Putovní slova lásky - síla srdcí, která nehasnou...

07.04.2020

Globální meditace a my - sdílené pocity mé i vaše

5.4. ve 4:45 hod. nastalo astrologické zarovnání planet Jupitera a Pluta a naši planetu zaplavila vlna světla, která nám otevřela možnost rozpustit staré nefunkční struktury, odstranit strachy a vše, co se s nimi pojí.

Naše skupinka nepřišla léčit planetu, ani sebe zvenku. Ale začali jsme uvnitř.

Společnou práci jsme započali 4.4.2020, kdy jsme se společně propojili během meditace  a navrátili se tak k původnímu záměru žití života na Zemi.

Tato doba sebou totiž kromě nepohodlí, úmrtí, pocitů zmaru, frustrace, strachu apod., přináší velký přerod. Je to chvíle, kdy se máme ztišit a uvnitřnit více, než kdy jindy. Propojit se s přírodou a žít s přírodou. Žít radost.

Jakmile se necháme pohltit vytvářeným strachem, není v našem životě místo pro lásku.

Je tedy třeba vnést do svého života soulad a klid.

Plně prožívat a vychutnávat si to, co zůstalo.

Nestěžovat si donekonečna, co nám chybí, co nám vzali, čeho se nám nedostává.

Nastal čas, navrátit se k původním kořenům. K tomu, že nás naše kořeny podporují, vyživují, že jsme svými kořenovými systémy všichni propojeni, komunikujeme spolu a můžeme se tak podporovat navzájem. Uvěřit opět v sebe i v to, že Země je bezpečné místo, žijeme-li s ní v souladu.


Proto, pokud vás napadají jakékoliv stížnosti, poděkujte všem, kteří pečují o nás či naše blízké v nemocnicích, kteří pro nás mají otevřeny potraviny, kteří pro nás vypěstovali zeleninu a ovoce. Zažijte opět sílu života a vděčnost za vše, čeho se vám dostává. Prožijte to. Užijte si to plnými doušky.

Začněte sami sázet, pěstovat, dotýkat se stromů, země, půdy. Spojujte se s ní a naslouchejte jejím zprávám, vždy dostanete odpověď. Důvěřujte opět hlasu svého srdce, vědomí ve svém břiše - vaší intuici, která vám neustále říká, jakou cestou se vydat, nebo co je třeba nyní změnit. Co už je zastaralé a je tedy třeba odstranit z vašeho života - co už nikomu nepřináší užitek.


Uvědomte si opět, že jste vědomím - láskyplným světlem - které má nyní jedinečnou příležitost ke ztišení a k návratu domů - do Božské živoucí podstaty.


Děkujte za to každý den, že můžete zase a znovu dýchat, být, eliminujte negativitu a objevte své dary, kterými můžete obohatit ostatní a Matku Zemi.


Položte si tyto otázky a poctivě si je zodpovězte:

  • Co nyní skončilo díky tomuto zastavení?
  • Co se nyní otevřelo ve vašem životě?
  • Jak jste spokojeni ve vztazích, v rodinách, v práci?
  • Co můžete změnit? Uklidit? Vyčistit? Nejen v domácnostech, ale i ve vztazích, v práci, v rodinách, ve vztahu k sobě?
  • Co už ve svém životě nepotřebujete?
  • Od čeho jste ochotni a schopni ustoupit a co vám zůstane?
  • Co je to, co k vám neustále promlouvá a říká, ať jste v klidu, v lásce, v propojení?


Důvěřujte svému vedení. Důvěřujte hlasu své duše.


A tak jsme se tedy propojili. Nejen 4.4., ale i 5.4. a s některými i dnes. Zatím nás bylo 138. :) Sjednotili jsme společný záměr, který není naším osobním záměrem či cílem, ale přesahuje vše, co jsme doposud znali. Je součástí Božství = Vesmíru = Země, a my jsme tak mohli odevzdat jakákoliv svá očekávání, přesvědčení, touhy do rukou Vyšší moci. 


Meditaci najdete zatím v uzavřené fb skupině Cesta duše s Tarakou - tady >> a pokud přijdu, jak na to, časem i na youtube na mém kanálu Taraka Solei.

A jak působila meditace na Vás? Jednu zprávu za všechny najdete pod článkem. Jsou to pro mě a věřím, že i pro ostatní, putovní slova lásky. Síla srdcí, která nehasnou.

Cítím tolik vděčnosti, Taraka


Vaše prožitky aneb Putovní slova lásky - síla srdcí, která nehasnou...

Nádhera jsem dojatá, vděčná a plna lásky. 💗💗💗 Tarako to byl silný prožitek jako na Vědomé cestě duše. Děkuji děkuji děkuji 🙏❤️❤️❤️...Milovaná to bylo velké wau.. Tolik energie, tolik lásky.. Viděla jsem Ježíše jak na nás dýchá.. Nebe, vír, zlaté kapky na nás pršelo, viděla jsem nás všechny zúčastněné jak se držíme za ruky v kruhu.. Vůbec se mě od tam nechtělo...Děkuji, jsi úžasná , jsem dojatá. Překvapivě silná meditace i když jsem si ji dala později🙏❤️...Taraka Solei bylo mi radostí v tak nádherných a čistých energií, včera jsem si v tvých kartičkách vytáhla " meditace ". Tak jsem hned věděla , že je to pozvání❤️🙋...Škoda, že meditace nejde sdílet je nádherná. Pouštím si ji teď jen poslouchám a jedou mi mé obrazy z mé soukromé dopolední meditace . Dnes je láska všude 💕💕💕💕💕💕💕💕💕...Děkuji silná meditace jako na Cestě znovuzrození 💗💗💗 úžasné děkuji děkuji děkuji 🙏❤️❤️❤️...To byla/je taková nádhera! 💜Vnímala jsem Božskou křišťálovou energii v nás a propojení s Matkou Zemí. Naučila jsem se, jak je důležité ji nechat skrze sebe proudit, poslat ji dále v takové čistotě s jakou k nám přichází. Musím se pořád usmívat 😇😊. Děkuji za propojení a sdílení a lásku 💖....Tato meditace mě víc než prozářila... ona mě... oživila 🔥🌞❤️🙏💗...Moc děkuji za nádhernou a silnou meditaci . Pustila jsem si ji až teď po docviceni jógy. Hned od zacatku jsem se jen usmívala. Byla to krása! ❤🙏 jsem šťastná, že jsem ji mohla prožít a ze mi vás andělé přivedli do cesty 🥰ještě si vytáhnu jednu kartičku a na knihy určitě také mrknu. Děkuji a dobrou noc...Nadhera vesmirna, dekuji 💓💓💓💓💓... chodící láska ❤️... Moc děkuji za nádhernou a silnou meditaci . Pustila jsem si ji až teď po docviceni jógy. Hned od zacatku jsem se jen usmívala. Byla to krása! ❤🙏 jsem šťastná, ze jsem ji mohla prožít a ze mi vás andělé přivedli do cesty 🥰ještě si vytáhnu jednu kartičku a na knihy určitě také mrknu. Děkuji a dobrou noc... Ahojky Tarako, ještě jednou Ti děkuji za Tvou meditaci, dal jsem si jí dnes ještě jednou, po dvaceti minutách ticha mezi 4:45 a 5:05 :) Je boží a úplně jiná než včera... :) Jinak já se mám opravdu skvěle, jsem velmi vděčný za tu cestu, kterou jsem ušel a nyní se o ni mohu v důvěře a bez strachu opřít!!! A tady Ti patří obrovský dík za Tvé vstoupení do mé cesty, ta stopa je opravdu zásadní a nesmazatelná, díky Tarako, moc si Tě vážím!!!💓💓💓


Posílám vám všem 💗 z lásky. Děkuji, že jste se dívali, že jste meditovali, že jste byli tu i tam, v sobě i všude, s námi se všemi. Cítím velikou vděčnost a jsem neustále dojatá. Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>