Když žena nemá klid

21.02.2018

Patříte také mezi ženy, které jsou neustále zahlceny prací kolem domácnosti, rodiny, vaření atd. a ne a ne si najít čas a klid pro sebe?

Pokud ano, pak je tento článek připraven právě pro Vás.

Taky jsem dříve patřila do této skupiny přepracovaných žen, které neměly nikdy žádný čas pro sebe. Dokud jsem se nerozhodla žít jinak.

Možná se mnou zpočátku nebudete souhlasit, ale každá žena si může dovolit udělat si čas pouze pro sebe.

Myslíte si, že to u Vás doma není možné?

Stačí změnit myšlení. I ten nejvíce urputný manžel zjistí společně s vámi, že vám úsměv a odpočinek sluší.

Jak na to?

Najděte si pro sebe nejdřív 5 minut denně. 5 minut, kdy se nenecháte nikým a ničím vyrušit. Běžte se sama projít, meditujte, užijte si horkou vanu, lehněte si nebo si přečtěte kapitolu z vámi oblíbené knihy. Je to jen a jen na vás, jakou formu odpočinku či relaxace si zvolíte.

Postupně se dopracujte alespoň na 15-30 minut denně, kdy budete pouze sama se sebou a svými niterními pocity. Uvidíte, že jako odpočinutá žena dokážete zvládnout daleko více věcí s velkým klidem.

A co na to manžel či partner? Uvidí ve vás opět tu ženu Bohyni, se kterou se před lety seznámil a začne se s vámi dělit i o domácí práce jen proto, aby vás s úsměvem viděl pořád.

Co vy na to milé ženy. Ještě jsem vás nepřesvědčila?

Nezbývá nic jiného, než to zkusit. A pokud Vám jsou známé principy, kterými žiji i já, udělejte to TEĎ.

Neexistuje žádné: "Od zítra si na sebe udělám více času..." Ne, ne, tak to nefunguje.

Pro změnu se musí člověk rozhodnout a učinit ji TEĎ!

Takže, milé ženy...

Čím začnete?

Kolik minut klidu si TEĎ dopřejete?

Každý večer si poté zhodnoťte, jak jste ten den byly úspěšné - tedy kolik minut relaxace - času pro sebe - jste si dokázaly dopřát.

Přeji Vám krásné relaxační dny například se skvělou knihou plnou příběhů.

S láskou Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.