Objednávka Předporodního rituálu

♥️ ANO 

Objednávám si e-Book Předporodní rituál, hlasové nahrávky, které mě rituálem provedou a taky meditaci od Taraky Solei za konečnou cenu 701 Kč.


♥️ ANO

Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF spolu s nahrávky ve formátu MP3 na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.


♥️ ANO

Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci e-Book zaslat.


♥️ ANO

Vím, že spolu s tímto e-bookem získám nejen předporodní rituál, ale také spoustu důležitých informací, jak a proč rituálem projít s ostatními ženami. Jsem si vědoma, že samo od sebe se nic nestane, a proto se s radostí pustím do akce díky jednotlivým nahrávkám, meditaci a přiloženém manuálu.


♥️ ANO

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.


♥️ ANO

Vím, že se současně mohu přihlásit (sama nebo s celou generací žen) na kterýkoliv ženský seminář - Poporodní rituál, Žena v prožitku nebo Tajemství pánevního dna I. podle vypsaných termínů a měst nebo si objednat e-book TARA. Mohu tak ukotvit nové poznatky na své cestě ženy ve své vnitřní síle, spojit se se svým ženstvím a objevit svoji vnitřní ženu, nebo propojit svůj fyzický svět se světem emočním a energetickým.Užijte si čtení, poslech, meditaci i společné sdílení žen a objevte sílu a láskyplnou podporu kruhu žen.

Reference

Tarako, děkuji Ti za vše. Hodně jsme se s ostatními ženami u toho nasmáli a měla si pravdu - během porodu jsem cítila opravdu všechny ženy u sebe. Byla to pro mě veliká podpora.

Karla

maminka

Jak se můžeme spojit?

Taraka Solei - žena, která miluje život