Karty poznání jsou na světě

12.02.2018

Karty POZNÁNÍ - POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT jsou od konce ledna na světě a já mám z toho velikou radost. Konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala svůj příběh.

Během své cesty jsem objevila 43 klíčů = principů, kterými se nechávám ve svém životě vést a které mi mnohokrát pomohly v tom, abych žila přesně takový život, po kterém toužím. Nyní takový život žiji a proto tyto klíče nabízím i Vám v podobě KARET POZNÁNÍ.

Každý den se setkávám s lidmi, kteří si svůj život komplikují řadou výmluv a často raději onemocní, než aby ve svém životě učinili změnu. Společně vždy přijdeme na to, jak to změnit. 

A i když změny nebývají snadné, posouvají nás na cestě za poznáním. Mění naše nevyhovující situace v překrásný proces tvorby a to věřím stojí za to!

Přestaňte být obětí svého života. Žijte vědomě. Uvidíte, že změnou svých postojů změníte celý svůj život. Začne se Vám více dařit, budete se více usmívat a budete se setkávat s lidmi s podobných myšlením i cítěním, protože uvnitř touží každý po lásce a štěstí.

Proč právě 43 karet?

Aniž bych to při tvorbě karet plánovala, zapisovala jsem jednotlivé principy a zastavila se na čísle 43. Pokud Vás trošku baví numerologie, tak víte, že 4 + 3 = 7 a já až nyní zjišťuji, jak bylo opět vše krásně vymyšleno a přichystáno. :)

Sedmička je pro většinu lidí šťastné číslo. Je to číslo, které vyjadřuje touhu po skutečném a hlubokém poznání našeho života. Sedmička ukazuje na důležitost nahlédnutí pod pokličku. Je to číslo, které pomáhá odhalit hlubokou podstatu člověka a hledá odpovědi na spirituální otázky. Pokud je Vaším životním číslem právě sedmička, pak milujete poznávání, rozšiřování svých obzorů a zajímají Vás hluboké filosofické otázky na téma: "Kdo jsem? Kam směřuji?" atd. Sedmička totiž klade v životě důraz na smysl, pravdu a poznání. A přesně o tom tyto karty jsou - o sebepoznání.


Během jednoho dne se prodalo více než 50 karetních setů a já mám velikou radost z toho, že prodej karet den ode dne roste. Těší mě, že stále existují lidi, kteří touží změnit svůj život ke své radosti a já mohu být u toho alespoň formou těchto karet - principů, které i mě dokázaly úplně změnit život.


Proč byste měli mít KARTY POZNÁNÍ ve svém životě?

Protože:

 • Vám změní život - osvojením 43 principů = klíčů dokážete ve svém životě vytvořit rovnováhu a harmonii,
 • život Vás začne bavit,
 • pochopíte souvislosti svého života a opravdově poznáte sami sebe,
 • sebe-poznáním dokážete lépe porozumět ostatním, čímž se Vaše vztahy vyjasní,
 • pochopíte, že pokud nezačnete u sebe, nic se nezmění,
 • otevřete se plynutí, přestanete řešit minulost i budoucnost,
 • začnete být tvůrci svého života TEĎ a TADY,
 • začnete tvořit v radosti a lásce,
 • pocítíte vděčnost za vše, čeho se Vám dostává,
 • Váš život bude harmonický a naplněný,
 • zjistíte, co je opravdová hojnost a pocítíte hlubokou vděčnost,
 • začnete ŽÍT SVŮJ SEN.

Díky těmto principům i já dnes a denně žiji svůj sen, plním si své vize a pociťuji velikou vděčnost za dary, kterých se mi dostalo a kterým jsem předtím vůbec nevěnovala svoji pozornost. Začátky mé cesty nebyly růžové, ale změny, které jsem musela provést, abych poznala sama sebe, stály za to. Vymanila jsem se z různých rolí, které nebyli moje a nyní jdu SAMA ZA SEBE svým životem a plním si své sny a přání.

Mým cílem je užít si mou cestu naplno! 

Když žijete svůj sen, život je DAR.

Karty Poznání a jejich principy, kterými inspiruji lidi také na seminářích, již nasměrovaly spoustu lidí na jejich cestě. Naučily je, dívat se na věci jinak, inspirovaly je ke změně a proto věřím a vím, že dokáží inspirovat i Vás. 

Proto s Vámi sdílím nejen můj příběh, ale i příběhy lidí, kteří dokázali změnit svoji cestu a nyní žijí krásný a naplněný život podle svých představ. Tito lidé si stejně jako já plní své sny a užívají si život se všemi jeho barvami.

Tyto karty jsou inspirovány životem. Nedají Vám pouze naději, ale pokud si to dovolíte, dokáží VÁM ZMĚNIT ŽIVOT.


Užijte si výklady plné inspirace - karty si můžete objednat zde.

Přeji Vám, ať se i Vaše cesta promění v překrásný cíl dennodenní tvorby.

S láskou Taraka 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>