Recenze na ženské semináře

Tajemství pánevního dna I.

Hana Kamenská:

„Krásný večer, milá Aleno.
Mockrát děkuji za váš povzbudivy e-mail, který mi znovu oživil vzpomínky na smysluplně prožitou neděli. Kurz mi především přinesl dosud neobjevené vědomí, jak důležité je napojení se sebe sama skrze pánev. Odnesla jsem si nové impulsy, jak procvičovat pánevní dno nebo doslova setřást ze sebe negativní emoce, a navíc v prostředí žen (jogínek, fyzioterapeutek) velmi inspirativních. 

Se srdečným pozdravem a přáním mnoha zdaru na vaší objevné cestě
Hana"

Hana Munduchová:

Dobrý den milá Tarako,
uplynul týden od semináře a já jsem velmi vděčná mojí dceři Hance za to, že jsem s ní mohla tajemství pánevního dna absolvovat. Byl to velice příjemný den, den plný nového poznání o našem pánevním dně. Vám chci poděkovat za pečlivý a pro mě srozumitelný výklad, díky kterému jsem se posunula zase o kousek dál v péči o moje tělo a zdraví.
Se srdečným pozdravem,
Hana Munduchová"

Eva D.:

„Jediné, co Ti mohu říct, je fakt, že do té neděle jsem si celý život neuvědomovala, že mám nějaké pánevní dno. Vždycky jsem řešila ostatní části těla, ale o pánevním dnu jsem nikdy nepřemýšlela. Už jenom za toto zjištění jsem Ti vděčná. Nebyl to pro mě ztracený čas, naopak to byl čas příjemně strávený a proto za něj velký dík.

Srdečně Tě zdravím! Gerda E.D."


Hanka A.:

„Alenko,moc děkuji za báječnou neděli strávenou s tebou na semináři Tajemství pánevního dna v Nesovicích. Jako fyzioterapeut mi bylo jasné, kde pánevní dno je, jaké jsou tam svaly, co dělají, co nedělají, co mají dělat a nedělají. Téma pánevního dna je v dnešní době populární a každý chce na něj zacílit cviky. Odborná veřejnost zná a poradí, včetně mě, ale cítila jsem , že to nestačí. A tajemství mi bylo odhaleno. Tělo vnímám jako dar a vždy mi ukápne slza-štěstí,dojetí( i na semináři-hodně tajně a jen pro mě), jak je nesmírně inteligentní. Co všechno nám říká a my neposloucháme. Jak je plné emocí a energií. A jak si můžeme pomoci emoce vyčistit a nabít se energií. Žít život v souladu sama se sebou. Je to pro mě krásná cesta sebepoznání. Děkuji i za tvůj příjemný hlas provázející celým dnem.
Krásné dny, Hanka A."Žena v prožitku

Lucie P.:

„ Má milovaná Tarako, ještě jednou děkuji, z celého srdce, za krásný den ve společnosti neobyčejných bytostí, který mě naprosto raketově(zatím mám tento pocit) posunul dopředu....Ach .... kéžby mohl člověk zažívat častěji tak neobyčejná setkání a prožívat své chvíle volna v přítomnosti láskyplných bytostí ... Je to pro mě neuvěřitelný dar a věř, vážím si zcela každé společné vteřinky!!
Jsi slunce kočičko!
Ráda bych ti touto cestou poskytla svůj ,,feedback,, ...
- Proč jsem se na seminář přihlásila? Jak více probudit ženu v sobě, nežli se přihlásit k Tarace na Ženu v prožitku, toto je pro mě jasné jako to, že ráno vychází slunce. Vlastně ani na zlomek vteřiny jsem nepochybovala a seminář si mě doslova našel sám.... Na rodinných konstelacích se mi jednoznačně ukazuje, jakou máme zátěž v naší ženské linii, jak proudí tvrdost, míra nepochopení, bolest a chaos v krvi žen mého pokolení a já jsem se prostě jednoho dne rozhodla, že tuto tíhu už nechci nést. Zasloužím si svobodně se nadechnout, mít možnost poznat to, co se skrývá za slovem FAME FATALE a to nejen ze strany božského vyvzření, ale především uvědoměním si jedinečnosti ženské bytosti....
- Co jsem od něj očekávala? Den plný něhy, vášně a pochopení .... a toto přesně se stalo ...věděla jsem, že každý krok kupředu vždy pomůže, ale někdy chybí odvaha či nějaká míra sebezapření udělat přetřesk v tom, co bylo doposavad. Díky Tarace a její cestě to jde prakticky samo, nenásilně s pohlazením na duši, no není to SEN ??
- Co mi seminář dal? Co mě překvapilo? Dal mi utvrzení, že cesta, na kterou jsem se rozhodla vydat, vede správným směrem! A především mi dodal odvahu pochopit jednu naprosto nejzásadnější myšlenku....JE-LI ČLOVĚK PLNĚ ROZHODNUT PRO DANOU VĚC VE SVÉM ŽIVOTĚ A DOKÁŽE SI ZA NÍ STÁT PŘED SEBOU SAMÝM, DĚTI, MANŽEL, RODINA, OKOLÍ, PROSTĚ VŠICHNI OSTATNÍ JI PLNĚ PŘIJMOU A BEROU TO, ŽE JE VŠE TAK, JAK TO MÁ BÝT! TARAKO, DĚKUJI !!!
- Jak se cítím nyní jako Žena v prožitku? Sebejistá, láskyplná, vášnivá a milovaná
Určitě se mnou počítej na Pánevní dno! 
Líbám a moc objímám!
Tvá Kalea"