Žaneta Ariati v Bráně Integrace

28.02.2023

Nový rozhovor do Brány Integrace, tentokrát s Žanetou Ariati. 

Žanetu jsem poznala u příležitosti křtu knihy naší kamarádky Aličky, a tak nějak mi utkvěla v paměti i v srdci. Je legrační, že vždy, když se s ní setkám, tak se řeší křest, těhotenství, smrt, znovuzrození nebo život sám. Jsou to hold naše témata… 

Jsem za tato setkání vděčná, protože není náhoda, s kým se na svých cestách setkáváme, a tak jsem šťastná, že jsem mohla časem poznat nejen ji, ale i její rodinu, protože její energie mi je velmi blízká a pro mě opředená kouzlem, které miluji a to je: ŽIVOT SÁM.

Žaneta Ariati je moderní čarodějka, milovnice rituálů, mentorka a průvodkyně. Pomáhá odvážným ženám (a někdy i mužům) vidět hlubší souvislosti a vnitřní pravdu. A podporuji je, aby si vytvořili jedinečný duše-plný život, který je s nimi v souladu a cítí se v něm po všech stránkách báječně.

Povídali jsme si na témata: 

♥️      Síla duše, jak jsme naší duší vedeni, 

♥️      že není dobré před emocemi utíkat, ale je dobré v nich pobýt a vytěžit z nich zlato. 

♥️      Podívali jsme se i na bolestná témata odchodu, smrti, 

♥️      pověděli jsme si o tom, co je posláním naší duše a jak žijeme cestu duše na Zemi. 

♥️    Zda musí proces probuzení bolet a spoustu, spoustu dalšího. 

Opět se máte na co těšit. 

V Brána Integrace na vás čeká spousta úžasných technik k integraci, k prožitku, ke spojení s duší, k pokrokům na cestě a spoustu spoustu dalšího, včetně rozhovorů s nádhernými osobnostmi, které svoji cestu již našli a plně ji žijí. 

Těšíme se na vás v Bráně Integrace. 
První měsíc kouzelná vstupenka jen 333Kč/měsíc jako OCHUTNAVKA pro Tebe. 

Vítej a nalaď se spolu s námi na život, který chutná. Taraka Solei

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.