Vykroč do Nového roku 2021 v plném poznání sebe sama

01.01.2021

Vždy je čas na to, objevit své dary, přijmout své stíny a tvořit ze svého středu.

🔆 Objev, jak chutná život, když rozumíš souvislostem.

🔆 Objev, jak chutná život, když víš kam se ubírá tvá cesta.

🔆 Zaměř se správným směrem, směrem svého nitra a vydej se na cestu.

Včera jste si sepsali v uzavřené skupině Cesta duše s Tarakou svých 101 přání a dnes se koukneme na to, jestli to jsou opravdu vaše přání....

Jestli to, co jste si napsali, nechcete např. jen proto, že to mají třeba vaši přátelé...

Jaký pocit vám přinese, když se váš sen naplní?

A co pro své sny uděláte konkrétně dnes?

Pokud nevíte, vytáhněte si dnes jednu z karet Poznání a naplňujte její poznání během dne.

Abyste mohli jít svou cestou, je třeba poznat sebe samé. Proto jsem pro vás sestavila kompletní balíček kurzů na leden, které se vzájemně silně podporují:

Projdeme si společně přijetím smrti, díky tomu se znovuzrodíte do svého života, do své hluboké vnitřní síly, o které jste neměli ani tušení.

Následovat bude hlas vaší niterní VIZE, kde se zaměříte jasným směrem - SVÝM směrem - směrem vaší vize.

A pak opečujeme svou vnitřní ženu, protože si péči o sebe zasloužíme v každém čase. (Tu mužskou část v sobě zaměřenou na výkon, necháme letos více odpočívat... To bude krása, co myslíte?)

Vítám vás v roce 2021, kde není čas na výmluvy. Je čas na tvoření, na objevení Tvého poslání, na žití v pravdě a lásce.

Zatoč s výmluvami a s podvědomými často rodovými programy a vykroč na cestu, po které tě povede neomylně a neochvějně hlas tvé duše.🤗🤗🤗

Taraka 🔆

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.