ROK ZEMĚ - ROK VENUŠE

11.01.2018

Konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku a jsem za to nesmírně vděčná. Přichází Vám také spoustu nových vhledů, plánů, vizí? Cítíte, že je čas tvořit a otevřít své srdce lásce, dovolit si vnímat své pocity a nechat se unášet proudem života v radosti a hojnosti? Pak je Vaše vnímání správné. Tento rok je totiž rokem ZEMĚ, rokem VENUŠE. Tedy rokem, ve kterém bude hrát nejdůležitější roli vše, co souvisí s ženskostí, citlivostí, vnímáním, prožíváním, krásou, zdravím, přitažlivostí atd.

Nastal čas spojit se se svou vizí a začít uskutečňovat své sny, své záměry, své vize, avšak již nejen v souladu se sebou, nyní více než kdy jindy v souladu s naší Matičkou Zemí.

Přijďte si vytvořit svoji VIZI. Vizi, ve které nebude chybět péče o Matku Zem. 

V tomto roce se tedy zaměříme na lásku ve všech jejích podobách. K tomu, abychom mohli opravdově milovat, je třeba nejprve milovat sebe sama. Ne egoisticky, ale bezpodmínečně - milovat se takoví, jací jsme, bez ohledu na to jak vypadáme, čeho jsme v životě dosáhli, atd. A tím také začneme na semináři ŽENA V PROŽITKU, který si mě letos zavolal a já jsem šťastná, že jsem jej pro Vás mohla v lásce a radosti připravit. Jakmile pochopíme, že lásku nosíme především ve svém srdci, začneme ji bezostyšně darovat ostatním. A jak už víme, co darujeme, to se nám mnohonásobně vrací.

Během roku se tak uskuteční velké změny na úrovni vztahů - vztahu k sobě, vztahů partnerských, přátelských, sexuálních, mezilidských, vztahu k naší Matce Zemi se vším rostlinstvem a všemi bytostmi, které ji nyní obývají. A každý z nás jako zahradník pocítí na vlastní kůži, zda se o svoji zahradu poctivě staral či nikoliv. Již se není kam schovat. Nastal čas změn na základě našeho loňského probuzení, kdy jsme se ve velkém rozpomínali na své poslání.

Je čas tvorby. Je čas krůček po krůčku naplňovat své sny a uvádět je ve skutečnost. Je čas začít si užívat svoji životní pouť jako tu nejkrásnější volbu. Volbu žít zde na Matce Zemi a s láskou se o ni starat - pečovat o ni. Předcházet jejímu ničení. Podporovat její rytmus, přijímat její energii a vkládat do ní bezpodmínečnou lásku.

V letošním roce budeme prohlubovat svoji ženskou stránku, svoji tvořivost, vnímavost, citovost, svoji sexualitu i přitažlivost, svoji láskyplnost, vědomí sebe sama. Do našeho života bude vstupovat spousta nádherné tvořivé energie. Vše se bude týkat také mužů, kteří mají v rovnováze mužské i ženské energie - jako jin a jang. Ti, jež je v rovnováze nemají se to letos určitě naučí:)

Nastává totiž doma prožitku. Doba, kdy je třeba si uvědomit, že je všeho dost, ale to nejdůležitější máme ve svém srdci - A TO JE LÁSKA. Proto nehromaďte závislosti, hmotné statky, atd. Nelpěte na tom, co máte navenek. Zaměřte se na to, co máte uvnitř svého srdce.

Semináře budou více prožitkové, protože Venuše nás spojuje s tělem - s chrámem, o který je třeba láskyplně pečovat a věnovat mu také svoji pozornost.

V polovině roku nastane vlivem postavení planet opravdová svoboda bytí na všech úrovních. Můžeme tak cítit větší touhu po klidu, vyrovnání, lépe pochopíme své vztahy, rodinné vztahy, vztahy k Matce Zemi, k jídlu, atd. Konečně začneme veškeré získané Vesmírné pravdy uvádět ve skutečnost. Tedy přestaneme pouze prázdně tlachat o svých pravdách, ale začneme je opravdu a naplno žít, čímž urychlíme a uzdravíme veškeré životní procesy. Zbavíme se svých strachů, obav, starých nepotřebných programů a začneme naplno tvořit a inspirovat tak ostatní k zdravějšímu způsobu života.

Na konci roku se zastavíme, abychom přehodnotili naše pravdy, vize, atd. Tak, jako tomu bylo i v předchozím roce 2017.

Propojte se tedy se svou duší formou ticha, procházek, meditací, manter, pozorováním východu či západu slunce a nalezněte svůj vnitřní klid, svoji vnitřní krásu, harmonii. Probuďte opět svoji vnitřní sílu a nechte ji proudit na povrch. Nechte se v tomto roce prostoupit soucitem, světlem své duše - Boží láskou, odpusťte a řešte své problémy očima lásky.

Letošní rok bude plný prožitků, užijte si ho v radosti a lásce. Těším se na vše, co prožijeme spolu.

S láskou Taraka Solei

11.1.2018

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>