Rok Země - Rok Venuše

Konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku a jsem za to nesmírně vděčná. Přichází Vám také spoustu nových vhledů, plánů, vizí? Cítíte, že je čas tvořit a otevřít své srdce lásce, dovolit si vnímat své pocity a nechat se unášet proudem života v radosti a hojnosti? Pak je Vaše vnímání správné. Tento rok je totiž rokem ZEMĚ, rokem VENUŠE. Tedy rokem, ve kterém bude hrát nejdůležitější roli vše, co souvisí s ženskostí, citlivostí, vnímáním, prožíváním, krásou, zdravím, přitažlivostí atd.

Nastal čas spojit se se svou vizí a začít uskutečňovat své sny, své záměry, své vize, avšak již nejen v souladu se sebou, nyní více než kdy jindy v souladu s naší Matičkou Zemí.

Přijďte si vytvořit svoji VIZI. Vizi, ve které nebude chybět péče o Matku Zem. (www.taraka.cz/seminar-vize)

V tomto roce se tedy zaměříme na lásku ve všech jejích podobách. K tomu, abychom mohli opravdově milovat, je třeba nejprve milovat sebe sama. Ne egoisticky, ale bezpodmínečně - milovat se takoví, jací jsme, bez ohledu na to jak vypadáme, čeho jsme v životě dosáhli, atd. A tím také začneme na semináři ŽENA V PROŽITKU (www.taraka.cz/zena-v-prožitku), který si mě letos zavolal a já jsem šťastná, že jsem jej pro Vás mohla v lásce a radosti připravit. Jakmile pochopíme, že lásku nosíme především ve svém srdci, začneme ji bezostyšně darovat ostatním. A jak už víme, co darujeme, to se nám mnohonásobně vrací.

Během roku se tak uskuteční velké změny na úrovni vztahů - vztahu k sobě, vztahů partnerských, přátelských, sexuálních, mezilidských, vztahu k naší Matce Zemi se vším rostlinstvem a všemi bytostmi, které ji nyní obývají. A každý z nás jako zahradník pocítí na vlastní kůži, zda se o svoji zahradu poctivě staral či nikoliv. Již se není kam schovat. Nastal čas změn na základě našeho loňského probuzení, kdy jsme se ve velkém rozpomínali na své poslání (například i díky seminářům poznání - Cesta Duše).

Je čas tvorby. Je čas krůček po krůčku naplňovat své sny a uvádět je ve skutečnost. Je čas začít si užívat svoji životní pouť jako tu nejkrásnější volbu. Volbu žít zde na Matce Zemi a s láskou se o ni starat - pečovat o ni. Předcházet jejímu ničení. Podporovat její rytmus, přijímat její energii a vkládat do ní bezpodmínečnou lásku.

V letošním roce budeme prohlubovat svoji ženskou stránku, svoji tvořivost, vnímavost, citovost, svoji sexualitu i přitažlivost, svoji láskyplnost, vědomí sebe sama. Do našeho života bude vstupovat spousta nádherné tvořivé energie. Vše se bude týkat také mužů, kteří mají v rovnováze mužské i ženské energie - jako jin a jang. Ti, jež je v rovnováze nemají se to letos určitě naučí:)

Nastává totiž doma prožitku. Doba, kdy je třeba si uvědomit, že je všeho dost, ale to nejdůležitější máme ve svém srdci - A TO JE LÁSKA. Proto nehromaďte závislosti, hmotné statky, atd. Nelpěte na tom, co máte navenek. Zaměřte se na to, co máte uvnitř svého srdce.

Semináře budou více prožitkové, protože Venuše nás spojuje s tělem - s chrámem, o který je třeba láskyplně pečovat a věnovat mu také svoji pozornost.

V polovině roku nastane vlivem postavení planet opravdová svoboda bytí na všech úrovních. Můžeme tak cítit větší touhu po klidu, vyrovnání, lépe pochopíme své vztahy, rodinné vztahy, vztahy k Matce Zemi, k jídlu, atd. Konečně začneme veškeré získané Vesmírné pravdy uvádět ve skutečnost. Tedy přestaneme pouze prázdně tlachat o svých pravdách, ale začneme je opravdu a naplno žít, čímž urychlíme a uzdravíme veškeré životní procesy. Zbavíme se svých strachů, obav, starých nepotřebných programů a začneme naplno tvořit a inspirovat tak ostatní k zdravějšímu způsobu života.

Na konci roku se zastavíme, abychom přehodnotili naše pravdy, vize, atd. Tak, jako tomu bylo i v předchozím roce 2017.

Propojte se tedy se svou duší formou ticha, procházek, meditací, manter, pozorováním východu či západu slunce a nalezněte svůj vnitřní klid, svoji vnitřní krásu, harmonii. Probuďte opět svoji vnitřní sílu a nechte ji proudit na povrch. Nechte se v tomto roce prostoupit soucitem, světlem své duše - Boží láskou, odpusťte a řešte své problémy očima lásky.

Letošní rok bude plný prožitků, užijte si ho v radosti a lásce. Těším se na vše, co prožijeme spolu.

S láskou Taraka Solei

11.1.2018