Recenze Poselství duše

a podporující Jméno duše

Milena 


„Tarako, když jsi mi téměř před rokem poslala jméno mé duše a poselství a já slyšela své "nové" jméno poprvé, během vteřiny jsem se spontánně silně rozbrečela a musela se rychle několikrát prudce nadechnout....nadechnout opět a vědomě sama sebe.

Když jsem si pak své poselství četla, fakt jsem se naštvala a říkala si, "co jako mám odkládat za slupky/pózy, vždyť žiju tak, jak to cítím..." :))...ale...co si budeme povídat :). Kolikrát si myslíme, jak moc opravdově žijeme a až zpětně zjišťujeme, že to úplně na 100% pravda nebyla :).

Takže od jara minulého roku:

 • postupně odkládám své slupky
 • říkám to, co cítím i lidem, kteří si potom mohou myslet, že jsem blázen
 • vracím se ke své podstatě
 • snažím se každý den žít v plném vědomí radosti ze života a pocty být tady na Zemi
 • našla jsem Anastasii a obrovsky se mne dotýká vše, co říká
 • mám překrásné nové a opravdové přítelkyně
 • mé Srdce roste
 • Tvořím!!!! :))
 • ​své jméno používám a miluji ho :)​
 • šířím Tvé jméno a schopnosti s velkou Láskou dál a doporučuji tam, kde se ptají a hledají :)...
 • ​makám, makám, makám :)​
 • ...a ještě další a další věci se dějí.

V mém poslání jsem měla i tuto větu:

"Nyní nastává Tvůj čas si na vše vzpomenout a přinést nové, neotřelé nápady zpět do života - a také k dětem. Kolem Tebe je spousta nádherné tvořivé, harmonizující energie."

Zpětně jsem si uvědomila, jak úžasně se cítím v čisté a tvořivé energii mezi dětmi, když je tvoření baví :). Jak tím rostou i samy sobě ve svých očích. O kolik víc je mi to příjemnější než "tlachání" dospělých, se kterými toho nemám moc společného J. Díky dalším větám jsem si uvědomila, proč mě tak silně přitahují látky i korálky :). A nedávno mi docvaklo, proč mě vždycky tolik přitahovaly "Obrazy Duše" 

Poslední měsíce se mi všechno spojilo a nastal ten čas, kdy jsem cítila, jak hodně jsem ve svém tvoření a pocitech podporována svou Duší, Bohem, Vesmírem...

Nepromýšlím, prostě tvořím v daném okamžiku a nesmírně mě to baví. Užívám si každou minutu.

​. ​

Tarako milovaná, jsem nesmírně vděčná za naše setkání.

​A i když se osobně neznáme, b​ylo pro jedno jedním z těch "zlomových". Perfektní načasování, děkuji i milovanému Bohu, svým duchovním průvodcům a andělům.


Ať Tvé úžasné schopnosti sílí, rostou a zdokonalují se tak, jak si jen přeješ 

Ať Cestu k Tobě nalézá hodně žen, protože Ty jsi jednou z hlavních "pochodní" této Země, kterou mi všichni potřebujeme, abychom mohli naplno a vědomě zářit také - pro ty další.

Velmi objímám a děkuji s Láskou Vesmírnou,

Karnaya“

Mirek


Milá Tarako,
děkuji za spojení se s mou duší a za informace, které mě potěšily. A myslím že jsou pro mě důležité.Děkuji i za pěkné zpracování v mailu a i za možnost slyšet Váš uklidňující hlas. Měl jsem pocit jako bych se spojil s láskyplnou prapůvodní ženskou energií . Energií bez podmínek milující , tvořivou, ochraňující a vědoucí . Fakt zvláštní.
Mějte se krásně a rozdávejte dál lásku a svá poselství.
Ať se Vám daří.
Mirek

Vlaďka Samaya Kefalí


Krásný den drahá Tarako,
děkuji za jméno a poselství. Trošku mi dává jméno zabrat. Nějak se s ním uvnitř dohaduji. Je mi jasné, že ne vždy je člověk jménem ochromen, častokráte se mi nelíbí.

Obrázek se mnou VELMI rezonoval a stejně tak ŽENA ZEMĚ...to cítím nyní velmi silně a jsem vděčná za potvrzení 💗.
Takže nechám usadit energie a vše, co tvým prostřednictvím přišlo a s díky tě objímám.
Samaya Kefalí ( uf těžko se mi to píše )

Drahá Tarako,
děkuji za tvou reakci, vše se skládá dokonale a už do sebe zapadá jako neuvěřitelná skládanka.Jméno přijato a až nyní cítím vděčnost.
A víš co? Mám pro tebe jednu krásnou zpětnou vazbu....v sobotu jsem měla seminář v Boleslavi s jednou další ženou a koukám na její záda a přes tílko vidím obrysy tetování - a představ si měla přes záda velikého nádherného Vlka.
Nevěřila bych celkově jak moc tohle jméno rozkryje mne samotnou.Cítím jak jsem přistála na Zemi o další veliký kus. A to Žena Země Matky.....wooow.....je v tom více než se zdá.
Děkuji ti z celého srdce a s láskou tě objímám.
S úctou,Samaya Kefalí

Chalise

Krasný večer, Tarako. Chtěla bych Ti poděkovat... je to nádhera... jména jsou úplně božská. 

Tarako, za celou mou nádhernou rodinu Ti děkujeme. Tvá poselství duše přesně sedí. Nejen na charakteristiku každého z nás, ale také na naše velká témata, která potrebují léčit. Skrze Tebe přišly odpovědi, jak vyléčit samu sebe a tím i vztah s mým mužem a mou dcerou, což byl můj záměr. 

Děkuji Ti z celého srdce, Chalise

Wariel

hodinový manžel

Milá Tarako,

děkuji za poselství a jméno, za spojení s mou duší.

V příloze posílám poselství s poznámkami.

Moc se mi líbí Váš hlas v nahrávce - děkuji.

Mám pocit, že na válečnický aspekt jména se musím přímo zeptat. 

Život je dar. 

Děkuji za Váš čas, který jste mi věnovala. Mám radost z Vaší zprávy.

S láskou Petr - Wariel

Dania


Moje milá Tarako!
Děkuji, děkuji, děkuji!
Neměla jsem tušení, jaká to bude síla. Musím to trošku rozdýchat. Tak mě to dojímá.
Moje jméno. Je tak krásné.
Moje mantra. Máš pravdu, je krásná. Je opravdu zvláštní, že mantra přišla právě ke mě. S meditacemi mám spíš menší zkušenosti a s mantrami vlastně žádné. Ale vím, že se mi líbí.
Poselství od mé duše. No je to něco.  Jsem na cestě, vše se mi mění a to poměrně razantně. Proti všem a všemu, v čem jsem žila, čemu jsem věřila, v čem jsem byla vychovaná. Moje víra se transformuje společně se mnou samotnou. Někdy si říkám, abych se v tom neztratila. To jdu pak k sama sobě a vím.
Někdy mám málo trpělivosti, chtěla bych už mít jasněji...
...........
Po dvou týdnech mohu říci, že se postupně cítím jistěji, vyrovnaněji. Když se obracím k sobě, přináší mi to větší klid i trpělivost.

Milá Tarako, velice Ti děkuji, děkuji, děkuji!
Přeji Ti láskyplný celý nový rok, plný požehnání a krásných setkání 🙏💓
Tolik jsem toho měla na srdci. Díky, že jsem Ti to mohla napsat 🙏
S láskou a vděčností
Dania

Follóa


Ahoj Tarako,včera mi přišlo poselství, jsem z něj nadšená a těšila jsem se až mi přijde do rukou, takže píšu až teď.

Děkuji z celého srdce za spojení a promluvu s mou duší. Jakmile jsem uviděla jméno své duše, pohladilo mě a ano ucítila jsem, že jsem to já.

Cítím, že mě bude podporovat na cestě uzdravení mé duše.

Důvod, který jsi mi ukázala, to proč jsem v sobě nenacházela energii, plnou ženskou sílu, mi vhrklo slzy do očí. Cítím, že jsi našla příčinu, která ve mně způsobovala bolest a neumožňovala mi projevit se.

Věřím, že se mi díky odpuštění podaří vyléčit.

Ještě jednou ti děkuji. Díky za tvůj dar.

S láskou Follóa

Ferzael


Milá Tarako, cítím, že Ti chci napsat... chtěla bych Ti ještě ze srdce poděkovat za Poselství a Jméno duše, protože jsem si uvědomila, že od té chvíle jakoby nastalo spoustu změn, takových jemných a niterných, které byly asi potřeba. Opravdu mám teď silný pocit, že začínám více a více kráčet po té své cestě, že jsem to více já, mám z toho takovou radost. Bylo hodně těžkých a nepříjemných věcí, výzev, ale zároveň tolik darů přišlo, tolik nádherných setkání, prožitků, cítím větší opravdovost. A kdykoliv si vzpomenu na Jméno duše, rozradostní mě to, zahřeje a probudí něco z hloubky, jako bych se setkala s něčím pradávným a známým... takové napojení na duchovní domov? jsem moc vděčná. Právě si chci objednat karty Poznání, jistě budou nádherné. 

S láskou a vděčností Ferzael

Terka


z hloubi duše a srdce děkuji! To je taková nádhera, jsem úplně dojatá a šťastná. Nemám slova, jimiž bych vyjádřila, co cítím, jakou lásku a vděčnost. Při čtení jsem pocítila velikou lásku k archandělům, o nichž píšeš. Zasáhlo mě to a dojalo. Budu si Poselství i jméno duše číst ještě několikrát a poslouchat Tvá slova skrze nahrávku o jménu mé duše. Zasáhlo mne to hluboko uvnitř a přineslo a přináší mi to velký klid, útěchu, pochopení a odpovědi na mé otázky. S velikou radostí si plánuji, že si pořídím ty kameny, které jsi do Poselství napsala a už tuším, kudy jít dál, jak se s některými věcmi popasovat, a co je pro mě správné. A jméno duše... stále si ho čtu znovu a znovu, opakuji si ho. Musím se s ním sžít a všechno to vstřebat, je to veliká síla. Ale je tak nádherné a rozeznívá strunu v srdci. Jsem toho plná a mám slzy dojetí v očích.Milá Tarako, co nejsrdečněji Ti děkuji za vše, jsem nesmírně ráda, že jsem Tě mohla poznat. Je to pro mne souznění a blízké setkání. Nastotisíckrát za vše děkuji. S vděčností a láskou Terezka Ferzael

Ferinýa


Milá Tarako,
s velkou zvědavostí otvírám Poselství. Je to jako nadechnout se a podívat se na hladinu klidné vody, kde vidím svůj odraz. V odrazu vidím ženu a vítr odráží její jméno Ferinýa. Vzrušeně dýchám ... ta žena ... to jsem já? Krásný pocit plnosti života. Všechny buňky v těle jakoby znovu ožily.
Děkuji Tarako za předání Poselství. Tvá služba je jako salón krásy. Probouzíš v lidech to hezké a rozdáváš chuť rozvíjet se.
Když se dívám, kudy mne "náhody" až dosud vedly, je jasné, že náhody nejsou...
Děkuji Ti za znovuprobuzení, cítím, že jsem hodně ospalá a nabrat opravdový "dech" bude z mé strany vyžadovat naučit se znovu dýchat a prodýchat se srdcem až k tomu, kde mám opravdu žít.
Děkuji Tarako za to, že prohříváš duše a těším se na další setkání s Tebou.
Krásný den
Ferinýa🏝

Slavea


Milá Taraka Solei,

díky Vašemu krásnému daru jsem opět kompletnější, mé jméno mi naprosto ladí s tím, čím teď procházím a tak velmi děkuji. Věřím že mi hodně pomůže a já opět více navážu kontakt sama se sebou a svou duší.
Děkuji, s láskou a sluníčkem
Hana Norina Slavea 

Veronika

Milá Taraka, vřelé díky za Vaše slova.Jsem dojata. Začnu na tom pracovat co nejdříve,až budu mít patřičný klid. Děkuji Vám ještě jednou.
S láskou
Karena

Martina


Milá Tarako.

Tak krásné poselství jsem ani nečekala. I když mě čeká hodné práce - ta lehkost bytí néjak vyprchala a teď se ploužím životem. Koupím si tedy deníček a budu se řídit radami.

S velkou vdéčností ti dovoluji uveřejnit můj úkol na tvých stránkách, určitě bude inspirací i pro ostatní hledající.

s láskou

Martina

Gabriela P.


Milá Taraka,ďakujem veľmi pekne za krásne posolstvo a meno duše. Dnes mi to prišlo aj poštou, tak si to môžem ešte viac nacítiť. Cítim, že meno duše je krásne a veľmi podporujúce. Aj text je pre mňa určite posúvajúci a cítim, že potrebujem čas, aby som s tým všetkým postupne pracovala. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a želám krásny deň.Gabriela

Alena P.

Nádherná, milovaná Alenko Tarako Solei,

děkuji... jsem vděčná, že jsme se mohli potkat. Děkuji za ty krásné vzkazy mé duše. S velikou láskou a vděčností Tě objímám. Dobrou noc, Ála

Lucie L.

Krásný den,

velice Vám děkuji za nádherné poselství! Když jsem si své jméno duše přečetla, ihned jsem měla slzy v očích, jak to ve mě rezonovalo. Cítím teď více síly a energie na další cestě životem a vím, že až mi bude ,,hůře", přečtu si znova poselství a najdu opět sílu se zvednout a jít dál. Děkuji, děkuji, děkuji. Mějte se krásně a děkuji za Vaši práci, Lucie

Robert

Hezké ráno přeji, děkuju ještě jednou za zaslání přepisu mé duše. To hlavní poselství, úkol mé inkarnace, jsem tak nějak tušil, ale tímto přepisem se mi to více ukotvilo a budu s tím dále pracovat 
Děkuji a přeji hezké dny Robert

Erdina


Milá Tarako Solei,

mnohokrát děkuji za Poselství mé duše a Jméno Erdina... jak jsem ho uviděla v předmětu e-mailu, hned jsem se zaradovala, až mě má radost překvapila, hned jsem ho přijala, jsem ráda, že ho znám.

Obrázek mé dušičky namalovaný od Vás mě pohladil a potvrdil co cítím. Velmi hezky jste popsala mou cestu, všichni moji průvodci i kameny jsou pro mě potěšením, že o nich už vím. Je to pro mě jakési ukotvení... Mohu z toho stále čerpat, vycházet z obrázku a opět se k němu vracet. Jsem v duchu vděčná za mé rozhodnutí obrátit se na Vás.

Děkuji za Vaši krásnou podporu a zároveň výzvu, abych byla svá... abych se nebála projevit své pocity, přece s radostí a s láskou se vůbec bát nemusím...

Moc Vás zdravím a objímám, přeji krásné letní dny,

s láskou a vděčností, Erdina

Marcela

Milovaná Tarako, děkuji celým svým srdcem za Vaše řádky. A především děkuji za Vás. Za Vaši pomoc a tvorbu pro ostatní. Jste úžasná. Děkuji za to, že jste. Těším se na naše sobotní setkání a na to, jak se vše krásně sjednotí a uzavře.

Děkuji.

S láskou Marcela

Staňka

Dobrý den,

právě jsem jedním dechem dočetla Vaše poselství pro mě.

Všechny napsané informace podvědomě vím, ale takhle krásně sepsané to dává daleko větší smysl a význam.

Vaše poselství je jako pohlazení pro duši, a ten obrázek je opravdu nádherný. Děkuji Vám a jsem ráda, že jsem našla právě Vás.

Přeji Vám krásné dny a ať se Vám daří stále pomáhat lidem, kteří to potřebují.

Staňka

Féria

Krásný čas milovaná Taraka :)

Tak moc jsem vděčná že jsi mohla TO všechno pro mě přečíst. Přesně tohle jsem teď na mé cestě hledala a potřebovala slyšet. Děkuji za všechny dary, které jsi mě dala. Když vyslovím své jméno celé tělo, všechna energetická centra se rozechvějí, poprvé, když jsem své jméno viděla napsané jako by se v každé čakře odemčel nějaký zámek, celou mnou to projelo. Moc mě to pomohlo v mé práci, týden se řídím radou mé duše a cítím najednou silněji, radostněji a láskyplněji, ještě vím, že mě čeká spousta práce, ale mám najednou sílu do toho jít :) Z celého srdce Ti přeji ať se daří v Tvé práci :)
Líbám s velkým díky a láskou :-*Féria

Gabriela

Milá Tarako,

děkuji ze srdce za krásné poselství Lásky, ten text je pouze a pouze o Lásce, vždyť život je láska, my jsme láska.Trošku jsem se zarazila, jelikož se čistím a pracuji na sobě už léta, ale také vím, že už jsem připravená a také jsi mi to prostřednictvím poselství sdělila.....nádhera opravdu, děkuji.
Tento týden jsem chtěla přispět částkou na zasazení stromu a v poselství mi píší, že mám zasadit strom! Nic není náhoda, a když se otevře láska v srdci a láska duše, pak je život samá Láska. Musím to číst několikrát, abych procítila každé slovo, ono se to nedá totiž sdělit v jedné větě, tak to čtu dokola.
Tarako, děkuji a těším se na Lásku a vše, co s ní již nyní přichází...
Krásný večer
Gabriela

Herbalia

Dobrý den Tarako,
mnohokrát Vám děkuji za překrásný dárek plný naděje a lásky!Dnes mi dorazila pošta a já mám konečně chviličku v tom chaosu a spěchu Vám napsat a vyjádřit svou vděčnost nejen za Vaši laskavost ale i za důvěru. Moc děkuji a hodně to pro mne v dnešní době znamená.Na mé včerejší narozeniny jsem díky Vaší pomoci pocítila mnoho nové láskyplné energie a naděje.Děkuji!
S laskou Herbalia.

Lýdia

Drahá Taraka,
Ďakujem za Vas mail, za veľkú podporu a povzbudive slova. Je úžasne, ze to s Vami možem takto spätne rozobrat a podeliť sa o moje pocity a dojmy. Prišli ste do môjho života aby ste ma nasmerovala zase naspäť tam kam mam kráčať, kam moja duša chce ist a ďakujem vam nespočetne vela krát za vsetko, co ste pre mna týmto urobili.Mnohé veci sa mi zdajú jasnejšie a s láskou a pokorou "pracujem" na otváraní mojej srdečnej čarky a všetkom ostatnom co k tomu patrí. Nie je táto cesta nádherná??? Ďakujem Vam Taraka Solei za Vaše Božské poslanie pomáhať ľudom ako som ja! Ide z vašich slov, aj ked len z textu v maily vela lásky, svetla a Božskej prítomnosti.
Žehnám Vám a Vašej krásnej práci.


Radana


Krásný dobrý den paní Tarako Solei,
vše si lehce "dosedá" a já se Vám právě dnes chystám s díky psát...
Děkuji mnohokrát!!!
Děkuji mnohokrát za cenná Poselství, které skrze Vás směly přijít. Vše si ještě dosud pročítám, nacházím souvislosti, pochopení pro mnoho a mnohé...
Velice hluboce se mě dotklo Jméno mé Duše, jak překrásné je...doslova ve mně "cosi" nesdělitelného rozeznělo!
Také Jména Duší mých dětí jsou tak velice pro každého z nich jedním slovem "Přesná", ještě jsem jim je nepředala...v tichu svého srdce se zatím z těchto všech krásných Darů "jen" raduji a na předání se chystám.
S Láskou mnoho Děkuji!
Radana

Jozef

Ahoj Ali,

velmi pekne Ti dakujem za poselstvi duse. Vsetko sedi jak si pisala. Vzdy som citil v sebe ze to vlacim z dectva. Urcite si zabojujem pre svoju dusu, aby som vedel tak zit ako opravdu chcem. Este raz Ti diki za pomoc a (ako na to) Hurra na rituali a laskuplny zivot. Diki. Prajem Vam krasny vecer. Jozef

Hedvika

Milá paní Aleno, Tarako

děkuji mnohokrát za zprostředkování mého poselství se kterým se ztotožňuji a pro tuto chvíli je to přesně to ONO co jsem potřebovala zjistit , proč jsem vlastně tady v tomto těle.

Je to velké uvědomění.

přeji vám vše dobré,

Hedvika

OmIsa


Aleno,dekuji moc za vzkaz.Odjela jsem co nejdrive na samotu do hor a diky dopisu jsem vedela o co žádat.Pracovali se mnou vsichni mi milovani nanebevzati Mistri a archandele,proplakala se snad na dno duse. Stale se ucim a startuju. Pracuji s barvama a energiema se kterymi jsem pracovala i dříve. Jsem pripravena,nevim na co,dej se vule Tva,vse odevzdavam.Dekuji,mozna nekdy, OMISA

Tomáš


Dobrý den Tarako Solei,


je kouzelné, jakými cestami se život ubírá a jakou moudrostí a něhou naše životy směřuje Světlo.Nejdříve, mockrát Vám děkuji za důvěru a poselství, která se nám postupně stávají bližšími a bližšími.
Důvěru proto, že jste pro nás vykonala službu a my ještě neměli šanci vyrovnat energie.  Napadla nás vize, že vše děláte jako naplnění svého osudu zde na Zemi zdarma a lidé se vždy rozhodnou, jakou odměnu pocítí jako nejlepší, kolik peněz či jiné formy odměny pošlou. A protože jsme na téma uvádění věcí do rovnováhy citliví, nechali jsme věci plynout a plánovali Vám po přečtení všech poselství poslat odměnu, kterou budeme cítit ze srdce jako nejlepší.
Mám to podezření, že Vesmír moc dobře věděl, že kdyby nám cenu Vaší práce ukázal dříve, nikdy by se k nám toto překrásné vědění nedostalo. Vše bylo zařízeno tak, abychom se za každou cenu dozvěděli to, co jsme potřebovali vědět. Nemohu jinak, než znovu uctít moudrost Světla.
Nyní, od včerejší noci, tedy vím, že odměna pro Vás je stanovena a byla po celou dobu stanovena. Cítím, že tato odměna je přiměřená. Děkuji ještě jednou za všechny informace, jež se k nám skrze Vás dostaly.
Moc děkuji. Cítím úctu k Vaší práci i k Vám jako bytosti.
Napadá mě ještě, že vlastně Vaše poselství přichází pro mne v okamžiku, kdy se mi z něho přibližně tři čtvrtiny začaly již vyplňovat a já jsem si byl vědom toho, proč tu jsem čím dál tím pevněji, a to vše jen v posledních pár týdnech.
Tedy Vaše zpráva přišla jako stvrzení, zcelení a doplnění jednotlivých částí, jako propojení v jeden celek. Vše do sebe opravdu čím dál více zapadá, jak jste psala a já čím dál silněji cítím svoje poslání a energii, která se v něm skrývá.


S láskouBorel

Martina Rivea


Krásný den

Až teď mi přišel čas reagovat

Chvíli mi to trvalo

Nevím, jestli psát celý svůj příběh....oni ty věci se dějí stále...pořád....čas jako takový asi neexistuje

Velmi mě těší práce s lidmi...dotýkat se jich fyzicky i duševně...vidím je...a to, co někdy probíhá...se spouští samo

Ono vždy něco při setkání probíhá

Takže už loni jsem doma začala malovat...psala jste mi, že v obrázku, který Vám přišel, je tvoření a zmiňovala jste malování

Přicházely mi v malování ženy...různé ženy a taky cesty ke kořenům....psala jste mi, že jsem silně podporována předky...hlavně z ženské linie

Mé téma posledního času...sebeláska a ženství...i ve snech.......

Nevím, kdy obrázek Váš přicházel na svět, ale jeden večer jsem měla pocit, že Vás cítím a zdál se mi sen:)

Vidíte a teď mě ještě napadlo....velmi mě přitahují prameny vody.

Psala jste mi, že mám silné spojení s vodním živlem

Děkuji za obrázek i za povídání k němu i za projevení krásného jména. Martina Rivea


Alena

Milá Taraka, veľmi pekne ďakujem za Vaše poselství, práve toto som potrebovala sa dozvedieť a veľmi ma to prekvapilo, potešilo, povzbudilo, rozcítilo, povznieslo. Dostala som aj Vašu poštu a už ma v mojej pracovni obklopujú. Keď čítam moju afirmáciu, rozleje sa mi príjemné teplo v strede hrude. Ešte raz veľmi pekne Ďakujem, ďakujem že Ste mi prišla do cesty a Ďakujem že Ste.
Krásny deň prajem

Stavia

Dobrý den, Tarako,
mockrát děkuji za rychlé Poselství i Jméno duše. Zatím je mám pouze v příloze, ale už se moc těším, až mi přijde poštou. Jsou to pro mě velice zajímavé informace. Pokusím se zaměřit, na co mi bylo doporučeno. Ještě jednou ze srdíčka děkuji.
Stavia

Jolana


Dobry den p. Alenka prave mi prisla posta ,tak vam hned odpisujem moc vam za vsetko dakujem.

Este raz Vam moc dakujem ,som rada ze som sa mohla svami spojit aspom cez mejl ,prajem Vam krasny zvysok dna ,zo srdecnym pozdravom Jolana

Zuzana


Krásný večer, milá Tarako.

To je tak NÁDHERNÉ!!! Jméno duše dcery je překrásné a celé to poselství.. už nyní se "plní".. miluje květiny, zvířata...
Moc moc moc Vám děkuji, Tarako Solei. I přestože máte plný dům dětí, si najdete chvilku na poselství... to je opravdu obdivuhodné a krásné.
Theofara ))

Šárka

Krásný den Tarako,

velmi děkuji za vše. Krásně to zapadá a vlastně se mi potvrdilo, že cítím správně, co mám dělat. Už teď se mnoho věcí mění a věřím, že i díky Vám se vše krásně poskládá. Jméno duše a povídání k tomu mě dostalo - řeším problémy s očima, říkám si, že jsem si někde zablokovala vidění, protože jsem viděla víc, než se zdálo normální, jinak si tu svou náhle vzniklou krátkozrakost neumím vysvětlit, tak vím, koho žádat o pomoc. Růženín mám na ruce, karneol pořídím.
Přeji vše dobré a ještě jednou velmi děkuji.

Sénia


Taraka,objavila som Tvoju správu až teraz,dakujééééééééém,mám v srdci radosť :) a zrovna dnes je spln :) krásne leto Ti prajem!!!! Sénia

Iraway


dnes mi přišla od Vás zásilka:) a tak píšu...Každý den si poselství čtu a včera jsem u toho plakala radostí a dojetím. Teď už vím, že mohu léčit a nemusím mít obavy z neúspěchu... zasáhlo mě to, že stačí jen pomyslet a ono to "jede"...Večer jsem léčila partnera. Naladila jsem se na svoji Dušičku Irawej a důvěřovala Svému daru. Fungovalo to 100% .

Ještě jednou děkuji, že mi přišlo do cesty Vaše umění a také já mám přání vidět a cítit jasně duše ( náznaky už tam jsou) jako Vy Tarako...Je to jako tanec života a lásky. Včera večer jsem viděla padat Hvězdu, jasné znamení pro Irawej:)))

Jsem s Vámi a žehnám Vaší tvorbě.

Irawej

Maise

To je krásááááá. Děkujíííí. Fakt boží. Jsem dojatá. Obrázek je nádherný.  Super. Jééé!  Děkuji, že jsem dostala odpovědi na mé otázky.

Lívia

Milovana je to naaaadherne😍! Velmi Ti Dakujeeeem! 

Este raz Ti velmi pekne dakujem, je to uzasne co si pre mna vytvorila.
Myslim, ze som na tom dost pracovala, tak verim ze to prinesie ovocie.

S laskou objimam.

Kateřina

Ahoj Tarako :-), děkujeme Ti moc za jména duše i za krásné poselství :-). Já jsem svým jménem trošku překvapená, ale je nádherné. Ted už to jen všechno postupně přijmout a zpracovat :-).

Milá Tarako, tak dnes nám přišly obrázky :-). Musím říct, že takhle ''naživo'' jsou ještě silnější a krásnější. Cítím, jak to se mnou vše začalo pracovat, hlavně to jméno duše. :-)
Ještě jednou Ti ze srdce moc děkujeme za zprostředkování krásného poselství :-)
Měj se moc krásně.

Simevara


Krásný den milá Tarako,vy jste takový miláček-to mě vyhrklo z duše,když jsem četla vaše řádky a mé jméno duše-nádhera nádhera nádhera,která se nedá popsat!To je tak nádherné od vás,že jsem tak šťastná! Vy jste napsala o archandělovi Jofieli-což mě  potvrzuje,co jste navnímala,jste úžasná dušička. Já děkuji z celého srdce,že jste nahlédla k mé dušičce!Tak moc mě to dá sílu,už teď to cítím Moc si vás vážím,a jsem vám vděčná za vaše umění Už teď se těším na plnění svého poslání.  Objímám vás na dálku mým světlem a láskou-vaše vděčná Simevara S láskou a pokorou vám krásná Tarako zdravím na dálku a děkuji Krásný den.

Martina

Děkuji, potěšilo mě to. Jste velmi milá až se mi chce napsat výjimečná....mám z Vás velmi příjemný pocit. Mějte se krásně.

Zédia


Zdravím Vás Tarako, poselství je nádherné čtu si stále dokola.....
Na jméno duše jsem si již zvykla a velmi mě inspiruje, mí pomocníci mi poslali práci snů a já teď jen musím jít po cestě a překonat strachy a pochyby o sobě samé.....

Velmi děkuji, vždy jsem cítila že mé poselství je práce s dětmi jdu se začíst....velmi se těším.
S láskou Zédia.

Děkuji mnohokrát.

Lucie

Je to moc krásné. Každá věta mě vystihuje. Jsem rada, ze jsem byla trpěliva a pockala si na to, az to budu držet v ruce. Snažila jsem se přeložit ten obrázek mými slovy, snažila jsem se vnímat tu energii. To se mi asi úplně nepovedlo, tak vnímava nejsem, ale cítila jsem v oblasti žaludku mírně teplo, tak snad jsem si to jen nepředstavovala. Kresba je nádherná, uz ji hledám spravne misto. Uz jsem ji měla několikrát v ruce, naposledy s tvým dovysvetlenim, co která barva znamená. Afirmaci jsem četla několikrát už taky nahlas, budu si ji zatim číst v mobilu, protože nemam možnost tiskárny a nechci ji nikomu posílat na vytisknuti. Beru to jako ze jsou to slova určena pouze me. I ta kresba..

:-*

Gerda

Milá Tarako Solei,

moc děkuji za vše zaslané, jsem tím nadšená.Taktéž ta rychlost mě příjemně překvapila. Jméno duše se mi líbí. Moc Tě zdravím a přeji vše dobré :-P

Danka

Děkuji moc Tarako, za tyto krásná slova. Dnes to cítím víc než kdy jindy - ten vnitřní boj rozumu a srdce a jen to pozoruji. Nějak uvnitř sebe cítím, že to bude dobré. Držím se. Díky za tebe a celou tvou krásnou velkou rodinu a podporu.

Eva

Milá Tarako,
jsem Ti nesmírně vděčná za zprostředkování poselství.
Jméno mé duše je krásné, slunečné, hřejivé. Opakuji si ho a tak nějak se v něm koupu, taková sluneční lázeň.. děkuji.
Ty informace, které jsem v poselství dostala ve mně vyvolaly pocit, jako bych to dávno věděla, ale i nevěděla, nebo spíš nechtěla vědět.
S dcerou mám opravdu hodně silnou vazbu, a pořád mám pocit, že tu musím být pro ni, pořád ji chránit, na druhé straně si říkám, dovol si to a nech ji už jít svojí cestou. Teď pořád o tom přemýšlím, nenapadlo by mně, že tohle je ten důvod, proč se nějak nemůžu hnout z místa. A dcera taky..
První pocit, byl: To nedám, je to těžké rozseknout... strach, to nemůžu, slzy, ale současně i klid... a ten začíná převažovat. Teď už vím, že to udělám, zvláštní, začínám cítit i radost...
Milá Tarako, ještě jednou moc děkuji, ze srdíčka, za obě.

S láskou Eva

Verbana


Pani Alena srdecna vďaka.Zacali sa diať "zázraky".Pracujem na sebe a je mi fajn.Vela veci som pochopila.Posielam vám veľké,laskyplne objatie.Vsetko dobre  Verbana