Žaneta Ariati v Bráně Integrace

28.02.2023

Nový rozhovor do Brány Integrace, tentokrát s Žanetou Ariati. 

Žanetu jsem poznala u příležitosti křtu knihy naší kamarádky Aličky, a tak nějak mi utkvěla v paměti i v srdci. Je legrační, že vždy, když se s ní setkám, tak se řeší křest, těhotenství, smrt, znovuzrození nebo život sám. Jsou to hold naše témata… 

Jsem za tato setkání vděčná, protože není náhoda, s kým se na svých cestách setkáváme, a tak jsem šťastná, že jsem mohla časem poznat nejen ji, ale i její rodinu, protože její energie mi je velmi blízká a pro mě opředená kouzlem, které miluji a to je: ŽIVOT SÁM.

Žaneta Ariati je moderní čarodějka, milovnice rituálů, mentorka a průvodkyně. Pomáhá odvážným ženám (a někdy i mužům) vidět hlubší souvislosti a vnitřní pravdu. A podporuji je, aby si vytvořili jedinečný duše-plný život, který je s nimi v souladu a cítí se v něm po všech stránkách báječně.

Povídali jsme si na témata: 

♥️      Síla duše, jak jsme naší duší vedeni, 

♥️      že není dobré před emocemi utíkat, ale je dobré v nich pobýt a vytěžit z nich zlato. 

♥️      Podívali jsme se i na bolestná témata odchodu, smrti, 

♥️      pověděli jsme si o tom, co je posláním naší duše a jak žijeme cestu duše na Zemi. 

♥️    Zda musí proces probuzení bolet a spoustu, spoustu dalšího. 

Opět se máte na co těšit. 

V Brána Integrace na vás čeká spousta úžasných technik k integraci, k prožitku, ke spojení s duší, k pokrokům na cestě a spoustu spoustu dalšího, včetně rozhovorů s nádhernými osobnostmi, které svoji cestu již našli a plně ji žijí. 

Těšíme se na vás v Bráně Integrace. 
První měsíc kouzelná vstupenka jen 333Kč/měsíc jako OCHUTNAVKA pro Tebe. 

Vítej a nalaď se spolu s námi na život, který chutná. Taraka Solei

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>