Je čas pro/mě/n

22.08.2021

Mé tělo my již delší čas dávalo najevo, že se přetěžuji. Věděla jsem, že je potřeba věci v mém životě změnit, opět si ujasnit priority a vydat se víc a hlouběji mojí cestou, ale stále jsem odolávala. "Vždyť toho přece tolik zvládnu", říkala jsem si stále dokola. "Práce mě tolik naplňuje, že po ní mohu skákat do výšin nebo jen ležet a nedělat vůbec nic a být ve spojení s Matkou Zemí." dodávala jsem sama pro sebe jako omluvu a dál pokračovala v mém milovaném tvoření.

Zapomněla jsem však na jednu věc.

Má práce je více než-li méně energetická, emoční, vědomá a až pak teprve fyzická....

Že zatím nerozumíte, co tím chci říct?

Když se vyčerpáte fyzicky, poznáte to. Bolí vás tělo, svaly, možná dostanete svalovou horečku a tělo vás donutí odpočívat, lehnout si a nic nedělat.

Ale psychickou rovinu poznáte teprve v momentě, kdy se zhroutíte. Psychika vás také zpočátku začne upozorňovat různými nemocemi těla, ale ty často pro vyšší záměr přecházíme, nebo je přecházíme protože nic nechceme změnit, atd.

Asi jste zvědaví, co se dělo nyní u mě?.

Celé léto jsem pozorovala nastupující únavu. Přičítala jsem to zpočátku rozjezdu nové roční Hvězdné cesty sebevědomé ženy, protože rozjezdy jsou vždy náročné, ale pak se vše usadilo a únava zůstala. Na dovolené, kterou jsem prožila 3 dny s dětmi pod stanem jsem dočerpala tolik energie i emočních zážitků, že se únava nedostavila ani jeden den, ale při návratu k mé službě opět nastoupila.

Vnímám své tělo velmi silně a dobře a tak jsem zbystřila a začala pozorovat, co se děje, kdy se u mně únava objevuje a proč.

Byla jsem překvapená, když jsem v době přetížení cítila taky pokles dělohy, která mi tlačila jako balónek v podbřišku a na konci týdne se mé tělo přihlásilo růstem poslední osmičky a s tím spojenou teplotou.


A tak jsem se zastavila. Dovolila jsem si to, protože složená nepomůžu nikomu a především nepomůžu sobě.

NASTAL ČAS NAVRÁTIT SE K SOBĚ. K MÝM PRAVIDELNÝM KAŽDODENNÍM RITUÁLŮM, KDY SE VĚNUJI NEJPRVE SOBĚ A VYŽIVENÍ SE A TEPRVE VŠEMU OSTATNÍMU.


Když se zastavíte a hodnotíte, co ze svého života vypustit je to jednoduché v případě, kdy se zbavujete věcí, které nesnášíte, bolí to, ale jde to relativně snadno. Když ale máte ukončit to, co milujete, abyste se věnovali sobě, pak je to těžší. Přemýšlíte nad tím, co pustit a protože milujete vše, zdá se vám, že hledáte marně řešení.

A tak se nyní děje toto:

Abych pro vás byla i nadále inspirátorkou, dovoluji si vnést do svého života stejnou míru péče o sebe, jakou měrou pečuji o vás.

Dovoluji si polevit a pustit sevření tlaku, který jsem sama na sebe v posledních letech podvědomě naložila, abych naplnila srdce hledajících poznáním pravdy. Proto budu mít nyní do odvolání stop stav na poselství a jména duše i osobní meditace duše, které tolik miluji, protože mě momentálně čekací doba na ně přivádí k vnitřnímu neklidu, který je absolutně zbytečný, avšak je můj. 😜 A dokud ho nezpracuji, nemá cenu v tom pokračovat. Jakmile budu opět připravena - tedy naplněna esencí mého života, sebe samé, dosycena, dovyživena mým osobním životem, budu opět pro vás i v této podobě jedna na jednoho, jedna na jednu.

Nebojte, i nadále tu budu pro vás, ale v intenzitě, která je možná pro mě.

Nyní se můžeme spolu společně sejít na mých živých seminář. Čeká nás: 

CESTA VĚDOMÉHO BYTÍ 25.-27.8. (Uvolnilo se místo pro náhradnici)

HVĚZDNÁ CESTA SEBEVĚDOMÉ ŽENY - právě se rozjíždí on-line druhý ročník, stále se k nám můžeš přidat a prožít s námi rok života.

Oslava PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI 2021Újezd u BRNA 22.9.2021 v 18.hod.

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA I.a II. 25.-26.9.2021 Brno, Centrum Mandala

ZNOVUZROZENÍ A SMRT, 24.10.2021  - pro ženy i muže, pro všechny, kdo se chtějí vyrovnat se smrtí a přijmout ji do svého života.

TEĎ KRÁLOVNOU JSEM JÁ - Lednice - kurz na vaše přání - termín v listopadu bude upřesněn

Oslava Zimního Slunovratu 21.12.2021

Na každé akci vám mohu načíst a předat jméno duše (požádat o něj je třeba předem) nebo se můžete zúčastnit celodenního transformačního semináře RITUÁL PŘIJETÍ JMÉNA DUŠE, který proběhne některý  v čtvrtek v Praze v centru Adaraya - termín bude upřesněn.

Místo osobních meditací můžete nyní využít příležitost k seberozvoji s dvanácti meditacemi, které najdete tady a přibývají zde každý měsíc. Jejich cena se malinko zvedne na 350Kč/meditaci. Další meditace zdarma najdete na mých stránkách tady >>, na mém youtube kanále Taraka Solei >> nebo nahrávky Jsem úžasná tu >>

O mých dalších akcích a aktivitách vás budu postupně informovat.

Samozřejmě i nadále můžete sáhnout po mých seberozvojových knihách, e-knihách, kartách, které jsou psány k rychlému a snadnému čtení, avšak přeprogramovávají naše nastavení zevnitř a po čtení a zpracování bonusů přináší velkou úlevu do života nám všem. I já se k nim vracím. Knihy skrze mě přichází a já je zaznamenávám do hmoty pro sebe i pro vás.


Víte, roky vás inspiruji k vědomé cestě, vědomému životu, ke spatření toho, jak krásné je žít a milovat život na Matce Zemi, kde naplňujete své poslání. Nastal však čas ukázat i tu druhou lidskou stránku, kterou je slabost.

Pokud potřebujete, dovolte svým slzám téct. Slzy nás transformují zevnitř. Učte se skrze vlastní chyby a otevřeně se k nim hlaste, protože díky nim posouváte sebe i jiné na cestě.

I když máte jako já spoustu energie a velkou výdrž, zavádíte nové věci - či moudré poznání do života a věnujete se různým činnostem, které rozlousknete pro dobro všech, zastavte se na malou chvíli a to ideálně dříve, než vás upozorní signály těla. Stanovte si jeden den v týdnu jenom pro péči o sebe, o svůj vnitřní svět. Nebo třeba několik hodin denně, je to na vás.

NASTAL ČAS VRÁTIT SE OPĚT K SOBĚ A:


DOVOLIT SI BÝT CITLIVOU BYTOSTÍ - ŽENOU, KTERÁ VNÍMÁ 

VE SVÉ ZRANITELNOSTI SVOU SÍLU - NIKOLIV SLABOST.


KTERÁ VÍ, ŽE HLUBOKO UVNITŘ SKRÝVÁ BOLESTNOU PRAVDU, KTERÁ JI DOHONÍ VŽDY, KDYŽ SE ZASTAVÍ. TOU PRAVDOU JE, ŽE I TY JSI ČLOVĚK.

DŮVĚŘUJ OSTATNÍM I SAMA SOBĚ. OTEVŘI SE I VE SVÉ ZRANITELNOSTI A DOVOL SI V NÍ BÝT VIDĚNA. DOVOL SI BÝT UTĚŠENA SVÝMI SESTRAMI, PŘÍTELKYNĚMI, SVÝM SPOLEČENSTVÍM. POKUD TLAČÍŠ SAMA NA SEBE ZA HRANICI TOHO, CO DOKÁŽEŠ ZVLÁDNOUT, VYDRŽET, UTÍKÁŠ OD SEBE SAMÉ A V HLOUBI SVÉHO SRDCE TO VÍŠ. DÁVÁŠ TÍM OSTATNÍM NAJEVO, ŽE JSI NEDOTKNUTELNÁ, ŽE SE TI NIKDO NEVYROVNÁ, ŽE JSI STÁLE V POHYBU, ŽE NEMÁŠ POTŘEBU ODPOČINKU. KDYŽ SE VŠAK ZASTAVÍŠ, POTKÁŠ SVÉ STÍNY A OBAVY, KTERÝM SE SVÝMI AKTIVITAMI TOLIK VYHÝBÁŠ.

Tvůj stín ti našeptává, že si nezasloužíš odpočívat, potešit se, žít život plný opravdového hlubokého přátelství, život plný přátel, kteří respektují to, že i Ty jsi člověk a milují Tě proto, jaká jsi a ne proto, jakých úspěchů jsi dosáhla.  

Když jdeš za své možnosti, dáváš svému okolí nevyslovené sliby, které Tě svádí z Tvé cesty, protože zapomínáš naplňovat kvůli nim svou vizi, protože Ti na ni už nezbývá čas.


PROTO SE I TY NA CHVÍLI ZASTAV A UKAŽ SÍLU VE SVÉ SLABOSTI, KTERÁ BUDE HODNA NÁSLEDOVÁNÍ, PROTOŽE BUDE PRO OSTATNÍ ZPRÁVOU, ŽE SI VŠICHNI ZASLOUŽÍME ODPOČÍVAT A VYŽIVIT SE.


Osvobodíš tak ostatní ženy ve svém okolí od neustálého pronášení vět jako 'Nemám čas' nebo jim umožníš svým příkladem prostor pro naplnění či znovunalezení jejich síly. Protože všechny dobře víte, že to jsou jen výmluvy proto, abyste se nesetkaly sami se sebou.

Proto si: 

  • dopřej pořádný odpočinek,
  • buď k sobě milosrdná, laskavá, 
  • dovol svým příkladem ostatním ženám, aby k sobě byly taky laskavé a něžné a aby se hýčkaly a milovaly. 
  • dovol si sdílet s ostatními ženami své radosti a strasti, tak budete společně kráčet cestou otevřeného srdce a konečně pocítíte, co je opravdová životní síla, co je síla energie v žilách, v těle, v životě,
  • zvědom si klec, ve které ses sama uvěznila a kterou sis sama kolem sebe postavila. Uzavřela ses tak svobodnému vyjádření tvých potřeb a důvěře, že ostatní pochopí, že jsi taky jenom člověk. Zůstaneš-li uvězněna, budeš vyčerpána a nenaplníš svou cestu. Přitom jsi možná zapomněla, že má tvá klec neustále otevřené dveře. Když jimi projdeš, už se nebudeš chtít vrátit zpět. 
  • Nechej vše plynout, ponoř se opět do síly nečinnosti, která jediná ti ukáže cestu moudrosti, svobody, laskavosti k sobě. 


Tedy, pokud jsem ve vás doposud vzbuzovala vztek, že to vše zvládám a vy toho nikdy nemůžete dosáhnout, uklidněte se. Ani já jsem si nyní nedokázala uchránit hranice mezi osobním životem a prací.

PEČUJME O SEBE NAVZÁJEM, PODPORUJME SE, MILUJME SE, UKAŽME SVOU SLABOST A DOVOLME SI BÝT HÝČKÁNY NEBO SI DOVOLME BÝT V ABSOLUTNÍ NEČINNOSTI.

ANO, MŮŽETE BÝT ZRANITELNÉ I SÍLNÉ ZÁROVEŇ, STEJNĚ JAKO JÁ. VŠE JE V POŘÁDKU.

ZPOMALTE, PROPUSŤTE SVÉ OBAVY A ROZHODNĚTE SE BÝT ODPOVĚDNÉ ZA SVŮJ ŽIVOT.

VAŠE SRDCE AŤ JE OTEVŘENÉ A VAŠE DUŠE, AŤ JE NAPLNĚNA LASKAVOSTÍ, KTEROU JSTE ZÍSKALY PŘEKROČENÍM VLASTNÍHO STÍNU.
NÁSLEDUJTE HLAS SVÉHO SRDCE.


MÁM SE RÁDA A MÁM RÁDA TEBE.

CITLIVĚ SPOLU.

TARAKA🥰


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>