Strach

Strach je odrazem Vašeho vnitřního světa. Často nevíte, kde se vzal, přesto tam je, hluboko zakořeněn, uložen v podvědomí.

Prostřednictvím Kineziologie - One Brain se můžete zbavit jakéhokoliv strachu tím, že si tento strach uvědomíte. Tedy zjistíte, kdy vznikl a proč. Pochopíte souvislosti, zpracujete si svůj strach a přestanete se bát.

Strach si sebou můžete nést například z prenatálního období, to znamená z doby, kdy jste byli jako miminko v bříšku u své maminky. Ale samozřejmě může být způsoben také nějakým silným, těžkým zážitkem v průběhu života, s kterým jste se nedokázali vyrovnat. Tedy přijmout ho tak, jak se udál.

Existují různé strachy, které se objevují ve chvíli, kdy je nejméně očekáváte. Většinou vznikají na základě nedůvěry v sebe sama, ve své schopnosti. Je důležité si uvědomit, že se nebojíte toho, co je venku. Pokud poznáte sami sebe, nepotřebujete se bát. Strach brání změnám. Pokud se bojíte neznáma, nikdy nepoznáte, co je za tím.

Je třeba si důvěřovat, seznámit se svým strachem, analyzovat ho a snažit se ho pochopit. Strach se rozplyne.

Často stačí změnit svá přesvědčení a své zaběhlé vzorce chování.

Nebazírovat na tom, co by tomu řekli lidi..., ale tvořit tak, jak to cítíte v souladu s láskou a vlastní cestou. Jednat tak, jak umíte nejlépe.

Strach je převlečená síla. Ukažte svoji odvahu, buďte stateční, zahoďte své masky a ukažte své pravé JÁ. Buďte svobodní, otevření, volní a postavte se svému strachu čelem.

Přeji Vám život beze strachu.

S láskou Taraka Solei

18.5.2017