VIZE

08.01.2018

Nový rok 2018 započal a my máme před sebou nových 365 dní roku. Jak s nimi naložíme je jen a pouze na nás. Nastal čas, položit si nové otázky:

Kam směřuji?

Čeho toužím dosáhnout?

Co toužím naplnit?

Pouze položením vhodných otázek získáte ve svém životě odpovědi. Nebojte se ptát sami sebe...

Buďte tvůrci a s láskou stvořte nástěnku svých vizí. Tvořte ji s láskou a radostí a pak? Až se vše na Vaší nástěnce splní, stvořte si nástěnku novou. :) Je to tak jednoduché.

Jdete do toho?

Já už svoji nástěnku vizí mám. A co vy?

Že nevíte, jak na to? Na semináři Poznání (Světlo Tvé duše) I. Vám ukáži, jak si takovou nástěnku vytvořit. Pokud však toužíte nástěnku tvořit sami doma, zde Vám sepíšu pár věcí, kterými se řídím já. Pokud si však toužíte zpracovat nástěnku vizí na samostatném semináři, pak neváhejte a přijďte. Termín i místo akce je již umístěno na webu v sekci: seminář vize.

Co budete potřebovat?

  1. Sepište si 101 svých přání. Možná zjistíte, že žádná přání nemáte. Jak poté toužíte růst a tvořit, když nevíte, po čem toužíte? Pokud nemáte cíle, neznáte směr, nevíte jak dál. Cítíte nespokojenost, ale nevíte, jak svoji situaci změnit. Máte tedy na výběr - buď lépe poznáte sebe a svoji cestu nebo změníte postoj k situaci, ve které se nacházíte. Jakmile znáte své cíle, je třeba vykročit k jejich naplnění. Protože, jak krásně napsal 

Paolo Coelho: „Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl."

  1. Během tvoření nástěnky vizí si můžete (ale nemusíte) stanovit, dokdy se má Vaše vize naplnit.
  2. Pak už přistoupíte k tvorbě NÁSTĚNKY VIZÍ na kterou potřebujete:
  • např. velký papír A3 nebo rámeček, či nástěnku a připínáčky, plachtu, plátěné prostěradlo či celou stěnu v místnosti) - naciťte se na své pocity a vyberte si to, co je pro Vás nejvhodnější.
  • lepidlo nebo připínáčky,
  • barevné pastelky nebo fixy,vaše fotografie nebo různé druhy časopisů kvůli obrázkům, nebo vytištěné obrázky z internetu.
  • nůžky.

Nástěnka vizí tak bude obsahovat vše, čeho toužíte dosáhnout, co vás inspiruje, motivuje a zajímá v souvislosti s touto vizí. Obrázky, nápisy, výstřižky z článků, fotky, pozitivní slova či afirmace atd.

Nástěnku si umístěte na místě, kde ji často uvidíte.

Bude Vás tak naplňovat radostí a motivovat Vás k naplnění svých snů. Protože, jak řekl MARK TWAIN:

„Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít."

Nikdy není důvod přestat snít.

S láskou Taraka Solei

8.1.2018

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.