Milí přátelé,
dnes vysíláme na počest oslav ZIMNÍHO SLUNOVRATU r. 2021


On-line vysílání začíná 21.12.2021 v 17.hod. 

Spustíte ho kliknutím na obrazovku výše. Pokud obrazovku nevidíte, načtěte stránku znovu.

Pokud vás v průběhu vysílání napadnou otázky, napište mi na taraka@cestypoznanizivota.cz 


Proč se právě dnes půjdeme spolu propojit? 

V době Zimního Slunovratu se můžeme nejlépe spojit s naším nitrem, naší prapůvodní podstatou a uvědomit si tak zázrak zrození i života na Zemi

Věřím, že spolu prožijeme krásné chvíle ponořeni do srdce,
propojeni s Matkou Zemí i s požehnanou jiskrou v sobě.


Zimní Slunovrat je nádherným poselstvím lásky, sounáležitosti a jednoty, kdy Matka Země podporuje navýšením svých vibrací, rozšíření nejen našeho vědomí, ale také ukotvení v tichu a svobodě bytí. 


Máme tak nyní jedinečnou příležitost:

  • propojit se s vědomím i moudrostí Matky Země,
  • propojit se s naší vnitřní silou,
  • zenergetizovat a zharmonizovat všechna naše těla a nastolit rovnováhu v našich životech.

Zimní Slunovrat je okamžik, kdy se světla našich srdcí propojí v temnotě jako mohutná záře, která prozáří všechny naše strasti a dovede nás k propojení s ryzí podstatou v nás samých.

Užijeme si společně krásný čas znovuzrození. 

Zimní slunovrat je posledním ze čtyř nejsilnějších dní v roce. Tento den je určený nejen k léčení, ale i ke spirituálnímu růstu, kdy se naše mysl, tělo i duše otevírají přijímání velkého množství energie, která je v daný okamžik na Zemi přítomna.

Společně tak můžeme harmonizovat a vést naši vnitřní sílu k léčení nás samých i naší Země. Nalaďme se na tuto energii, která nás s lehkostí provede stávajícími Vánočními svátky i vstupem do Nového roku.


Jak už víte, letos vychází oslava Zimního slunovratu na úterý 21. 12. 2021 v 17.00 hod.

Zimní slunovrat je posledním ze čtyř nejsilnějších dní v roce. Tento den je určený nejen k léčení, ale i ke spirituálnímu růstu, kdy se naše mysl, tělo i duše otevírají přijímání velkého množství energie, která je v daný okamžik na Zemi přítomna. 

Společně tak můžeme harmonizovat a vést naši vnitřní sílu k léčení nás samých i naší Země. Nalaďte se na tuto energii, která vás s lehkostí provede stávajícími Vánočními svátky i vstupem do Nového roku.


Zima je vždy obdobím, kdy je dobré odložit vše, co nám neslouží, co nám nefunguje. Jde o období hloubání, kdy si můžeme sáhnout na dno. V tomto období se lidé více snaží spojit sami se sebou, se svou duší. Často se v tomto období objevují deprese a lidé začínají stagnovat.

V době slunovratu otevírají lidé brány Slunci a světlu více než kdy jindy. Podle prastarých vědění mají lidé za úkol ochraňovat a uchovávat poslední paprsek zapadajícího slunce a udržet a zachovat ho v ohních a ve svých srdcích. A to především v době ZIMNÍHO SLUNOVRATU, kdy je den nejkratší. Jde o světlo, které představuje duchovní stránku našeho světa. Pokud se světlo znovu nezrodí, temnota pohltí všechny naděje. Duchovní světlo světa potřebuje naši péči a ochranu.

Proto je úžasné jít do přírody, alespoň v době Zimního slunovratu. Obklopit se stromy, spojit se s přírodou, kameny, menhiry a dívat se do zapadajícího Slunce. Díváním se do Slunce se aktivuje naše solární čakra a doslova se prozáříme zevnitř. Stáváme se světelnou pochodní. Společně s ostatními tvoříme velký plamen, který prostupuje celou Matkou Zemí. Tento plamen lásky nám otevírá novou cestu, uchovává naši tvořivou a ochranou sílu a podporuje nás na naší cestě.

V této době roku je dobré u sebe nosit jantar, který je esencí Slunce.

Ať je pro Vás Zimní slunovrat ukončením všeho, co již není třeba a zahájením všeho překrásného. Ať se stanete opravdovým poslem světla. Vyšlete světelnou modlitbu, sepište si svá přání, své vize, Váš příští rok bude překrásný. Poděkujte za vše, co jste již mohli prožít.

Další informace

Tarako, chci Ti poděkovat za provázení a věnovat Ti dar

Jak meditovat?

Vyhraďte si na meditaci čas a dopřejte si klidný a tichý prostor. Pokud to tak cítíte, zapalte si svíčku, nebo použijte oblíbenou vůni například vykuřovadlo, kupte si květinu, pokud to tak cítíte a dejte si k sobě sklenici vody, apod. Řiďte se svým vnitřním vedením, je to na vás.

K meditaci nepotřebujete nic víc, než sebe. Můžete meditovat v sedě nebo vleže. Pokud jste usínací tipy, tak rozhodně seďte:) Navíc v sedě lépe zaměříte svoji pozornost. Během meditace mějte napřímená záda, aby mohla energie krásně proudit. Zpočátku toho docílíte snažením, pak už vás energie sama ponese = narovná:)

Jak to bude probíhat?

Vysílání bude probíhat přes YouTube kanál. Včas vám pošlu odkaz na společnou oslavu zimního slunovratu. Sledujte proto e-mail a případně si mě zařaďte mezi doručené, aby vám společná meditace neunikla.

Po přihlášení na oslavu zimního slunovratu, obdržíte do své e-mailové schránky odkaz, na který stačí kliknout a případně vyčkat na to, až půjde meditace pustit.

Co když nestihnu vysílání?

Nevadí. Můžete si pustit meditaci kdykoliv, kdy k tomu bude vhodná příležitost, pocítíte volání, nebo dáte děti na hlídání k babičce:) . Samozřejmě pokud se společně propojíme v čase, bude to mít o to větší sílu, protože energie skupiny se násobí a má své speciální kouzlo i větší sílu. Od přihlášení a uveřejnění meditace si ji můžete na daném odkaze kdykoliv poslechnout a můžete se k ní i opakovaně vracet, což má spoustu úžasných výhod. Meditace bude pro vás přístupná do konce r. 2021.

Cena?

Cena za meditaci on-line v čase zimního slunovratu je 0 Kč. Jakýkoliv dar vítám. Tato podpora, kterou uvedete v podobě DAR, bude použita na platbu za nahrávací systémy, studia, i za mou energetickou výměnu. Děkuji ze srdce. 

Taraka