S otevřeným srdcem žehnám na cestu - leť

27.12.2023


Poslední úplněk v tomto roce nastává právě dnes 27.12.2023 a je ve znamení Raka. 

Můžeme s ním propustit: 

❤️   vše tíživé z minulosti,

❤️   vše, co jsme během letošního roku posbírali a nechtěli pustit,

❤️   vše, co si nechceme nést do roku Nového.


Rak je citlivý, rodinný, milující, a proto je taky vhodný okamžik k tomu, abychom si ujasnili svá přání a otevřeli svá srdce vyššímu záměru naší duše.


Je čas

❤️ roztáhnout křídla a letět, 

❤️ anebo nasednout na svého draka a vzlétnout s ním do obklad. (Úplňková meditace: Žena a Drak je stále ještě zdarma >> )

❤️ Opět vnímat skrze vnitřního pozorovatele, získat nadhled nad situacemi ve svém životě a přestat konečně snít. Je čas realizovat své sny. Je čas, aby se naše sny staly skutečností.

Rok 2024 je rokem splněných přání, rokem kdy můžeme opět plně vstoupit do své síly, do své tělesnosti v novém kabátě, kdy naše tělo bude fungovat na úplně nové úrovni bytí zde na Zemi. Můžeme růst, zhmotňovat svá přání a otevřít se všemu novému, co přichází s důvěrou. 

Řada lidí v probíhajícím roce 2023 zažila beznaděj, bezmoc..., nemoci těla procházeli snad každou rodinou a srdce se před tou bolestí a bezmocí velmi často uzavírala spolu s vnímáním či nasloucháním vyšší moudrosti. 

Vše se změnilo příchodem Zimního Slunovratu, kdy jsme se opět propojili se svou prapůvodní podstatou, s všeobjímající láskou. 

Mnohým lidem začal v těle Nový rok. Proměna energií na Matce Zemi byla natolik silná a vnímána, že jsme opět pocítili nové, znovuobjevené spojení s vyšší moudrostí skrze naše těla.


Můžete tak nyní vnímat ve svém životě novou chuť a sílu tvořivě růst a žít svůj život skrze nové možnosti, které se nám nyní otevírají.
Je opravdu již čas vykročit se svým tělem vpřed. Nejen snít, ale realizovat své sny skrze projevení darů duše, které zde na Zemi každý z nás přináší.

K tomu nás všechny srdečně zvu.

Co přinesl letošní rok mně? 


Spoustu bolestného i krásného poznání, kdy jsem si mohla prožít, jak nádherná je síla sesterství, podpory, lásky, když podporu dáváte, ale také, když jí dostáváte a přijímáte. 


Mým darem je:

❤️ být tu pro ostatní, 

❤️ provázet na cestě do vnitřní síly, 

❤️ světelnosti,

❤️ ukázat lidem možnosti, 

❤️ jejich dary, 

❤️ cestu, jak se otevřít lásce. 

❤️ Provést je k probuzení do vnitřní integrity, k plnému poznání sebe skrze jednotu. 


Nyní jsem mohla pocítit, prožít, jaké to je: 

❤️ když jsou tu lidé pro mě,

❤️ když mě ve chvílích prázdnoty milují a opečují, protože cítí volání mé duše,

❤️ když se jejich světelnost dotýká mého srdce a ladíme spolu na vlně jednoty.


Bylo to nádherné a přicházelo to přesně v okamžicích, 

kdy jsem to potřebovala. 


Proč? Protože jsem ani v těch nejtěžších chvílích nezavřela své srdce. Stále jsem cítila, jak jsem milovaná, opečovaná, hýčkaná Matkou Zemi i celkem Vesmírným. Stále jsem cítila, že nejsem sama. Neupadala do bolesti, ani se nehroutila. Vyjádřila jsem otevřeně a upřímně vždy všechny své pocity, ať už je hlava hodnotila jakkoliv, naslouchala duši své i svých blízkých a cítila v sobě klid i v dobách, kdy ho ostatní necítili. 

Pro náš rod byl letošní rok hodně o životě a smrti. Nejeden člen rodu se potýkal se svou smrtelností a s tématy, které měli uvidět, pustit nebo zpracovat, aby se na své cestě posunuli dál. Tyto chvíle proměnili opět vnímání mého světa. 

Naučila jsem se úplnému odevzdání - propuštění toho, že i když dokážu zázraky, je třeba, nechat mé nejbližší, aby se jim otevřeli sami. Navrátit jim svobodnou volbu rozhodnutí i v otázkách života a smrti s sebou neslo obrovskou sílu i kouzlo. Vidět možnosti, které daná duše má a nechat ji dělat "chyby" (sbírat zkušenosti na cestě), protože je to součást jejího vývoje, toho, co si zde přišla odžít, bylo někdy hodně náročné. Ale závěrečné puštění, mělo i pro mě nádhernou uzdravující sílu. Zvědomění toho, že i na péči o ně nejsem a nemusím být sama, přineslo další dávku úlevy spolu s opečováním mě samotné. 


JAK SE ŘÍKÁ: „NEMŮŽETE SPASIT VŠECHNY." 

DNES BYCH ŘEKLA SPÍŠE: „KAŽDÝ SE NAKONEC MUSÍ SPASIT SÁM." 

Můžeme ukázat možnosti, ale zda si je daná bytost vybere, 

je jen její osobní volba.O svém životě rozhodujeme my sami. 

Zlobíme-li se na Boha, na Vyšší moc, jsme v Egu. Bůh nám nic nebere, nedává, ani nás nijak neomezuje v tom, co si nakonec volíme my sami, ať se to zdá pro okolí jakkoliv bolestivé nebo krásné. Je to na nás. 

V momentě, kdy se však rozhodneme postavit nohama pevně na Zemi a žít svou cestu - cestu své duše, vše se poskládá tak, aby se cesta jasně ukázala, překážky odpadli a my naplnili plán své duše. K tomu je třeba otevřít své srdce. 

Letos jsem zažila taky spoustu poprvé. 

Provedla jsem Luci a Mojmíra tím nejkrásnějším předsvatebním rituálem na světě a zvědomila si zase a znova, jak nádherný vztah máme s mým mužem, i to, že ani smrt nás nerozdělí, protože se rozhodně nepotkáváme poprvé a naposledy. Přeji takové hluboké vztahy nám všem. Vztahy, kde si rozumíme beze slov. Kdy si plníme sny i o kterých nemluvíme, kdy jsme ve spojení na úrovni duší.

Neznamená to, že takové vztahy nejsou plné výzev, ale jsou to vztahy plné posunů, hluboké lásky, napojení a bezpodmínečnosti, svobody i vzájemnosti.

S dětmi a jejich rodiči a prarodiči, jsem zažila překrásný rituál Vítej na Zemi, který jsme si opět užili společně ve velkém stylu a taky zimní pobyt pro Mámy a dcery, ze kterého si všichni odnášíme nádherné vzpomínky plné propojení s našimi holčičkami. Tyto akce mají velký význam nejen pro nás, ale především pro naše děti, které se cítí poté nohama na Zemi, vítané, milované, hýčkané a přijímané takové, jaké jsou. Každé dítě, které přichází se během pár hodin promění do úplně nové čisté podoby sebe. Miluji to pozorovat. Je to nádherné. 

Byla jsem vámi pozvána na předporodní rituál, jógový pobyt pro ženy a předporodním rituálem také některé ženy provedla. Děkuji, že mohu. Je to pro mě radost. 

Taky jsem měla tu čest, provést vás několikrát seminářem Vědomí lůna, Tajemstvím ženského pánevního dna nebo Znovuzrození a smrt. Ať se zdá, že spolu tato témata nesouvisí, souvisí spolu velmi. Vždy se po nich v našem nitru i životě vše promění, ale o tom není třeba mluvit, to je třeba zažít. Všechny fotky z akcí mi sem ani nevejdou:D. Najdete je tedy u jednotlivých seminářů, pokud vás to zajímá. 

Ukončení a rozloučení s mým třetím ročníkem Hvězdných žen bylo nádherné, silné, dojemné, kouzelné a plné. Naslouchat ženám, které mají za sebou rok společné cesty a žijí úplně odlišně své životy - naplněné lehkostí, radostí, vášní, vnitřní silou, zdravou komunikací, atd. přeji slyšet a hlavně zažít všem.

Každá žena si zaslouží žít život plný lásky. Každý muž si zaslouží mít po svém boku spokojenou ženu. Každá rodina může být šťastná. Někdy to chce opravdu malinko a někdy je třeba odevzdat svá trápení. Každopádně vždy to nakonec stojí za to. A tak jsem nesmírně vděčná, že brzo oslavíme konec čtvrtého ročníku a zahájíme ročník pátý:) 

Když vám to vše takto píšu a probírám se fotkami, přijde mi, že se to vše ani za rok nedá zažít. :) No, ale my jsme to prožili spolu a k tomu ještě mnoho dalšího. 

Poznala jsem úžasné ženy Průvodkyně, které jsem měla tu čest provést Akademií Průvodkyň.  Ženy Akademii zakončili zkouškou dospělosti a prezentací svých darů. Bylo nám nádherně. Oslava na sebe nenechala dlouho čekat. Zakončili jsme ji pobytem v hotelu a wellness Maximus v Brně, kde na nás čekala ranní tichá procházka a koupání v Brněnské přehradě, ale taky skvělé jídlo, pití, lázně, sauny a spoustu dalšího. Zasloužíme si to. 

A taky jsem uspořádala Božský Blažený festiválek, který měl obrovský úspěch u žen, které ho sledovaly, protože jim přinesl spoustu nového poznání do života, a taky jsem díky němu zahájila Cestu ženy k Bohatství, která běží prvním rokem a ženy na ní slaví první úspěchy. 

Jednoduše byl letošní rok plný na zážitky, setkání, hloubku, radost, podporu, vášeň i relax. Děkuji za něj z celého srdce. 

Nyní už vím, že zvládnu cokoliv. A vy taky.

Taraka


Speciální poděkování dnes věnuji celé mé rodině. Zvládli jsme opravdu těžké časy v lásce. Děkuji za život, děkuji, že se máme. Těším se s Vámi na Nový rok. 


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>