Vykroč do Nového roku 2021 v plném poznání sebe sama

01.01.2021

Vždy je čas na to, objevit své dary, přijmout své stíny a tvořit ze svého středu.

🔆 Objev, jak chutná život, když rozumíš souvislostem.

🔆 Objev, jak chutná život, když víš kam se ubírá tvá cesta.

🔆 Zaměř se správným směrem, směrem svého nitra a vydej se na cestu.

Včera jste si sepsali v uzavřené skupině Cesta duše s Tarakou svých 101 přání a dnes se koukneme na to, jestli to jsou opravdu vaše přání....

Jestli to, co jste si napsali, nechcete např. jen proto, že to mají třeba vaši přátelé...

Jaký pocit vám přinese, když se váš sen naplní?

A co pro své sny uděláte konkrétně dnes?

Pokud nevíte, vytáhněte si dnes jednu z karet Poznání a naplňujte její poznání během dne.

Abyste mohli jít svou cestou, je třeba poznat sebe samé. Proto jsem pro vás sestavila kompletní balíček kurzů na leden, které se vzájemně silně podporují:

Projdeme si společně přijetím smrti, díky tomu se znovuzrodíte do svého života, do své hluboké vnitřní síly, o které jste neměli ani tušení.

Následovat bude hlas vaší niterní VIZE, kde se zaměříte jasným směrem - SVÝM směrem - směrem vaší vize.

A pak opečujeme svou vnitřní ženu, protože si péči o sebe zasloužíme v každém čase. (Tu mužskou část v sobě zaměřenou na výkon, necháme letos více odpočívat... To bude krása, co myslíte?)

Vítám vás v roce 2021, kde není čas na výmluvy. Je čas na tvoření, na objevení Tvého poslání, na žití v pravdě a lásce.

Zatoč s výmluvami a s podvědomými často rodovými programy a vykroč na cestu, po které tě povede neomylně a neochvějně hlas tvé duše.🤗🤗🤗

Taraka 🔆

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.