše, čeho toužíte dosáhnout, co vás inspiruje, motivuje a zajímá v souvislosti s touto vizí. Obrázky, nápisy, výstřižky z článků, fotky, pozitivní slova či afirmace atd.

Nástěnku si umístěte na místě, kde ji často uvidíte.

Bude Vás tak naplňovat radostí a motivovat Vás k naplnění svých snů. Protože, jak řekl MARK TWAIN:

„Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít."

Nikdy není důvod přestat snít.

S láskou Taraka Solei

8.1.2018

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.