Jen buď a naslouchej. Sobě i jiným. Změní Ti to život.

02.03.2023

Včera jsem byla s kamarádkou Alicí na obědě, ze kterého nakonec byla horká čokoláda, spoustu dárků a spoustu povídání a úsměvů a velmi silná, nádherná objetí plná propojení. 

(Fotku z našeho setkání nemáme, protože my se cítíme v srdci. Ale na úvod jsem vám vložila fotku, kde to všechno začalo, aby se to včera konečně uzavřelo. Protože mikrofon, který na fotce držím v ruce, měl na mém uvědomění veliký podíl. :) 

Cestou domů jsem jela nakoupit potraviny na oslavu dceřiných 11. narozenin a potkala známého, kterého jsem delší čas neviděla. Bylo to krásné setkání. Měla jsem z něj radost.

No a když jsem pak nasedla do auta, uvědomila jsem si, kolik věcí se najednou změnilo. Nemyslím jen dnes, ale během mé životní cesty. Pocítila jsem spoustu aha momentů a velikou sílu vděčnosti. Jakoby právě dnes všechno do sebe zapadlo a dostalo nový rozměr a směr. Opět jsem si uvědomila Sílu naslouchání. Naslouchám už dlouhé roky na každé terapii s vámi, i když pro vás načítám vhledy, nebo poselství. Naslouchám vám i jako přítelkyně, naslouchám i mé rodině. Miluju to. 


A díky tomuto naslouchání, zjišťuji vždy spoustu věcí také o sobě. Cítím tak hlubokou vděčnost za to, že už nemusím žít to, co kdysi, i velmi hlubokou pokoru k životu a k plánu naší duše, která nás vždy vede, i když zrovna procházíme bouří nebo krajinou Sluncem zalitou.
Vždy nám do života přináší bytosti, se kterými máme právě v ten okamžik mluvit, být, kterým máme naslouchat a skrze tato nádherná propojení, skrze život sám, nám ukazuje cestu.
Volá nám odpovědi na naše otázky. A my proto nemusíme nic udělat, jen ŽÍT SVŮJ ŽIVOT.
Neutíkat z něj, ať je jakkoliv bolestný nebo radostný. Prostě ho jen žít.
Být fascinováni vším, co nám život přináší, být fascinováni tou barevnou životní škálou, která je. Tolikrát se snažíme utíkat z bolesti, z toho, co nám nevyhovuje. Tolikrát si říkáme, že jinde bude líp, s jinou nebo jiným bude líp, že kdybychom měli to a ono, bylo by nám líp.
A přitom to líp můžeme vykouzlit tady. 


Proto, ať už unikáte do sluníčkaření nebe do depek, ať už se cítíte viní nebo jako objeti, ať už se cítíte bohatí nebo chudí, uvědomte si, že to vše můžete změnit teprve tehdy, když to přijmete. Protože v momentech odevzdání, ticha, naslouchání, se dějí ty největší zázraky.
Život sám je zázračný a krásný v každém okamžiku. Nechte se jím překvapovat. 


Jak na to? 

Jednotný mustr neexistuje. Každý z nás má za sebou jiný příběh a před sebou jinou cestu. Proto mě tolik baví individuální a komplexní práce, protože zatímco jedni potřebují na sobě začít pracovat skrze tělo, jiní to potřebují skrze mysl, další zase přes srdce, lůno, atd., atd. . 


Už ale dávno není čas babrat se v příbězích minulosti a rodech. Je doba těla, srdce, prožitků, kdy před svou myslí utečeme pouze tím, že na ni přestaneme brát zřetel. Nemusíme vše řešit a vyřešit. Stačí jen žít a každý okamžik se rozhodovat jak. Na vše existuje nový pohled a vše se dá změnit, když se proto rozhodneme. 


A díky včerejšku jsem si uvědomila opět i já nový pohled na život. A tak si to dovolte a konejte z lásky, radosti, z naplnění, z vášně k životu a užívejte si život ve všech jeho podobách. Protože kdyby byl jen růžový, nebo zlatý, začalo by nás to časem nudit. I v šedi všedních dnů můžeme najít obrovské poklady - třeba prázdno, ticho, nic. A tyto poklady oceníte teprve tehdy, když si uvědomíte, že dávají vašemu životu nový rozměr, že díky nim získáváte spoustu aha momentů, že v tom tichu a prázdnotě k vám vaše duše promlouvá nejhlasitěji.
A jednoho dne ji zaslechnete i když bude kolem vás hluk.
Zaslechnete ji, i když budete mluvit, dýchat, pracovat. 
A toto spojení se stane součástí vašeho života natolik, že se duše stane tělem a tělo se stane nástrojem pro vykonávání vašeho poslání. A to poslání není nic jiného než sám život. Žijte ho tedy v lásce k sobě a naslouchejte. Protože teprve když nasloucháte - klidně i když vaše mysl do toho stále štěbetá:) - žijete v lehkosti, svobodě, radosti, volnosti, jste uvolnění na své cestě a ta cesta září, i když nemáte směr. Vede vás. Děláte na ní krok za krokem a protože kráčíte vědomě, nic nebrání v naplnění i těch snů, o kterých jste se báli i snít. 

Dopřejte si to. 

Taraka

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>