Uzavírám další rok mého života a otevírám se novému

19.12.2022

Každý rok, spolu se slunovratem, uzavírám vše, co bylo. Nechávám to odejít svobodně a čistě. Pouštím, odevzdávám, sním a připravuji se na nové. Na to, co zpočátku jako malé záblesky světla prozáří absolutní temnotu, abychom pohlédli za oponu toho všeho. 

V temnotě, ve smrti, v odchodu, se dary třpytí jako zlatem protkané. Je to láska, blaženost, neochvějnost, která nás vede cestou temné části roku a když se do ní pustíme, když se jí plně odevzdáme, přijmeme ji za partnerku následujících dnů, vše v našem životě promění. 

Ne, do tmy. Ale do ticha, prázdna, klidu, pokoje, světla v nás samých. 

A to je kouzlo Vánoc, světla, vděčnosti a pokory. 

MAGICKÝ OKAMŽIK NAŠICH ŽIVOTŮ, KDY OPRAVDU ZAHOŘÍME LÁSKOU.

A tento vnitřní plamen rozsvítí další a další plameny, které se zpočátku zdráhali jasně zářit na cestu. 

Nastává tedy doba odevzdání. 

A tak s vděčností odevzdávám vše, co mi přineslo tolik radosti i nového poznání o mně samé, o životě, o Bohu - Zdroji, o nás. 

Má roční cesta započala dosycením, které jsem potřebovala jako sůl a užívala si ho plnými doušky. Šla jsem všude, kam mě pozvali, a tak jsem mohla požehnat obrazům na vernisáži jedné úžasné Hvězdy Milena Karnaya Klusoňová. Bylo to krásné, živoucí a cítila jsem se ponořena do lásky. 

V ten den jsem taky s novou průvodkyní Kateřinou ÓmArou Bartheldyovou, objevovala krásy Chocně, které ke mně v Katčině přítomnosti promlouvaly neskutečným způsobem. Jako by nás Matka Země vzala pod křídla a my tak mohly jít, povídat a dotýkat se nohami Země. 

Děkuji za tyto chvíle, které nás dělají lidskými. 

S mou rodinou jsem prožila překrásný večer s šamanem Ta Damišim a jeho rituály, na které nás pozvala další úžasná Hvězda Martina Rychetská. Bylo nám tak krásně a přijala jsem tak mocné vize, že se skrze tyto rituály do hmoty zrodila Brána Integrace, která od Té doby pomáhá mužům i ženám integrovat všechny nabyté vědomosti do hmoty, aby se poznané stalo žitým. Protože, ať už si to většina lidí přizná nebo ne..., často se mluví, ale nekoná. Dávají se rady, ale nežijí se v pravdě. Atd. atd. (Jako Vánoční dárek do ní můžete na měsíc vplout a odnést si z ní to, co je tam pro vás.)

Následoval kurz Teď královnou jsem já, který byl první a velkolepí, a od té doby se narodila další princezna Sofinka do života. Je to nádherné. Pozorovat, kolik podpory a lásky nám do života přichází, když se zázrakům otevřeme... A že se jich po Královně mnoho dělo si můžete přečíst v recenzích žen. I mě tento kurz proměnil a ukázal mi, jak úžasné je, nechat se taky jednou opečovat vámi, ženami z kruhu. Tímto zase a znovu děkuji Safi, která se toho s láskou ujala. 

Když totiž roky vedete lidi na jejich cestě do lásky, podporujete je, aby se stali Mistry svého života, tak jste součástí celého dění a přesto mimo těchto laskomin, kterými se žen dotýkáte. A tak v okamžiku, když vás někdo také opečuje, roztékáte se jako mléčná čokoláda na teple ze slunečního svitu. To se nedá popsat, jen zažít. :)

Když jsem poprvé otevřela dveře Brány Integrace, začala pro mě nádherná cesta rozhovorů s mými přáteli, kteří vám předali kousek sebe. Pozvání přijalo mnoho párů, ale taky jednotlivců a já jsem za naše setkání obrovsky vděčná. Miluji pozorovat, jak je pro každého z nás přirozeností v životě něco jiného. Je to nádherné. Někteří jsou úžasní v kvantování - například Chris Seraphie, jiní tvoří zázraky - Zuzka a Honza Noahovi, další žijí v lehkosti a říkají životu ANO - Alice a David Kiršovi, a mohla bych psát dál a dál. Je nádherné, že žijeme svou pravdu, třeba jako Lucka a Ondra Ratajští, tvoříme rituály s Janou Rosou, cvičíme jógu a nasloucháme hudbě s Nicol Kozákovou, radujeme se s Kateřinou Bartheldyovou nebo vytváříme posvátný prostor s Eriteou Lomi Maiou a Reonem. Ať žijeme, jak žijeme, předáváme tím světu kousek sebe a to není málo. Je to dar, který každý z nás může předat světu. A já jsem za vaše dary neskutečně vděčná. 

Letos se mi dařilo lépe prokládat práci zábavou, a tak jsem si mohla užít soukromý koncert Kevina Jamese nebo křest knihy mé kamarádky Aličky Kirš. Prostě paráda. Dvakrát jsem se setkala s Eliškou Vaeou, která za námi přijela z Bali. Byla jsem ponořena do lásky, ve které se každý člověk cítí Božsky.

Přicházela mi spousta zajímavých nabídek na rozhovory do různých kongresů, internetových televizí, možnost účinkovat na Festivalu života a radosti pod Pálavou nebo na Healing festivalu, kde jsem byla moc ráda. Provedla jsem vás letos opravdu řadou témat od Zrození po Smrt a jsem vděčná, že jste naslouchali, protože i když jsou to dvě rozdílné strany, nachází se v průběhu jednoho života. A teprve jejich plným přijetím, začíná opravdový život. Teprve poté se otevírají brány plnosti.

Během roku jsem navštívila s mou rodinou spoustu úžasných míst a i když se jednalo vesměs o pracovní akce, bylo nám s vámi všemi nádherně. Napsala jsem vám o tom řadu článků. Protože to, co se dělo po našich setkáním, bylo opravdu velkolepé.

Nejen, že nám spolu bylo krásně, ale tolik jste toho ve svých životech dokázali zpracovat a uvidět, že jsem za vás opravdu vděčná. 

Opravdovým požehnáním byl poporodní rituál, kde přijela spousta nádherných rodin, aby přivítaly své děti na Zemi. Byl to kouzelný čas, který miluji. Od té doby se v životech těchto rodin i v životech dětí, vše proměnilo do ještě větší lásky a radosti. Jsem za to nesmírně vděčná. Mezi dětmi jsem potkala i dívku z rodiny mé duše. Bylo to tak silné setkání, že i když jsme se viděly poprvé v této podobě, nemohly jsme se od sebe odlepit. Naše duše se poznaly a i když se příliš nevídáme, máme se v srdci napořád. 

Po všech těch letních festivalech a akcích, jsme léto zakončili Cestou vědomého bytí na Zemi, která byla plná lásky. Ženy se plně propojili se Zemí a rozpomenuly se na to, jak chutná život, když si nedávají na svou cestu překážky. Opět se měnily životy žen, ale i celých rodin, o kterých nám psaly nejen samotné ženy, které se kurzu účastnily, ale taky jejich děti. Děkuji za to ze srdce. 

Následovaly mé oblíbené semináře Smrti a znovuzrození, Tajemství ženského pánevního dna a rozloučení s mým druhým ukončeným ročníkem Hvězdných žen. Bylo to silné, dojemné, kouzelné a plné. Naslouchat ženám, které mají za sebou rok společné cesty a žijí úplně odlišně své životy - naplněné lehkostí, radostí, vášní, vnitřní silou, zdravou komunikací, atd. přeji slyšet a hlavně zažít všem.

Každá žena si zaslouží žít život plný lásky. Každý muž si zaslouží mít po svém boku spokojenou ženu. Každá rodina může být šťastná. Někdy to chce opravdu malinko a někdy je třeba odevzdat svá trápení. Každopádně vždy to nakonec stojí za to. 

Ani jsem se nenadála a byl tu konec roku, který mě vedl do většího odpočinku a plné integrace. Bylo třeba opět si dopřát více času pro sebe i proto, aby vše nově nabyté, mohlo prostoupit celou moji bytost.

A tak jsem si to dopřála i s mými Hvězdnými ženami, i s lidmi z Brány Itegrace, a vnesli jsme do svých životů opět spoustu pravdy. Bylo to velmi léčivé a krásné. Cítím za naše setkání tolik vděčnosti. Díky velkému podzimnímu výdechu jsem mohla zaslechnout volání duše a otevřít pro ženy novou Akademii Průvodkyň, která právě běží druhý měsíc a kde se cítíme nádherně. 

Nezbývá než zakončit letošní rok velikým děkuji.

Děkuji za každou bytost, která mi vstupuje do života, aby mi pověděla o svém životním příběhu. Někdy jsou to příběhy radostné, jindy těžké. Ale vězte, že spolu to zvládneme. 

Objevte v sobě sílu, která vás promění zevnitř. 

Ano, i ty ji máš v sobě. 

Věř si. 

Vše, co jsi zde přišel/a žít, sis vybral/a. Věděl/a jsi, že to zvládneš. 

Krásné odevzdání Ti přeji a nádherný nejen vstup do Nového roku 2023, ale i celý zbytek života. 

Rozhodni se mít na růžích ustláno. 

Můžeš. 

Taraka

PS: Mám pro vás dárek na cestu: Vánoční nadílku 5 meditací za cenu jedné a vstup do Brány Integrace na první měsíc za 33 Kč. Děkuji, že jdete s odvahou změnit svůj život v radost. Naplňte se vnitřním klidem.Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>