Když žena nemá klid

21.02.2018

Patříte také mezi ženy, které jsou neustále zahlceny prací kolem domácnosti, rodiny, vaření atd. a ne a ne si najít čas a klid pro sebe?

Pokud ano, pak je tento článek připraven právě pro Vás.

Taky jsem dříve patřila do této skupiny přepracovaných žen, které neměly nikdy žádný čas pro sebe. Dokud jsem se nerozhodla žít jinak.

Možná se mnou zpočátku nebudete souhlasit, ale každá žena si může dovolit udělat si čas pouze pro sebe.

Myslíte si, že to u Vás doma není možné?

Stačí změnit myšlení. I ten nejvíce urputný manžel zjistí společně s vámi, že vám úsměv a odpočinek sluší.

Jak na to?

Najděte si pro sebe nejdřív 5 minut denně. 5 minut, kdy se nenecháte nikým a ničím vyrušit. Běžte se sama projít, meditujte, užijte si horkou vanu, lehněte si nebo si přečtěte kapitolu z vámi oblíbené knihy. Je to jen a jen na vás, jakou formu odpočinku či relaxace si zvolíte.

Postupně se dopracujte alespoň na 15-30 minut denně, kdy budete pouze sama se sebou a svými niterními pocity. Uvidíte, že jako odpočinutá žena dokážete zvládnout daleko více věcí s velkým klidem.

A co na to manžel či partner? Uvidí ve vás opět tu ženu Bohyni, se kterou se před lety seznámil a začne se s vámi dělit i o domácí práce jen proto, aby vás s úsměvem viděl pořád.

Co vy na to milé ženy. Ještě jsem vás nepřesvědčila?

Nezbývá nic jiného, než to zkusit. A pokud Vám jsou známé principy, kterými žiji i já, udělejte to TEĎ.

Neexistuje žádné: "Od zítra si na sebe udělám více času..." Ne, ne, tak to nefunguje.

Pro změnu se musí člověk rozhodnout a učinit ji TEĎ!

Takže, milé ženy...

Čím začnete?

Kolik minut klidu si TEĎ dopřejete?

Každý večer si poté zhodnoťte, jak jste ten den byly úspěšné - tedy kolik minut relaxace - času pro sebe - jste si dokázaly dopřát.

Přeji Vám krásné relaxační dny například se skvělou knihou plnou příběhů.

S láskou Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>