Když láska bolí

25.07.2018

Během kineziologických odbloků dojdeme s klienty různými cestami k tomu, že se nemilují. Dovolují ostatním, aby s nimi manipulovali, aby jim lhali, aby je podváděli, aby názory druhých byly důležitější než ty jejich atd. Přitom všem zapomínají na to nejdůležitější - tedy na to, co opravdu cítí hluboko ve svém srdci. V ten moment nechápou, proč láska bolí a tak se jí vyhýbají, aby ji nikdy nemuseli poznat.

Často jsem přemýšlela nad tím, proč je pro všechny tak důležité zalíbit se - nerozházet si to s okolím, místo toho, aby vyjádřili své pocity, řekli, jak se cítí, co potřebují, jak se mají atd. Myšlením se však nic nevyřeší - je třeba přenést se z mysli do srdce.

Nastává doba, kdy se spousta z Vás probouzí. Máte načteno spoustu knih, karet, chodíte na spoustu seminářů, ale málokdo moudra, která omílá pořád dokola skutečně žije, což je opravdu veliká škoda.

Vědět, je jedna věc, ale žít to, je něco úplně jiného. Proto také vznikly před lety semináře CESTY DUŠE, abyste se naučili vše co již víte také žít TADY A TEĎ VE SVÉ OPRAVDOVOSTI, JEDINEČNOSTI a CELISTVOSTI. Děkuji, že mohu být součástí Vaší cesty právě v momentě vašeho probuzení. Toho velkého AHA momentu, kdy ukápne nejedna slza a Vy naplno pocítíte lásku, která dřímá hluboko ve Vašem srdci. Lásku, která nezná ponižování, manipulaci, lež. Lásku, která je jednoduchá, opravdová, všudypřítomná a která Vám umožňuje jít vpřed v souladu s Vaší duší, s plánem Vaší cesty bez ohledu na to, co si o tom myslí ostatní. Není to cesta plná egoismu. Není to nic na úkor druhých.

Najednou se vše změní jakoby se Vám před očima proměnil obyčejný šedý betonový chodník v lesní cestu plnou stromů, vůní, chutí, krásy a nových zážitků a poznání. Najednou Vás napadá, jak jste mohli tak dlouho kráčet tou šedí všechních dnů, jak jste si mohli nechat tak dlouho ubližovat, jak jste se mohli nechat tak ponižovat, omezovat, jak jste mohli sebe sama vytěsňovat či popírat... - vždyť jste vše měli již roky před sebou v podobě Vaší cesty, jen jste se na ni báli vykročit vlivem různých strachů a obav. Ale pokud to nezkusíte, nikdy nezjistíte, že za dalším šedivým rohem se nachází překrásný očistný vodopád, pod kterým plave spousta kouzelných ryb. :)

Není potřeba rozumět tomu, proč jste to nechali dojít tak daleko - tehdy jste se chovali tak, jak jste uměli nejlépe. Důležité je porozumět skrze lásku tomu, jak z toho ven. Udělat ten láskyplný krok do neznáme a přitom nikoliv ven - směrem k někomu nebo něčemu, ale krok dovnitř svého srdce

Co se tam nachází?

Občas objevíte při pohledu do svého srdce prázdnotu, bolest, opuštěnost, strach, ale pokud odkryjete tento závoj plný nepříjemných pocitů, zjistíte, že toho ve svém srdci ukrýváte mnohem víc. Někde v koutku se za tím závojem nachází Vaše vnitřní dítě, které s radostí, láskyplností a úžasem v očích čeká na to, až jej vysvobodíte a vytáhnete na světlo. A tím dítětem je LÁSKA. Taková, která nic neočekává, nic nežádá, po ničem netouží, pouze je, protože to, co se v ní ukrývá prostupuje celý Vesmír jako neviditelná všeobjímající energie. 


Po odkrytí svých strachů a obav můžete najednou vnímat, jak je vše zatěžující a ničivé prozářeno a vy se koupete v záplavě láskyplného světla, které je vaší součástí. Stačilo jen odkrýt ten strašidelný závoj a vytáhnout na světlo to, co dává živost našemu životu. Vše ostatní je najednou tak bezcenné a malicherné.

To jediné, co je v životě důležité, je láska. Probuďte lásku ve svém srdci. Otevřete se jí a nechte se jí proměnit.

Jak na to?

Uvědomte si, co Vám dělá radost?

A dělá radost tato vaše činnost i ostatním? Podporuje ostatní ve vývoji nebo nějak podporuje Matku Zemi?

Co Vám dělalo radost, když jste byli děti?

Zpíváte? Láska často zpívá... Co Vám říkají mantry, OM chanting? Co Vám říkají slova písní, které zpíváte?

Odkryjte závoj poznání sebe samých. Nečíhá tam sedmihlavá saň, která vás chce pohltit a i kdyby, tak za ní prozařuje láskyplné světlo, které ji dokáže proměnit dřív, než si vás dá k večeři.

Láska promění vše v nejvyšší dobro. Vydejte se cestou lásky.

Taraka


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>